Forever_Young

Narys

Forever_Young

Narys
 • ID

  12675
 • Turinio skaičius

  358
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  41

Forever_Young paskutinį kartą laimėjo Sausis 13

Forever_Young turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

65.612 profilio peržiūros
 1. gero savaitgalio. <3

 2. Šeštadienio ritmu. 

  Kas turi noro ir domisi cloud gamingų, parašykit į pm paaiškinsiu kaip pasibandyt nemokamai jį ir nuspręst eis ar neis pas jus. 

 3. everythinggg goes blacck. B)

 4. Savaitgalis, kai kur didelė šventė atsinaujinus viena ar kita technologija. Taip pat padarė viena cloud gaming kompanija, ir savaitgaliui padarė akcija 80% mėnesiniui planui, kas gaunasi kažkur 7~8 svarai. Jeigu kažkas susidomėsit, norit šokt į cloud gamingą, parašykit į pm. Duosiu kodą ir adresa, 14-days refund irgi provided. 

  O kas nežino kas tas cloud gaming > 

   

 5. Waiting for tomorrow...  Gero savaitgalio ! ^_^

 6. Šeštadienio ritmu, ne? :o

  1. Mantys Samperis

   Mantys Samperis

   Kai mergikės, omfg <3 :DD

  2. Forever_Young

   Forever_Young

   Pagavai point'ą, šaunuolis. xdd

 7. Na ką, nauja pamoka, easy budas susižinot slaptažodi. Sėkmės vagiant internetą. 

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. Forever_Young
  3. George_Butler

   George_Butler

   Ir man jeigu galima, foreveri

  4. Forever_Young

   Forever_Young

   Bus, prisėdus prie kompiuterio atsiusiu.

 8. Šį pamoka skirta tiems, kurie eina į mokyklas ar kitas mokymosi įstaigas, ir neturi prieigos prie interneto. Tačiau galas galais, interneto reikia tai feisbūką patikrint, ar snapchatą pasižiūrėt tai šį pamoka labai paprasta, ir tai gali padaryt kiekvienas naudodamasis reguliariai kompiuteriu. Tačiau tie, nejaučia simpatijos kompiuteriui ir nežino šio būdo, o galbūt net nepagalvojo apie jį, prašom jums pamoka. Jeigu jūsų mokykloje ar kur jus besimokytumėt yra wifi, reiškia prie jo tinklo jungiasi dauguma personalo kompiuteriu, galbūt net ir tie kurie stovi informatikos kabinetuose ir panašiai. Todėl situacija palengvėja. Viskas ką jums reikia padaryti: Atsisėsti prie vieno iš kompiuteriu kuris yra prijungtas prie wifi tinklo. Prisėdus, nueiti žemyn prie interneto ikonėlės, ją paspausti kairiu pelės klavišu. Atsivers štai toks meniu, pas jus individualiai skirsis tik pavadinimai tinklu ir jų kiekis, visa kita bus panašiai arba taip pat. windows 10: windows 7: Kaip matote, jus turite sąrašą wifi kurios jums gaudo, ir viršuje dažniausiai būna pats pirmas tinklas, prie kurio jus esate prisijunge. esmė labai paprasta, prie to tinklo kurio jus esate prisijungę, paspaudžiate dešni pelės klavišą, ypatybės. Paspaudus jį atsivers tokia lentelė. Paspaudžiate > Security. Tada atsivers lentelė kurioje matysite wifi informacija, paspaudžiate SHOW CHARACTERS po passwordų. Vuolia, jus turite slaptažodi. Labai paprasta, bet apie tokius paprastus dalykus ne visi pagalvojame, todėl tai viena iš išeičių ir tai trunka vos kelias minutes, per pertrauka prisėdus prie vieno iš mokytoju kompiuterio nesunkiai pasiimsite slaptažodį. Sėkmės vagiant internetą, ateityje papildysiu šia tema su įdomesniais būdais, kaip gauti slaptažodį neturint prieigos prie mokyklos personalo kompiuteriu, jeigu prie wifi prisijunge tikrai mažas kiekis kompiuteriu ir jie visad užimti arba neprieinami. Cheers.
 9. Forever_Young

  [APKLAUSA] League of Legends žaidėjų apklausa.

  jg mainas, g3 73% wr
 10. Forever_Young

  Reikia pagalbos dėl fb

  Jeigu gauni reportą, pasikeiti vardą į kokį nors nelogiška, facebooko supportas tai peržiūrės nepareportinus tai įprasta jų procedūra užtikrint jog vardas ir pavardė atitinka realybe. Galiausiai jeigu jie ras vėl netikra vardą pavardę, užblokuos tavo paskyra ir paprašys atsiusti pasą. (čia iš patirties) todėl naudok realu vardą pavardę arba kurkis nauja accountą ir džiaukis laiko tarpu kol tavęs nepareportina.