Jump to content

Twix_Snickers

Narys

 • 9

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Twix_Snickers

 • Gimtadienis Sausis 29

Paskutiniai profilio lankytojai

55 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Twix_Snickers 2. Neaktyvumo laikotarpis (0000.00.00-0000.00.00): 2021.03.01 3. Priežastis: Visiškai nėra laiko šiandien.
 2. Neaktyvumo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Twix_Snickers 2. Neaktyvumo laikotarpis (0000.00.00-0000.00.00): 2021.02.21 3. Priežastis: nelabai yra laiko šiandien, tad nepražaisiu tiek, kiek reikia.
 3. Šablonas: Vardas_Pavardė: Twix_Snickers Kiek laiko esate pradirbęs firmoje?: 7d. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/LzFht1h Į kurį rangą keliates ?: 2. Argumentuotas pasisakymas, kodėl esate vertas rango pakėlimo: Per 7 dienas manau pasiekiau neblogą statistiką, esu aktyvus, visada naudojuosi proga, galėdamas priimti iškvietimus. Išdirbau minimumą, tačiau noriu ir toliau čia dirbti, siekti aukštesnio rango.
 4. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Twix_Snickers Jūsų norima prekė(Jei tai automobilis parašyti jos norimus numerius ir spalvą): 1 motinėlė, 1 apdulkintoja, 1 gamintoja, 3 išnešiotojos, atakiavimo staklės, 6 stiklainius, 1 metalinį indą. Įrodymai jog paaukojote į darbo fondą: https://imgur.com/a/FrqCGus
 5. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Twix_Snickers Kokį avilį pagaminote?: Daugiaaukštį. Ar norite parduoti savo avily?: Ne. Aprašykite savo avilio gaminimo eiga (išsamiai): Pasiėmiau 20 lentų, kurias suveržiau su 65 medvaržčiais, viduje įrengiau metalinį tinklelį, iš šonų prisukau dvi rankenėles ir ištepiau su drėgmei atspariais klijais. Įrodymai (/bendradarbiai lentelė prieš ir po, bei lokacijos nuotraukos): https://imgur.com/a/R24H4Oh (nepastebėjau, kad reikia ir prieš nuotraukos, bet tai pirmą kart dirbu medikuose tai ar taip ar taip viskas nuo 0 buvo).
 6. Sutarties šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Twix_Snickers 2. Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis ? Taip. 3. Įrodymai jog pervedėte nurodytą pinigų sumą į firmos fondą: https://imgur.com/a/vmzb5vF
 7. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Twix_Snickers Nuo kada žaidi projekte ?: 2021.01.23 Kokį keistai įdomų faktą žinai ?: Gorilos gadina orą 10 kartų garsiau nei žmogus.
 8. Anketos šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Twix_Snickers Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Pradėjau žaisti šeštadienį, 01.23. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Pirmą kartą pažaidžiau gal 2014 kokiais. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Kažkada seniai buvau žaidęs jei neklystu, o dabar draugas pasakė, kad atsinaujino, tai sugalvojau ateiti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Labai ilgą laiką aplamai nežaidžiau SAMP'o, o sugalvojęs pradėti vėl, nusprendžiau, kad būtų įdomu kažką naujo išbandyt. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Vykdžiau, viskas tvarkoje buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Įdomiausi tai turbūt gaisrininkų ir medkirčių, pelningiausias - ūkininkų, o nuobodžiausias - valytojų. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne, nebuvo. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Jau dabar nelabai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Pakankamai, sunkiau buvo tik iš pradžių. Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Taip, padėjo ir labai greitai. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Viskas tvarkoje. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Pats didelių problemų neturėjau, tačiau manau, kad dažnas naujokas lengvai neišlaikytų teisių, ko pasekoje atsibostų laikyti ir laikyti ir paliktų serverį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.