Trey_Williams

Narys

Trey_Williams

Narys
 • ID

  654
 • Turinio skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

230 profilio peržiūros
 1. Trey_Williams

  PPD'RC | Pareigūnų Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Trey Williams Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Aurimas Dancingas Jūsų įrodymai: Komentaras: Pradėkim nuo to, kad sekiau nuo Dillimore, gaila, kad įrodymuose nesimato kaip manęs čiut nenušlavei nuo kelio ir į mechaniką stačia galva kirtaisi stovintį šalikelėje, visą kelią manevravai tarp juostų, jeigu nesugebi posukio išimt savoj juostoj pristabdyk, o ne šok į kitą juostą, taip pat ir su tavo minėtu sumėtimu, ten kur susimėtei kaip matosi įrodymuose lygi vieta, mano manymu bandei nutaranuot kažką važiuojantį kita juosta ir jam pasitraukus susimėtei ir kirtaisi į stulpą. Papeikimo URL:
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trey Williams• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Diablo Deamon• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Relog bėgant nuo PD• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Tingėjau video kelt, tai sukėliau visas svarbiausias jo vietas, jeigu reiks video įkelsiu.
 3. Trey_Williams

  PPD'RC | Pareigūnų Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Trey Williams Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: @Tautvidas_Hunter Jūsų įrodymai: - Komentaras: Net nežinau ar man reikia atsakinėt į šitą papeikimą, bet tebunie, kiekvienas turintis nors 5 klasių anglų kalbos išsilavinimą, žino, kad atsakymas "*n a h*" reiškia Ne išvertus iš anglų kalbos (labiau žargonas, negu taisyklinga anglų kalba, bet still atsako į klausimą). Žodį aišku cenzūruoja dėl panašaus keiksmažodžio, bet net iš visų pusių žiūrint, man nėra jokio pagrindo keiktis ar naudoti tą frazę, nes tiesiog nesusijungtų sakinys. Asmeniui paminėtam viršuje paprašius duoti baudą, atsakiau jam ne ("*n a h*" org.), nes pareigūnas Andrius Slaptas paprašė per raciją palaikyti jį, nes turi įrodymus dėl kitų jo pažeidimų. Nežinau ką daugiau parašyti tai čia ir baigsiu. Sėkmės. Papeikimo URL:
 4. Trey_Williams

  PPD'RC | Pareigūnų Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Trey Williams Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: @Semion Mogilevich Jūsų įrodymai: Komentaras: Iš po kojų buvo nutaranuotas taksi, su kuriuo bendravau iškvietimo klausimu, gerai, šitą nurašom, gal nepastebėjai, bet kai bandei mane nutrenkt ir apsisukdamas pakartotinai nutrenkt, o galiausiai galu įvažiavai į tą taksi, supratau tavo ketinimus ir nubaudžiau, sėkmės. Edit: Kadangi peikėjas apkeitė tekstą, pridedu prierašą, dėl važiavimo be diržo nepastebėjau, kas išėjo jo naudai ir išeina mano žmogiškai klaidai, nes tuo metu dalyvavau dviejuose įvykiuose ir akies kraštu stebėjau kitą savo surakintą asmenį. Papeikimo URL:
 5. Trey_Williams

  PPD'RC | Darbo sutartis

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Trey Williams Kiek dienų norite kontrakto? (1-7d): 7 Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių ir atlikti savo darbą sąžiningai? (TAIP/NE): Taip Ar susipažinote su visom taisyklėm?: Taip Įrodymai kad paaukojote pinigų sumą: https://imgur.com/a/bV1sikx
 6. Trey_Williams

  Emigruoju Trey_Williams

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Trey_Williams Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trey Williams Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-05-26 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 8-9 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Daug išreklamuotas, yra žaidžiančių bendraminčių čia. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senasis užsidarė, teko ieškoti naujų vietų prisiglausti, turiu idėjų įsitvirtinus serveryje ką norėsiu veikti, čia sąlygos yra ir sistemų neblogų girdėjau, tai va, todėl ir atėjau. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiukšlių išvežiotoju, kol kas veiksmo užtenka. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar neteko Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Pakanka, viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kol kas man nieko čia netrūksta, veiksmo pakanka naujokams.
 7. Trey_Williams

  Nuko` map darbų demonstracijos.

  Tikras čia draugužis mano ! Gražūs kaip visada
 8. Trey_Williams

  Truputėlis RP komandų.

  Realiai manau puse čia parašiusių net nesuprato pasiūlymo esmės, nieks nevers nieko rp'int , komandas naudotų tik tie kurie norėtų, jokio rp serverio čia nebūtų. Aš už tik dėl tų automatinių "Variklis užkurtas" ir t.t.
 9. Trey_Williams

  [PAMOKA]Kaip tapti direktoriumi

  14 metų. Tikrai nesutinku. Mano amžius (t.y. 13) dar niekam nėra užkliuvęs kai vadovavau kituose serveriuose, nežinau kaip čia , nes čia asmeniškai dar draugiškesnė visuomenė negu visur, manau, kad į pareigas reikia žiūrėti kaip žmogus susitvarko, o ne koks jo amžius ar balsas.
 10. Trey_Williams

  Prisistatau Happy

  Net nustebau pamatęs tokį malonų sutikimą. Ačiū visiems !
 11. Trey_Williams

  Prisistatau Happy

  Jūsų vardas - Giedrius Kiek jums metų - 13 Jūsų nuotrauka - Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Sveiki , taigi kaip jau rašiau esu Giedrius , esu linksmas, dažniausiai visada juokauju (nebent veikiant kažką , kas reikalauja rimties) taipogi net nežinau čia bloga savybė ar gera, bet labai mėgstu vadovauti, dažniausiai serveriuose kuriuose žaidžiu užimu kokį lyderio ar "direktoriaus" kaip čia pavadinus postą, sampą žaidžiu jau 5 ar 6 metus, prisijungsiu čia , sudomino sistemos, tada manau ir su visuomene susipažint būtų visai neblogai, taipogi turiu hobį, t.y. muzikos klausymasis, jeigu galima tai pavadinti hobiu, nes dažniausiai visada klausausi muzikos, o pagalvojus kokios , tai tikriausiai būtų house ir įvairaus stiliaus muzika. Taipogi ir kieme dažnai lankausi, todėl nesėdžiu prie kompiuterio kiaurą dieną. Taigi tiek, tikiuosi sutarsim.