Vycka_Ganja

Narys

Vycka_Ganja

Narys
 • ID

  6619
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

550 profilio peržiūros
 1. Vycka_Ganja

  Konkursas iš Vipo

  Vycka_Ganja
 2. Vycka_Ganja

  Skinų giveaway!

  8
 3. Vycka_Ganja

  Emigroju Vycka_Ganja

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vycka_Ganja Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016-07-04 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3M Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Draugas rekomendavo jį. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes daugiau žaidėju ir jis geresnis už kita. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Neįvygdes. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dirbau medkerčiu jis geriausiais man iš be pakvietimo darbu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Ne labai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, nebuvo sunku rasti. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kartais, suteikia pagalbos. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip teko, ir tikrai greitai suregavo. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Pakankamas ir aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko ir taip gerai yra žaisti.
 4. Vycka_Ganja

  UNBAN Vycka_Ganja

  man kompas dar bugina
 5. Vycka_Ganja

  UNBAN Vycka_Ganja

  Aš Tikrai nečytinau ir tikrai mano mašinai nekrito hp
 6. Vycka_Ganja

  UNBAN Vycka_Ganja

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Vycka_Ganja • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Adomas_Brosca • Už ką buvote užblokuotas ?:Tipo Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :file:///C:/Users/Admin/Documents/GTA%20San%20Andreas%20User%20Files/SAMP/screens/sa-mp-004.png •••
 7. Vycka_Ganja

  Emigruoju Vycka_Ganja

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Vycka_Ganja Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016.03.25 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 3-4 Metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Pasakė Draugas. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Orginalios Sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :ĮVykdžiau,Buvo Lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Medkirčiai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Dabar Kai Naujokas Esu Tai Tikrai Dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Užtenka Buvo Lengva Rasti. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Ne. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Teko Nebuvo Greitai Sureguota. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Nieko.