Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Nedaz Nedaz

Narys

 • 813

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Nedaz Nedaz paskutinį kartą laimėjo Spalis 17 2019

Nedaz Nedaz turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Nedaz Nedaz

 • Rank

Paskutiniai profilio lankytojai

7.708 profilio peržiūros
 1. Naujas stunt'as su nauju žmogumi kuris bando patekti pas mus į gretas! Ir taip pat naujasis STUNT Club video! Taip pat bus įdėtas ir „fail“ kadras kuriame buvo @Modestas_Fuzkin ir kuris bandė STUNT Club rengiamame event'e užšokti pas mus!
 2. 1) Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Nedaz_Nedaz 2) Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?:@Martin Gossard (Martin_Gossard) 3) Ar abu susipažinote su renginio informacija?:Taip. 4) Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?:Taip.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Nedaz_Nedaz 2. Praėjusios savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai):https://imgur.com/rg4QgQ8 3. Dabartinės savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai):https://imgur.com/4KPS5lG 4. Kaip praėjo ši savaitė, kaip sekėsi?:Normaliai, žinai. 5. Ar norite panaudoti priedus prie algos?:Taip, kolekcija, išvežiojimai.
 4. Vykęs event'as kuriame prizai nemenki pas @Gruzinas_Sampo Bei laimėtas sunkus event'as (II - vieta, SULTAN) no flex
 5. Ne menkas @Gruzinas_Sampo event'as!

  b860a0b6bfde20705d77cd7806396c7584.png

 6. Nuo nemažo karto sprogstančių transporto, nusprendėme jog atidarysime fondą! Kuris bus skirtas stunt klubo transporto fixui (INF ; NRG). Nori paremti ir būti pažymėtas klubo temoje? Susisiek su gaujos lyderiu/ranka.

 7. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:Nedaz_Nedaz 2. Įrodymai, kokią sumą gavote į rankas ir kiek nuėjo į fondą:https://imgur.com/VzYuG7J 3. Įrodymai, kad grąžinote pilną sumą:https://imgur.com/VzYuG7J
 8. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Lukazzs_Lukazzs Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Kostas_Smoriginas Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/O4q71yQ Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/O4q71yQ
 9. - Vardas_Pavardė: Nedaz_Nedaz - Vieta spoileriams: (visus spoiler'ius susirašau, kad nebūtų betvarkės) Mašinų ratai: patikrinta Spalvos: patikrinta Retas transportas: Sutaisytas turginis transportas: Sutaisytas saloninis transportas Sutaisytas retas transportas Sutaisytas brangus transportas
 10. Pirmasis susuktas STUNT Club'o vaizdo įrašas, kuris nėra ilgas. Todėl ieškome žaidėjų kurie norėtų prisijungti prie klubo veiklos ir kartu praleisti smagei laiką! Taip pat galvoju apie vakarus kuriose galėtume surengti „stunt“ event'us, taip pat kada mąstau už nemažą laiką praleistą klube, įteikti prizus . Nori tapti klubo dalimi? PRISIJUNK PRIE MŪSŲ! Dar keletas naujų stuntų. Artimiausiomis dienoms bus galvojamas jau ir STUNT event'as!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...