Jump to content

Yoshy_Ami

Narys

 • 66

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Apie Yoshy_Ami

 • Gimtadienis 2003.11.25

Paskutiniai profilio lankytojai

1.143 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Yoshy_Ami Kokia yra jūsų mėgstamiausios mašinos markė, kodėl?: Mustang GT, nes tsg čia yra belekassss
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Yoshy_Ami Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Lilo n Stitch ♡
 3. Taip, pastačius sieną prie objekto be tekstūros, šviesos dingsta, tačiau nenoriu keisti tekstūrų, juolab viso interjero dizaino. Gal yra pasiūlymų kokią tekstūrą galima uždėti už objekto ar panašiai kažką, kad jos nesimatytų, kad augalas neturėtų tų šviesų? Pridedu: Tikriausiai radau sprendimą - už namo sienų pastatyti dideles sienas be tekstūrų, ir taip šviesos dingsta. Svarbu, kad žiūrint į objektą (šiuo atveju augalai), už jų būtų objektas be tekstūrų. Dėkui, temą galite rakinti.
 4. Padėkit žmogėnai.

   

   

 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Yoshy_Ami 2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): SA:MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Sveiki. Susidūriau su problema - name padėjus augalų objektą, ant jo atsiranda įvairios spalvos (ryte raudona, dienos metu ir vakare - mėlyna ir balta). Nežinau kodėl taip gali būti, galbūt dėl modifikacijų, tačiau sunkiai tikėčiau tuo, nes ant originalaus gta sa turiu tokią pačią problemą netik ant stacionaraus kompiuterio, bet ir ant loptopo, ir būtent GS serveryje. Galbūt kas susidūrę esate, žinote kame problema yra ir turite sprendimą? Ačiū. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): 8h. 9h.
 6. Pirmą kart per 9 metus SAMP'e turėjau galimybę pamatyti baisiausią lenktynių sistemą, ir ją pamačiau būtent GS. Mėsmalė ne lenktynės.

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Vincenzo_Ferrari

   Vincenzo_Ferrari

   zewa serveteliu ar kitokiu?

  3. Bunta_Fujiwara

   Bunta_Fujiwara

   Eik žaist MTA jei nepatinka lenktynių sistema, peace

  4. Yoshy_Ami

   Yoshy_Ami

   Tiesiog... galėtų ir geriau būt, 2021 visgi, ne 2006.

 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Yoshy_Ami Kaip žadate paminėti valentino dieną?: Valentino dienos proga išsiskyriau su panele. Realiai prieš pusvalandį, tai turbūt miegu minėsiu šią dieną.
 8. Ką manot? Minimape labai gražiai žiūrisi. Būtų unikalus HUD su MAP GreenSide'ui. ;Dd

  11e26facfca45733f4f143cf9c3a31f3951.png

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Yoshy_Ami

   Yoshy_Ami

   Vienintelė bėda ta, jog jeigu daryti didesnius icon, jie uždengia didelę dalį mape, ir iš mapo gaunasi košė makalošė, o jeigu per maži - jie normaliai matosi tik per TAB map'ą.

  3. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   Sunkiausia dilema :D

  4. Yoshy_Ami

   Yoshy_Ami

   https://imgur.com/a/OZviDqF Vo tėp, netgi išvis beveik nesimato žaidime, Tab'e dar nrmlj pakankamai.

   Nebent yra būdas, kaip padidinti map'ą žaidime, nm hud'e, bet nmn kad toks dalykas įmanomas . :(

 9. Jeigu kas nors rastumėte, būtų smagu. jog ir man numestumėt. Dėkui.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yoshy_Ami Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?: Fermeriai, fast šaibos, ez darbas.
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Yoshy_Ami • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Atšaukus /kviesti iškvietimą (betkokio darbo), kai jau yra priimtas iškvietimas, chat'e atsiranda tekstas, jog ,,Neturi jokių aktyvių iškvietimų, kuriuos būtų galima atšaukti''. Atšaukus manau turėtų būti kitoks tekstas, tarkime ,,Atšaukei aktyvius iškvietimus'', o tik antrą kart paspaudus, ir neesant aktyvių iškvietimų, turėtų būti pirmasis tekstas. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: Žaidime panaudokite /kviesti komandą, ir atšaukite iškvietimą, kai tik jis bus priimtas. https://www.part.lt/perziura/fc3916c57a207d587e13daca7d54f70a830.png
 12. Noriu susipažinti su genijumi, kuris įpiršo mintį, kad jeigu mašina daužta, jos vertė mažesnė.

   

  #DaužtumasMeansNothing

  1. Rodyti senesnius komentarus  9 komentarai
  2. Ugnius_Carbon

   Ugnius_Carbon

   KOkę Įtaką DAro dAUžtumas ? SulėtiNA tR.pRieMONĘ ?

  3. Gordon_ Hells

   Gordon_ Hells

   "Durnių" pramislas tas daužtumas.

  4. Nerioske_Gamer

   Nerioske_Gamer

   sr as ipirsau.......

 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Yoshy_Ami Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Sveiki, ieškau pirkimui NRG-500 motociklo. Reikalavimas vienintelis būtų - nesvarbu ar reta ar ne reta spalva, ieškau baltai/šviesiai žalios arba atvirkščiai spalvos motociklo. Rida, daužtumas ir kt. jokios įtakos nedaro. Siūloma kaina: Pasiruošęs sumokėti maksimaliai iki 300,000€, jeigu transportas bus tikrai neprastas, pasistengsiu sukrapštyti ir daugiau. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Su pasiūlymais prašau susisiekti forume, iškart pateikite nuotrauką ir informaciją apie motociklą bei pardavimo kainą. Ačiū.
 14. Noriu ir aš prisidėti:

  c7aae98dbd71d8180a26d06315f8ad0a346.gif

 15. Norėčiau pridėti, jog būtų tikrai geriau, jeigu būtų rodomas laikas, kada vagonėlis dings, t.y. vagonėlio viduje ar prie jo į jį įeinant, būtų rodomas laikas, kiek vagonėlis dar stovės. Nekart buvo taip, jog pradėjau gaminti, gaminau, ir paskutiniame žingsnyje vagonėlis tiesiog dingo. Visas laikas, gaminimas veltui. Taip pat, norėčiau pasiūlyti pašalinti GUI lenteles kaskart ateinant į vagonėlį. Labai nervuoja, kai turi kaskart spaudinėt TĘSTI arba ENTER, jog jas nukeltum. Lenteles verčiau parodyti vieną, kelis kartus, kai žaidėjas pirmus kart ateina į vagonėlį, tačiau vėliau rodyti jas būtinybės tiesiog nėra, ir tai papildomas laiko gaišimas. Trečiasis pasiūlymas prie to pačio būtų, jog kokainą eitų parduoti serveriui. Kokainą gaminti užtrunka laiko, jo gamyba nėra lengva, bet visgi, jeigu žaidėjas norėtų, galėtų kokainą parduoti ne žaidėjui, o serveriui, už tarkime 1,000€. Naujokams, galbūt ir kitiems žaidėjams, kiltų didesnis noras užsiimti šia veikla, nes jie turėtų garantija, jog kokainą tikrai eis parduoti, ir nereiks dienų dienas skelbtis, reklamuotis, jog parduodi baltus miltelius.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.