Jump to content

Tony_Antonio

Narys

 • 70

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Tony_Antonio

 • Gimtadienis 1999.12.01

Paskutiniai profilio lankytojai

420 profilio peržiūros
 1. Be modo įkelk ss, bent eis suprast kas per mašina:D P.S. Transporto info lentele nufotkink irgi įmesk.(rašo tune dalis, daužtumą, ridą.)
 2. Visiška nesamonė, tai tam ir yra mechanikai, gaus iškvietimą ar važiuodami užmatys ir nutemps, policininkai su tralais draskysis, nu gerai išmastei... :Dd Prieš
 3. Sudegint tave ant laužo, žyde. Narys gauna vieną įspėjimą už; • Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;
 4. Taigi nebus tu klanų kaip pri*cenzūra*ta, padarytu spotą kur nors, kad nuvažiavus būtu galimą sumokėt 1.000.000$ (tik turint 100K XP ar daugiau) ir galėtum vadovaut klanui, o pats sukūrimas klano per /paslaugos 3000kreditų, sumokėjus už įkurimą klanas būtu sukuriamas, ir bandomasis laikotarpis 30d. , jei po 30d. klane nėra bent 5 žmonių klanas ištrinamas, tuo atvėju jei klane būtu 5 ar daugiau žmonių, būtu ispėjama kad baigėsi klano laikotarpis ir turi 2h prasitęsti arba klanas bus ištrintas. Norint prasitęsti vėl nuvažiavus į tą spotą kur sumoki pradžioje kad galėtum vadovaut klanui, sumoki 2.000.000$ ir gauni dar 30d. , ir taip vis tęsiasi, o prasitęsimo kaina kyla x2. Tad klanai neišbūtu visą amžinybę. Manau tai tikrai būtu kažkas naujo ir visiškai nekopijuoto.
 5. Vat būtėnt klanai, negaujos ir klanams galiotu taisyklės kaip ir paprastiem žaidėjams, todėl manau atsirastų daugiau norinčių į policiją, dėl didesnio uždarbio.
 6. Tu apsiverk matyt pats esi ryžas kad apie tai ir terašai. Ir kas baisaus nutiks kad klanai atsiras, mhm? Bent jau turės gaujos ką veikt, o ne dūra valiot, sakai atsiras klanai tai sužlugdys jas? Jau dabar susibūre paprasti žaidėjai šaudo tas gaujas, o kas blogo nutiks jei ta grupelė pavadinimą turės ir klano raciją... Taip atrodo kad tu manai jog atsiras klanai ir visi jie vieningai gaujas žudys...
 7. Tikrai už, jei ši idėja bus įgyvendinta tikrai bus nemažai tokių kurie pirks klanus.
 8. O aš nesupratau kodėl visus administracijos papeikimus pražiūrėjo ir atsakė, o šitą pralėido..
 9. 1. 2. Pamėgink abu kažkuris padės, man bent jau padėjo tik nepamenu kuris būdas.
 10. Aš vienintelis nesupratau kodėl šitą temą praleido?
 11. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Antonio ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): ◘ Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/YVz2f ◘ Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Pradedam nuo 280k, daugiausiai pasiūliusiam bus parduotas. ◘ Papildoma informacija: Nrg motociklas buvo tikrai prižiūrėtas, porą kartų daužtas, bet pravažiaves didelį atstumą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...