Nedaz Nedaz

Narys

Nedaz Nedaz

Narys
 • ID

  12642
 • Turinio skaičius

  673
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Nedaz Nedaz paskutinį kartą laimėjo Spalis 17

Nedaz Nedaz turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

5.187 profilio peržiūros
 1. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  @Joe Vega MODIFIKACIJOS NESURASTOS! - Atsiprašau, modifikacijų būtent tokių nesuradau, tačiau radau kitokias, jei tau būtų jos neblogai tai galėčiau atsiųsti ir pažiūrėtum kaip tau. O taip neradau būtent tokių kur ir ieškai. Kitos modifikacijos per du šablonus kurias ieškosi bus nemokamos! MODIFIKACIJOS SURASTOS! Norėdamas jas gauti, turi man į banką (Nedaz_Nedaz) pervesti 2.000€ ir atsiųsti pervedimo nuotrauką man į forumo asmeninę žinutę!
 2. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // SPEC.BŪRYS

  Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz Ar sutinkate, jog jums būtų priskirta CHEETAH darbui skirta transporto priemonė? [TAIP/NE] - Taip Ar pasižadate palikus darbą ar netekus darbo dėl savo nusižengimų, grąžinsite jums priskirtą transporto priemonę? - Taip Ar perskaitėte visą SPEC.BŪRYS informaciją? - Taip
 3. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // Įrodymai

  • Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz • Žaidėjo iš kurio gavote papeikimą Vardas_Pavardė - Max_Toshi • Situacijos paaiškinimas - Įrodymuose matosi, kaip aš budėjau ir stebėjau pinigų kelią ar nedaro niekas „NON-RP“, o kai aš budėjau tu manę tyčia įsibėgėjęs įsirėžei į mane ir taip įstūmei į vandenį. • Įrodymai -
 4. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS SURASTOS! - Norėdamas gauti modifikaciją (-as), turi man į banką (Nedaz_Nedaz) pervesti 3.000€ ir atsiųsti pervedimo nuotrauką man asmeniškai į forumą ir tuomet gausi savo norimą modifikaciją (-as).
 5. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // Neaktyvumas/palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz. Kiek laiko nebūsite aktyvus - Šiandien (12-08). Kodėl nebūsite aktyvus? - Nebuvo laiko pradirbti šiandien bent minimumo, nors ir šią sav. nebuvau pradirbęs minimumo, nes labai užimtas buvau. Kitą sav. turėtų geriau būti, tai galima sakyti nebuvau aktyvus visą sav., nes kaip ir sakiau buvau užimtas, pasitaisyti bandysiu ;).
 6. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJA SURASTA! - Norėdamas gauti modifikaciją (-as), turi man į banką (Nedaz_Nedaz) pervesti 3.000€ ir atsiųsti pervedimo nuotrauką man asmeniškai į forumą ir tuomet gausi savo norimą modifikaciją (-as).
 7. Nedaz Nedaz

  „Broward Health North“ - Darbuotojų papeikimai

  - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz - Darbuotojo kurį kaltinate Vardas_Pavardė: Oskaras_Extreme - Kaip darbuotojas nusižengė: Įbėgo į garažo vidų bandant išvengti teisėsaugos bausmių. - Įrodymai (vaizdinė medžiaga): Direktoriaus pastaba: Darbuotojas Oskaras_Xtreme nusižengė 14. taisyklei. Baudžiamas 2 įspėjimais.
 8. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // Įrodymai

  • Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz. • Žaidėjo iš kurio gavote papeikimą Vardas_Pavardė - David_Bale. • Situacijos paaiškinimas - Non-Rp vaizdo įraše matosi, sėkmės. • Įrodymai - - Volume off.
 9. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS SURASTOS! ›› Norėdamas gauti modifikacijas, turi man į banką (Nedaz_Nedaz) pervesti 3.000€ ir atsiųsti kaip padarei pavedimą man į forumo asmeninę žinutę.
 10. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  ✘ MODIFIKACIJA NESURASTA! Priežastis - modifikaciją kurią prašei, jog surasčiau neradau. Kodėl? Vien dėl to, nes pati modifikacija kurią prašei yra galbūt netgi ir darbo apranga, bet nelabai tikiu, nors gali būti arba tiesiog pats „LSV“ skinas gali būti pervadintas kaip „PD“ skino failiukas ir taip pakeistas. Sekanti modifikacija kurią norėsi, jog surasčiau - bus nemokama.
 11. Nedaz Nedaz

  Pagalbos dėl SAMP

  Sveikas. Tai būna dažniausiai nuo tavo turimų modifikacijų. Pamėgink po biški trintis ir turėtų susitvarkyti, nes taip būdavo ir man..
 12. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // Neaktyvumas/palikimas

  Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz. Kiek laiko nebūsite aktyvus - Nuo šiandien (2019.12.02) iki trečiadienio (2019.12.04). Galbūt prisijungsiu keletoms minutėms, bet vargu ar prisijungsiu. Kodėl nebūsite aktyvus? - Mokslai.
 13. Nedaz Nedaz

  Policijos Departamentas // Algos

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Nedaz_Nedaz. Jūsų statistikos lentelės nuotrauką savaitės pradžioje - https://imgur.com/TxSLAaM Jūsų statistikos lentelės nuotrauka savaitės pabaigoje -
 14. Nedaz Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS SURASTOS! - Kaip ir sakei, panašių, tai maždaug tokios kaip ir radau, tačiau nėra skinų tokių kaip buvo tavo vaizdo įraše „obey“ „swat“ tokių, bet visai neblogi ir čia kokius tau įmesiu. › Police pack - Parsisiuntimas vaizdo įrašo aprašyme. MODIFIKACIJA SURASTA! › Hud'as - Parsisiuntimas vaizdo įrašo aprašyme.