Jump to content

Rokas_Xeon

„ADMIN“ žaidėjas

 • 509

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Rokas_Xeon paskutinį kartą laimėjo Kovas 1

Rokas_Xeon turėjo mėgstamiausio turinio!

6 sekėjų

Apie Rokas_Xeon

Paskutiniai profilio lankytojai

3.956 profilio peržiūros
 1. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://talpix.lt/u/7UwzDNE 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://talpix.lt/u/7UwzDNE
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Rokas Xeon 2. Neaktyvumo laikotarpis (Nuo kada-iki kada): Šiandien 04/08 3. Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: Neturiu laiko
 3. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://talpix.lt/u/y1vnjNT 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://talpix.lt/u/y1vnjNT
 4. Sveiki visi, visų pirma sveikinu visus su šia gražia švente, Šv. Velykomis. Atėjo laikas skelbti konkurso nugalėtojus, negaliu sakyti, kad dalyvių buvo daug, tačiau didelis ačiū visiems dalyvavusiems, kurie stengėsi laimėti, o tuo labiau, kad dalyvavo šiame konkurse. Šio konkurso nugalėtojas, kuris ant kaklo kabinasi aukso medalį yra @Laurynas_Leigon, antros vietos nugalėtojas yra @Justas_Jucius, na, o galiausiai trečiosios @Giedrius_Hells. Nugalėtojams prizai bus įteikti nedelsiant, kai viešai paskelbsiu atsakymą, negavus prizo, prašau asmeniškai susisiekti su manimi. Bendri dalyvių taškai: Laurynas_Leigon 450 taškų. Justas_Jucius 301 taškas. Giedrius_Hells 283 taškai. Lukas_Dmkl 199 taškai. Nedas_Krosas 167 taškai. Pablito_Duonkepys 116 taškų.
 5. Labas, turi taiklią rankelę, o gal nori išbandyti jėgas ir susigrumti su kitais serverio žaidėjais, šis konkursas kaip tik tau, iki balandžio 4 dienos, 12 valandos pildyk šabloną apačioje, pateik reikalingas nuotraukas ir laimėk atitinkamus prizus. Konkursas užsirakins balandžio 4 dieną 12:00, (jei kas pasikeis, tema bus redaguota), o konkurso nugalėtojai bus paskelbti jau balandžio 4 dienos vakare. Daugiausiai metimų pataikęs ir daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas (susumavus taškus) laimės didžiausią prizą, žaidėjas likęs antras ir trečias, taipogi laimės atitinkamus prizus. Prašymas: Susikurkite spoilerį, kuriame kelsite savo įrodymus, ir jį nuolatos redaguokite, tokiu būdu, palaikysite švarą komentarų skiltyje. Taisyklės: Jos labai paprastos, nuvyk į „Blueberry“ miestelyje esančią krepšinio aikštelę, kad būtų įdomiau, pasirink rėžimą „metimų treniruotė“ ir mankštink rankelę. Pabaigęs treniruotę, pasidaryk nuotrauką, ji turi atrodyti taip - https://prnt.sc/1101rqb ir kai norėsi, užpildyk šabloną, kurį rasi apačioje. Svarbiausias dalykas - „chat'e“ turi matytis, kad metimų treniruotė baigta, ir koks rezultatas parodytas, nuotraukoje privalo matytis data. Pagrindinės taisyklės: Pateikta nuotrauka negali būti koreguota, bet koks bandymas apgauti - diskvalifikavimas iš konkurso. Draudžiama naudoti bet kokias palengvinančias programas, kurios didintų galimybę laimėti. Prizai: Pirmai vietai, ir taikliausiai rankelei atiteks 1.000 kreditų ir 200.000€ serverio valiutos, Antrai vietai atiteks 800 kreditų ir 100.000€ serverio valiutos, Trečiai vietai atiteks 600 kreditų ir 50.000€ serverio valiutos. Šablonas: Vardas_Pavardė: Nuotrauka:
 6. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 7. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://talpix.lt/u/wqJP6gL 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://talpix.lt/u/wqJP6gL
 8. Sveikas, pasiūlymas ne koks, atleisk, paaiškinsiu kodėl, vasarinių ar žieminių padangų neapsimoka naudoti, žiema būna tik 3 mėnesius, o padangų kažkokių įdėti dėl tiek laiko neapsimoka, kai jų nenaudosi visus metus, tuo labiau, samp'e neprisninga natūraliai, turi modintis žaidimą, o modinimasis slydimo kiek žinau nekeičia. Vasarinės padangos taipogi bereikšmės, yra padangų daug, ir jų užtenka, nereikia papildomai, o tuo labiau (mano nuomone) nereikalingai užkrauti serverio sistemų. Pats nepaaiškinai nieko daugiau apie tas padangas, galvoji „ai, parašysiu pasiūlymą, tegu patys *cenzūra* galvas kaip jį įgyvendinti“, sėkmės.
 9. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 10. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://talpix.lt/u/UboXkRE, https://prnt.sc/10uwz1s. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://talpix.lt/u/UboXkRE, https://talpix.lt/u/bG3t1vz.
 11. Jūsų Vardas_Pavarde: Rokas_Xeon. Norima paslauga: Nuosavas Cabbie, spalva 3ID, numeriai „Riuokis“. Pinigų pavedimo įrodymai: https://talpix.lt/u/29chroo.
 12. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://talpix.lt/u/SILABRp 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://talpix.lt/u/SILABRp
 13. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Čia. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Čia.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.