Jump to content
Naujokų metas! ×
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Jack_Stallon

Narys

  • 221

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • 28

    Laimėta dienų

  • Nario efektyvumas

Visi Jack_Stallon pranešimai

  1. Nu va pagaliau stebuklai vyksta su serveriu, pajudėjo ledai, gal su update gaus baldų parduotuvė daugiau baldų? 🤔

  2. Manau wipe tikrai būtų reikalingas, išvaduoti beždžionėles į laisvę ir visus kitus nusižengusius, juolab kai projekto veikla nestabdoma, o žadama integruot sistemėles, nes dabar realiai daugelis pasiekė tą, ką norėjo per tiek metų, o wipe būtų nauja pradžia ir švarus popieriaus lapas, todėl susidomėjimas būtų didesnis.
  3. Kuo giliau į mišką tuo daugiau grybų, paskaityk temos turinį pirmiausia, apie ką kalbama, o ne kas kur lošia.
  4. Sveikas, labai tikiuosi, kad šie pokyčiai įsigalios ir rezultatus pamatysime greitu metu. Naujų sistemų arba bent dabartinių sistemų patobulinimas tikrai projektui išeitų į naudą, juolab kai to neregėjome jau 3 metus. Galbūt pakeisit požiūrį ir į žaidėjus bei jų pasiūlymus, nes tikrai yra gerų minčių, ką pakeist, tai turėtų būti pastūmėjimas jums į priekį. O ir kita vertus, su puikiai atliktu darbu ateina saldūs vaisiai, todėl vis bendruomenė tikisi, kad dar neišspaudėt maximumo ir nustebinsit dar kažkuo. Pabaigai noriu pasakyti, jog atsižvelkit į veiklą, jog jos netruktų žaidime, turiu omeny,
  5. Zvinki prasiusi man kredu draugas? Sake dosneuses tu ten
  6. Sveikas, kad ir kiek tavo faktai yra stiprūs, argumentuoti ir pataikyti į dešimtuką, manau, savininkai tai visiškai nesureikšmins. Sprendžiu vien iš to, jog tiek metų puoselėjo bei dabino projektą sistemomis, o pastairaisiais metais visiškai palikę projektą supūti. Suprantu, darbas, šeimos ir kiti asmeniniai dalykai, bet tikrai nemanau, jog neatsirastų viena kita laisva minutė pridėt rankos prie projekto, juolab kai projektas tikrai pasižymi geromis, stipriomis sistemomis, o ne taip kad "bele" buvo daromas. O dėl banų, tai tikrai neišleis šitų "beždžioniukų" į laisvę, nes per tiek metų jau pam
  7. Nenoriu liūdint, bet tikriausiai net ir Lukas ir Edvinu pasidavė kovoj dėl šio projekto :)
    2KfLNfR.jpeg

    1. Kent_Mendez

      Kent_Mendez

      Pala, Alex dar krovinius vežioja, neišjunkite serverio 

    2. Rolandas_Capito

      Rolandas_Capito

      eisiu as dar paveziot, neisjunkit, dp

  8. Dar gal neprarandam vilties? Visgi sukonstruosit kazka is GreenSide?

    1. Boss_Like

      Boss_Like

      Pareisi iš to šiukšlyno žaist?

    2. Jack_Stallon

      Jack_Stallon

      Jeigu suteiks viltį Rokas, tai kodėl ne?

  9. Paleisk muzona, pamatysi kaip issitiesinu

  10. Nu ką pašaukė tarnaut tėvynės labui?

    1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
    2. Kent_Mendez
    3. Bunta_Fujiwara

      Bunta_Fujiwara

      Savaitgaliui išleis tai iškart 8h online šaus chebra, privarys į fondą nemažai

    4. Lance_Tenpenny
  11. Kai rukau as nesiparinu

  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Stallon • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Eina sau išsisiųst sms žinutę. Taip pat kai sau išsisiunti, ateina 2 žinutės vienu metu. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: https://imgur.com/a/fXcyVmk
  13. Liepė parašyt šią būseną visiems puikiai žinomas bičiulis Titas_Titurnikas. Jo žinutė visiems: "linkejimai nuo titurniko brat visiem geru linkiu svenciu ir davaj unbanus ir unrconus visiem mano sirdys vis dar ce"

    1. Kent_Mendez

      Kent_Mendez

      Be šansų jau čia, jeigu net savininkai tingi ištrinti virusinius pranešimus forume. 😀 Laiko tik dėl dienų skaičiaus, gal sportinis interesas išlaikyti ilgiau projektą, nei išsilaikė ryžynas

  14. @Bitee_Maja šoksime mes gatvėje po meilės lietumi mums linksmai šypsosis medžiai ir stogai balti balti mūsų juoką girios aidas atkartos toli toli šoksime dviese po meilės lietumi

  15. Dv unbanus visiems, renkat DP ir acigauna tas gs, ko lauket

    1. Bunta_Fujiwara

      Bunta_Fujiwara

      na reikejo unbanus duot pries kokius metus kai zymiai pradejo kristi zaideju skaicius, nebemanau kad pritrauksime antra sansa gaunancius zaidejus nes jie arba susitaike su tuo kad gs mirsta arba isejo zaisti i kitus projektus sampe ir/arba 5 multiplayer

    2. Vitaminas_Adb

      Vitaminas_Adb

      baika butu istikruju

       

       

  16. Sw Greenside'iečiai, kada prikėlimas??

    1. Kent_Mendez
    2. Tomy_Wilson

      Tomy_Wilson

      Reikia keltis ir eit žaist.

       

  17. Oldschooliniai supras šitą šmotą

     

  18. Mūsų jau 6/300. Jungiamės vardan prisiminimų :)

    1. Tomukas_Tomas

      Tomukas_Tomas

      Panetkės neleidžia jungtis. Negalės paskui šnekėt visi kad miręs servas, nes jei bus žaidžiančių gausis nemiręs. Tai va.

    2. Claudas_Baryga

      Claudas_Baryga

      Negelbėkim skęstančio laivo

  19. Kur čia pildyt į pervežėjų drk?

  20. Administracije gal jau lajkas susimastit?

    1. Kent_Mendez

      Kent_Mendez

      Nerike. Luhas Gan susitwarko wenas alo

    2. Hikaro_Masati

      Hikaro_Masati

      Lukas man sakė pirks srv

  21. Nesikankink dėl GreenSide'o,
    Bet verta kovot ligi galo dėl savo garbės
    Pabandom iš naujo,
    Nors esame servery tik 3 žaidėjai
    Neliek savo kraujo dėl varžybų,
    Nes būsi legenda,
    Kol nepraradom vilties,
    Net jeigu ir vėl
    Tik per klaidą netapom mes top'ų lentelėj.
     

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2026 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.