Martin_Gossard

Narys

Martin_Gossard

Narys
 • ID

  20562
 • Turinio skaičius

  229
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.405 profilio peržiūros
 1. Martin_Gossard

  Veiksmas prieš Familia Do Norte

  Kokia pats butum dėjas? Šita? ------ Šiaip Nedai neblogas vidosas tik su editingu padirbēti reikt.
 2. Martin_Gossard

  Bay Area Thugz

  @Troy Wyatt dauźaj kaip per forta o tu gaujinius sava kaip mane per fortika kelk @keinas. Sekmės jums krč, lauksim veiksma.
 3. Martin_Gossard

  Policijos Departamentas

  Sveikas Emi, visų pirma pradėkime nuo to, kad važiavau ne pas tave, o pas Eimantą. Privažiavęs pamačiau 2 gaudomus žmones, surakinau Gražvyda, meginau surakinti tave, bet serveryje buvo kitas Emis, todėl neleido. Kol meginau tave surakinti tu išėjai afk. Kas prilygsta tyčiniam ESC. Todėl uždėjau starus už tai ir surakinau, kad neatsijungtum grįžęs. Tada pamačiau iškvietimą ir privažiavau prie bendradarbio kuris tavę surakino, ir paemiau tavę, kadangi turėjau įrodymus dėl žmogžudystės ir išvežiau į kalėjimą. Įrodymai apačioje Vaizdo įrašas: Įrodymai, dėl žmogžudystės:
 4. nketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Martin_Gossard 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Grazvydas_Berzinis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://prnt.sc/ov6s1z 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://prnt.sc/ov6s1z
 5. Martin_Gossard

  Policijos Departamentas

  Va vaikinas, kad šaudai zonos metu į civilius. Ir tavo pasiteisinimas, kad tavęs nevežė manęs nedomia
 6. ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Gossard • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : @Teddy_Williams • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Netinkamas GET naudojimas. Išgetino nusikaltelį • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Martin_Gossard 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Izy_Izy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/uS6i6US 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/uS6i6US
 8. Martin_Gossard

  Policijos Departamentas

  Prašom draugas Taip laikas skiriasi. Pora min tarpas. Tave sušaudžiau tam, kad vėl nepradētum šaudyti. + vyko susišaudymas ir tu maišeisi. @Tony_Express
 9. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Gossard • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Apsinesus_Kamikadze • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, žaidėjo pingas buvo normalus, tad bugintis neturėjo. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 10. Martin_Gossard

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJA SĖKMINGAI SURASTA! Modifikacija bus atsiusta asmenine žinute iki šiandienos 12h nakties MODIFIKACIJA SĖKMINGAI SURASTA! Modifikacija bus atsiusta asmenine žinute iki šiandienos 12h nakties.
 11. Martin_Gossard

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJA BUVO IEŠKOMA, BET NEBUVO NESURASTA! Kaip atsiprašymą suteikiame kitos modifikacijos ieškojimo užsakymą nemokamą MODIFIKACIJA SĖKMINGAI SURASTA! Privačia žinute atsiūskite nuotrauką, kaip pervedate pinigus į Martin_Gossard banko saskaitą, 1,500 €. MODIFIKACIJA SĖKMINGAI SURASTA! Privačia žinute atsiūskite nuotrauką, kaip pervedate pinigus į Martin_Gossard banko saskaitą, 1,500 €.
 12. Martin_Gossard

  La Hells Famili

  Bedt gauje tony leis
 13. Martin_Gossard

  Martin_Gossard užblokavo Ignas_Srs

  Taip nebuvo nei sekimo, nei stabdymo, bet meginai išvengti bausmės atsijungdamas, tai traktuojama relogui
 14. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Gossard (Nedaz_Nedaz) • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Srs • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :