Jump to content

Trey_Williams

Narys

 • 15

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Trey_Williams

 • Gimtadienis 2001.03.15

Paskutiniai profilio lankytojai

260 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trey Williams• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Diablo Deamon• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Relog bėgant nuo PD• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Tingėjau video kelt, tai sukėliau visas svarbiausias jo vietas, jeigu reiks video įkelsiu.
 2. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Trey_Williams Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trey Williams Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-05-26 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 8-9 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Daug išreklamuotas, yra žaidžiančių bendraminčių čia. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senasis užsidarė, teko ieškoti naujų vietų prisiglausti, turiu idėjų įsitvirtinus serveryje ką norėsiu veikti, čia sąlygos yra ir sistemų neblogų girdėjau, tai va, todėl ir atėjau. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiukšlių išvežiotoju, kol kas veiksmo užtenka. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar neteko Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Pakanka, viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kol kas man nieko čia netrūksta, veiksmo pakanka naujokams.
 3. Tikras čia draugužis mano ! Gražūs kaip visada
 4. Realiai manau puse čia parašiusių net nesuprato pasiūlymo esmės, nieks nevers nieko rp'int , komandas naudotų tik tie kurie norėtų, jokio rp serverio čia nebūtų. Aš už tik dėl tų automatinių "Variklis užkurtas" ir t.t.
 5. 14 metų. Tikrai nesutinku. Mano amžius (t.y. 13) dar niekam nėra užkliuvęs kai vadovavau kituose serveriuose, nežinau kaip čia , nes čia asmeniškai dar draugiškesnė visuomenė negu visur, manau, kad į pareigas reikia žiūrėti kaip žmogus susitvarko, o ne koks jo amžius ar balsas.
 6. Net nustebau pamatęs tokį malonų sutikimą. Ačiū visiems !
 7. Jūsų vardas - Giedrius Kiek jums metų - 13 Jūsų nuotrauka - Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Sveiki , taigi kaip jau rašiau esu Giedrius , esu linksmas, dažniausiai visada juokauju (nebent veikiant kažką , kas reikalauja rimties) taipogi net nežinau čia bloga savybė ar gera, bet labai mėgstu vadovauti, dažniausiai serveriuose kuriuose žaidžiu užimu kokį lyderio ar "direktoriaus" kaip čia pavadinus postą, sampą žaidžiu jau 5 ar 6 metus, prisijungsiu čia , sudomino sistemos, tada manau ir su visuomene susipažint būtų visai neblogai, taipogi turiu hobį, t.y. muzikos klausymasis, jeigu galima tai pavadinti hobiu, nes dažniausiai visada klausausi muzikos, o pagalvojus kokios , tai tikriausiai būtų house ir įvairaus stiliaus muzika. Taipogi ir kieme dažnai lankausi, todėl nesėdžiu prie kompiuterio kiaurą dieną. Taigi tiek, tikiuosi sutarsim.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...