Jump to content

Gun_Dealer

Narys

 • 22

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Pritariu,ir dar pridedu ,kad rūkyti būtų kažkoks tikslas,tarkim surūkius vieną cigaretę pridėtų 25HP ar armour,tada ir ta priklausomybė prasmę turėtų.
 2. Barcelona,chelsea,paris saint german,real madrid,arsenal,manchester city,juventus,athletic madrid
 3. Už,arba kaip kito temoj rašiau,kad kiekvienam atskirą pasaulį autokarų kambario sukurt,betkokiu atvėju mano įdėja,arba tavo yra būtina.
 4. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sheryz_White ✔ Koks tai pasiūlymas:Pridėti daugiau objektų į baldų parduotuvę ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kiek žiūrėjau,serveryje baldų parduotuvėja nėra sienų objektų,jie praverstų norint nuosavame name pasidaryti atskirus kambarius.Tuo pačiu pridėti ir keletą durų objektų. ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Būtų įdomiau kurtis namo interjierą. ✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 5. Pritariu,arba padaryti autokaru skyriuje vis atskira pasaulį kiekvienam.
 6. Nerodo, va tik ką rodo : http://www.part.lt/img/80659730a8af4ed6425b2ad0c3716b87104.PNG
 7. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Algiusis_Bondas ✔ Koks tai pasiūlymas:Siūlau padaryti jog rodytų pražaistą laiką ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Serveryje mačiau kad rodo tik dienos pražaista laiką, o aš siūlau kad rodytų pražaista laiką nuo užsiregistravimo ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Būtų galima pamatyt kiek valandų esi pražaidęs nuo užsiregistravimo ✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):-
 8. Kaip pirmas gal ir neblogai,bet ta lnija ant kurios tekstas,bent man nedera prie bendro vaizdo.
 9. Paskaityk,ką rašė,tau nereikės vygdyti jokių apmokymų,ir laikytis teisių.
 10. Jugi sakė Rokas,kad visi pirkti kreditai bus gražinti,ir galėsit vėl pirktis ką norit už juos.
 11. Sutinku,reikia daryt roll backa jei to reikia,pats visko normaliai turėjau bet nebūtų gaila prarast.
 12. Aš už,nes jai buvo kažkokia klaida per kuria žaidėjai prisibugino pinigų,prisipirko įvairių vertingų dalykų tada rollback'as būtinas.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...