Jump to content

Why_Hot

Narys

 • 16

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Why_Hot Kam bus naudojamas kanalas?: Bendravimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą): https://imgur.com/a/3BYUc9E Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis: Taip.
 2. Avatarai geri, bet labiausiai rinkis tematika pvž padarai apie mašinas ir pnš. O taip viskas gerai.
 3. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Danny_Taison Kam bus naudojamas kanalas?: Bendradvimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://gyazo.com/966f626bbf143497f193fa73333cdc8b Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip
 4. Sveikinu,linkiu sėkmės pareiguose!
 5. Registracijos šablonas : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ? : Danny_Taison 2. Ar susipažinote su informacija , taisyklėmis Taip / Ne ? : Taip.
 6. Pas Karoli projekte idetas tas map darbelis tai manau kopijuot negraziai būtų.
 7. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Danny_Taison Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016-03-12 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Nuo 2012. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Pradėjau ieškoti naujų serverių,labiausiai patiko šitas. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Suteikia greitais pagalbą,geros sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Sunku,bet įvykdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Kolkas dar neteko. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Taip. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Ne. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Taip,labai greitai suteike pagalba. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Taip. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Pridetį daugiau darbų su pakvietimų.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...