Jump to content
Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! ×
Summer event 2021! ×
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Yoshy_Ami

Narys

 • 119

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 3

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Yoshy_Ami paskutinį kartą laimėjo Balandis 28

Yoshy_Ami turėjo mėgstamiausio turinio!

2 sekėjų

Apie Yoshy_Ami

 • Gimtadienis 2003.11.25

Paskutiniai profilio lankytojai

1.897 profilio peržiūros
 1. Jūsų vardas pavardė žaidime: Yoshy_Ami Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100): 5 Laisva vieta pasireikšti. (Pageidautina be keiksmažodžių, įžeidinėjimų.): Per Euro2020 jau prapyliau kiek daugiau nei 200€.
 2. Jūsų Vardas_Pavarde: Yoshy_Ami Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: Geras oras lauke, žinau kad neturėsiu progos net neaktyvumą užpildyt, so yeah. Jūsų Vardas_Pavardė: Yoshy_Ami Kiek dienų išdirbote firmoje?: 3-4 sav. Priežastis kodėl paliekate firmą: Turiu daug reikalų, neturiu laiko, kurį galiu skirti žaidimams. Viso visiems. Ar norite atgauti investuotus 20.000€?: Kaip nori.
 3. Jūsų vardas pavardė žaidime: Yoshy_Ami Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100): 5
 4. Jūsų Vardas_Pavarde: Yoshy_Ami Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien/rytoj Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: Likau izoliuotis be gyvybę palaikančio aparato, dar kitaip vadinamo kompiuteriu, tad nežinau kada turėsiu galimybę žaisti vėl, bet greitu metu turėčiau susitvarkyti viską.
 5. Jūsų Vardas_Pavarde: Yoshy_Ami Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: Darbai vėliau baigiasi.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yoshy_Ami Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Blue_Face Kokią taisyklę pažeidė darbuotojas?: Be pagrindo ant maniškio NRG uždėjo rato bloką. Buvau per keletą metrų, a jau kad toks naglas, ir ištikro - toje vietoje NRG niekam netrukdo, tai prie darbovietės palikta tr. priemonė. Parašiau kad grąžintų, nesiruošė, tikrai neesmė tas 300€, esmė, jog be pagrindo deda, na tai va bus pamokėlė nedėti. Afk buvau šalia, naa ir teleportų sugrįžus iš afk jokių nebuvo, nes buvau visiškai šalia. Įrodymai (Privaloma): https://imgur.com/a/42KDVAF Papildau:
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Yoshy_Ami • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Sveiki, pastebėjau, jog pinjatų atsiradimo laikas nėra suderintas su, tikriausiai, timecyc laiku. Galiu jus patikinti, jog pinjatos atsiranda nuo ~10 valandos ryto, kai rašoma, jog turėtų atsirasti jau nuo 8 valandų ryto. Siūlau/teigiu kaip klaidą peržiūrėti ar tikrai atitinka visus laikus tos pinjatos, ir jeigu neatitinka - pataisyti. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: Nelabai kaip ir pademonstruosiu, IDK.
 8. 05-28 | 09:37 | 5Lx/20Lx 05-28 | 10:36 | 35Lx/40Lx 05-30 | 16:31 | 25Lx/40Lx 06.01 | ~13:00 | 20Lx/30Lx 06-02 | 10:07 | 5Lx/20Lx
 9. Like ir parašau, com ir grožis

 10. Like ir parašau.

  Com ir grožis.

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Rokas_Xeon

   Rokas_Xeon

   SVEIKAS, OSKARAI

  3. Yoshy_Ami

   Yoshy_Ami

   @Edvis Gaming 7,77/10

   @Kimba_Marcius 8,88/10

   @Katakuri_Boy 9,99/10

   @Rokas_Xeon 11,11/10 LABAS, ROKAI, KAIP SEKASI SIENAS TINKUOT?

  4. Rokas_Xeon

   Rokas_Xeon

   ACIU! GERAI SEKAS TINKUOT!

 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Yoshy_Ami 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki. Jau labai ilgai turiu šią mintį galvoje, ir vis pats neprisiverčiu jos pamėginti įgyvendinti (t.y. neturiu motyvacijos scriptinti ir laiko gan nedaug), tad šia mintimi/idėja pasidalinsiu ir su jumis, galbūt tai daug kam patiks. Idėja originali, sugalvota pačio manęs, galbūt ir buvo panašių pasiūlymų, tačiau tai visiškai kitas lygis, visiškai nematytas dalykas jokiame sa-mp žaidimų serveryje. Taigi mano idėja, kaip jau matote iš temos pavadinimo, yra susijusi su darbų sistema. Pasistengsiu plačiai, bet gl
 12. Reikia įrengti interjerą? Sprendimas čia! 

   

 13. Manau esi naujokas ir nepastebėjai, jog tokia sistema (panaši bet pagal tave) yra. Šiuo metu serveryje autobusus gali vairuoti taksistai, kur pasiėmę autobusą jie keliauja į autobusų stotį pradėti darbą ir važinėja po miestelius, renka keleivius, tiek NPC tiek tikrus žaidėjus, ir už tai gauna atlygį. Tad jeigu nori dirbti autobuso vairuotojo darbą, turėsi įsidarbinti į darbą su pakvietimu, kuris yra taksi vairuotojai. Nebent tavo main idea buvo šį darbą pasiūlyti padaryti be pakvietimo, bet aš asmeniškai jeigu tu tokį pasiūlymą omenyje turi, esu prieš, kadangi taksi darbe veiklos yra laba
 14. Sveiki, Jau seniai norėjau įgyvendint šią idėją, ir pagaliau... tai padariau! Šioje temoje galėsite įsigyti interjero įrengimo paslaugų, kurias atliksiu tik aš. Esu kūrybiškas žmogus, puikiai sugebu įgyvendinti ne tik Jūsų interjero norus, tačiau ir pats galiu už Jus sugalvoti ir įgyvendinti norimą interjero idėją. Jau senai užsiimu namų įrengimais, o GreenSide serveryje spėjau jų įrengti 4-5. Man patinka ši veikla, todėl garantuoju greitą, patrauklų Jūsų akiai interjero įrengimą, pagal Jūsų pageidavimus, norus, įsakymus. Ką galiu pasiūlyti, Jūsų interjerą galiu įrengti įv

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.