Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Jack_Mtz.

Neaktyvus

 • 28

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Jack_Mtz.

 • Gimtadienis 2003.11.10

Paskutiniai profilio lankytojai

395 profilio peržiūros
 1. Sveikas Samirai, geras pristatymas, Sėkmes žaidime bei gyvenime.
 2. Tai čia yra "pizdarvanka", mane nešioja. Tu matai kaip pakilu į orą? tipo nenešioja?
 3. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Mtz Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Labai senai tik su kitu vartotoju. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Penkerius gal ir daugiau metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Per draugus. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Naujovės. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, tikrai nėra sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar neteko nei vienodirbt Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Labai lengva Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip, viską užmiršęs esu Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, aktyvi administracija, pagirtinai atlieka pareigas. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Neteko. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau viskas yra gerai taip kaip dabar yra. Nemanau jog reikėtų ką nors pakeisti.
 4. Sveikas čia jail anketa, http://greenside.lt/index.php?/topic/22535-tym-bark-%C4%AFkalino-san-andreaz/#entry143285
 5. Sveikas, nereikėjo manęs žudyti http://www.part.lt/perziura/6b864c1fb275ea9049be2b3f5ece4549279.png
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tym_Bark • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Ugnius_Minton • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Už nieka žudo mane. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 7. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Tym_Bark Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016.02.27 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Apie 4 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Pats radau. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Nes labai orginalus. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip, labai nesunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Picerininku, labai geras darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Ne nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Taip. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Taip. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Nekviečiau. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Taip Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Čia ir taip geras serveris.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tym_Bark 2. Užduoties numeriukas kurią įvykdėte:5 3. Kiek turėtumėte gauti pinigų?:1000 E 4. Jūsų TAB lentelės nuotrauka: 5. Įrodymai įvykdytų užduočių:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...