Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas

Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas
 • ID

  12675
 • Turinio skaičius

  448
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  54

Forever_Young paskutinį kartą laimėjo Liepa 25

Forever_Young turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

84.088 profilio peržiūros
 1. Pridurti ir neturiu ką, žmogus paliko pareigas dėl priežasčių, kurios neleido jam skirti tiek pat laiko sampui, kiek jis skyrė vasaros metu, artėjant rudeniui atsiranda daugiau veiklos ir tenka skirstyti prioritetus, į kurios sampas, besitvarkant gyvenimą negali būti pirmas. Todėl šioje atrankoje ieškau žmogaus, kuris yra motyvuotas, atsakingas ir pasiruošęs dirbti, įvertindamas ir tai jog artėja mokslo metai. Informacija Kandidatūras galima pateikti iki 2019.08.20 23:59 Reikalavimai Laiškas yra tinkamai suskirstytas į paragrafus ir jį skaityti bei analizuoti yra patogu. Laiške yra naudojamas lengvai įskaitomas šriftas bei teksto dydis. Laiške yra naudojama tinkama spalva, dėl kurios nekyla problemų skaityti laišką. Pažeidus bent vieną reikalavimą DP turi teisę laiško neanalizuoti. Laiško turinys Prisistatymas Atrankų mechanika, kandidato vertinimo kriterijai, pavaduotojo pasirinkimas Firmos vidaus aprašymas Didžiausios policijos departamento problemos ir jų sprendimo būdai DP užduotys – nuomonė apie šią sistemą, ar turėtų ji vėl būti naudojama, jeigu taip – ar reikėtų kažkokių pakeitimų? Darbuotojų bylos – nuomonė apie šią sistemą, ar naudotumėte ją būnant pareigose, jeigu taip – ar reikėtų kažkokių pakeitimų?
 2. sitas man dar pubg gifto nuo balandzio men neatidave

 3. Forever_Young

  DP užduotys

  Rezultatai Policijos departamentas - Iš 1000 duotų baudų - 1114 - Iš skirtų pradirbti 20000 minučių - 23343 min - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - 1 praleistas - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - įvykdyta - 2 individualios veiklos arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo - įvykdyta Bendras taškų skaičius - 195 taškai Pervežėjai - Iš skirtų 6060 krovinių - 6168 - Iš skirtų pradirbti 14400 minučių - 22768 min - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - įvykdyta - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - įvykdyta - 2 individualios veiklos arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo - įvykdyta Bendras taškų skaičius - 150 taškų Taksistai - Iš skirtų pravažiuoti 900km kilometražo - 912km - Iš skirtų pradirbti 12000 minučių - 12115 min - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - įvykdyta - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - įvykdyta - 2 individualios veiklos arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo - įvykdyta Bendras taškų skaičius - 135 taškai Mechanikai: - Iš skirtų parduoti 1050 įrankių - 1840 - Iš ksirtų pradirbti 12000 minučių - 24938 min - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - įvykdyta - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - įvykdyta - 2 individualios veiklos arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo - įvykdyta Bendras taškų skaičius - 200 taškų (Firmos gaus prizus į fondus, o kai kurios iš jų, papildomus prizus už puikius rezultatus, ačiū už dalyvavimą)
 4. Forever_Young

  Peikiu mediku direktoriu Arminas_Bite

  Ant tavo vartotojo registruotu vartotojų skaičius yra ne mažas, esi viena ir tapati persona, kuri išsipirkus iš gėdos stulpo vėl po kiek laiko grįžta į jį, todėl nustojam daryti cirką ir rašyti tokius juokingus papeikimus. Direktorius baudžiamas nebus.
 5. Forever_Young

  Peikiu Bob_Winters Policijos Direktorių.

  Direktorius atliko viska kaip ir turėjo atlikti, dėl Camo Bear situacijos pakalbėjau ir šis suprato, jog jų norai turi būt ignoruojami ir tai, kad jie privalo būti darbo kanale, kuomet pradirba minimumą - faktas. Pačio papeikimo esmė, išlieti pykti ant direktoriaus, jog šis jį išmetė iš darbo, pastabų nesupranti niekad jaunuoli, todėl išmetimas yra tik viena iš priemonių, šiek tiek paprotint tave. Direktorius baudžiamas nebus.