Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas

Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas
 • ID

  12675
 • Turinio skaičius

  467
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  57

Forever_Young paskutinį kartą laimėjo Spalis 11

Forever_Young turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

88.704 profilio peržiūros
 1. Forever_Young

  Renkamas naujasis pervežėjų firmos direktorius

  Atranka pratęsiama iki 10.21
 2. Forever_Young

  Peikiu Forever_Young

  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. https://imgur.com/a/MKBTW99 Užtildytas buvote būtent už tai: https://i.imgur.com/2AspKqf.png Gražios dienos.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Augustas_Gira, Laurynas_Gira• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI.
 4. Mindaugas pasirinko teisinga kelia, trauktis neturint motyvacijos. Kadencija nebuvo bloga, pati idėja liko iš po senojo direktoriaus, Mindaugas tik kiek pakeisdamas ar papildydamas, keitė, rašė naujas idėjas, perdarinėjo jas savaip, iš pradžių, progresas buvo matomas, laikui bėgant, Mindaugas turėjo vis mažiau ir mažiau motyvacijos, kol viskas daėjo iki palikimo, kaip Mindaugui, išbūti du mėnesius neblogai, prisimenant, jog praeitis nebuvo viena geriausiu. Informacija Kandidatūras galima pateikti iki 2019.10.21 00:00 Reikalavimai Laiškas yra tinkamai suskirstytas į paragrafus ir jį skaityti bei analizuoti yra patogu. Laiške yra naudojamas lengvai įskaitomas šriftas bei teksto dydis. Laiške yra naudojama tinkama spalva, dėl kurios nekyla problemų skaityti laišką. Pažeidus bent vieną reikalavimą DP turi teisę laiško neanalizuoti. Laiško turinys Prisistatymas Atrankų mechanika, kandidato vertinimo kriterijai, pavaduotojo pasirinkimas Firmos vidaus aprašymas Didžiausios pervežėjų firmos problemos ir jų sprendimo būdai Pakeitimai, kuriuos įgyvendinus man būtų patogiau dirbti direktoriaus pareigose Visos pervežėjų firmos pareigybės ir jų suskirstymas pagal prioritetą
 5. Forever_Young

  Peikiu policijos departamento direktoriu Žemaitis_Žmogus.

  Direktorius nubaudė teisingai, skiriamas įspėjimu skaičius priklauso nuo direktoriaus, esant rimtesniems pažeidimams, įspėjimu kiekis gali būti didesnis, arba gali būti išmestas. Direktorius baudžiamas nebus.
 6. Forever_Young

  DP užduotys

  Užduotys: (viskas prasideda nuo 2019/09/29) Policijos Departamentas - 1600 duotų baudų - Pasodinti 300 nusikaltėlių į kalėjimą - Pradirbti 20000 minučių - Pravažiuoti 8000 km ridos - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - 2 individualios veiklos firmai arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo Pervežėjai - Nuvežti 4000 mažųjų krovinių - Nuvežti 900 didžiųjų krovinių - Pradirbti 18000 minučių - Pravažiuoti 7200 km ridos - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - 2 individualios veiklos firmai arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo Taksistai - Pravažiuoti 1000km kilometražo - Nuvežti 4000 lagaminėlių - Pradirbti 16000 minučių - Pravažiuoti 6400 km ridos - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - 2 individualios veiklos firmai arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo Mechanikai - 2400 parduotų įrankių - Suremontuoti garaže 180 automobilių - Pradirbtu 12000 minučių - Pravažiuoti 4800 km ridos - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - 2 individualios veiklos firmai arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo Medikai - 3400 parduotų vaistinėlių - Parduoti 90 sveikatos pažymų - Pradirbtu 17000 minučių - Pravažiuoti 6800 km ridos - Praleisti ne daugiau kaip 3 iškvietimus - Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį - 2 individualios veiklos firmai arba viena bendra veikla 60 minučių ilgumo Įvykdžius šias užduotis jūs gaunate pradinius 100 taškų, žemiau matysite lentelę kurioje yra papildomos užduotys, kurias atlikus taip pat gaunate tam tikrą taškų kiekį: - Nusifotografuoti su vienu iš DP/DPP narių arba Mafijos_Tevas, nesant AFK režime - 10 taškų - Laimėti vieną iš event prižiūrėtojo rengiamų eventų - 20 taškų - Laimėti dienos aktyviausio darbuotojo titulą (/varzybos) - 25 taškai - Laimėti vienai firmai visas top 3 dienos ridos - 30 taškų - Padaryti visos firmos nuotrauka žaidime, kurioje būtų atspindimas vienas iš mūsų parašytu žodžių (KOMANDINIS DARBAS, VIENYBĖ, MOTYVACIJA, DPU, KOMUNIKACIJA, PAGALBA KELYJE, SUPRATINGUMAS, MEILĖ, ATLYGINIMAS) - 15 taškų Atlikus papildomas užduotis, surinkus 150 ar 200 taškų gaunate papildomus prizus, apie kuriuos dabar nepranešime. Rengiant veiklą privaloma pranešti vienam iš DP narių. Įrodymus už papildomas užduotis surenka direktorius, pasibaigus DP užduotims juos įkelia.
 7. Forever_Young

  Peikiu Policijos Departamento Direktorių Zemaitis_Zmogus

  Praėjus parai, po atmesto papeikimo, pasakius jog direktorių prižiūrėtojai bejėgiai, vėl gaunamas papeikimas ant policijos departamento direktoriaus. Gaila, tačiau šiame papeikime, taip pat neįžvelgiu jokių pažeidimų, kaip ir praeitame, tik asmeniškumai ir siekis nuversti direktorių. Šiuose įrodymuose, kurios pateikė peikėjas, neaptikau jokių pažeidimų, policijos departamento bazė, yra privati vieta, už kuria atsakingas yra direktorius ir jis pastebėjo, jog tavo buvimas, būtent toje vietoje, kurioje tu beja, lankeisi ne sykį, trukdė darbuotojams pravažiuoti, jis gražiai tave perspėjo ir paaiškino, jog jeigu nepasišalinsi per 3 sekundes, būsi įtartas. Todėl, nesuprantu šio papeikimo esmės ir tikslo, sprendimas priimtas geras, dėl darbuotojų įžeidimu, reikia kreiptis į pati direktorių, arba nurodytam darbuotojui parašyti papeikimą forume, o ne direktorių papeikimo skiltyje. Pasikartojant nuolatinėms provokacijoms bus imtasi priemonių ir iš direktorių prižiūrėtojų pusės. Direktorius nebus baudžiamas.
 8. Forever_Young

  DP užduotys

  Anketų šablonai: [ŠABLONAS PATEIKIAMAS ŠEŠTADIENIAIS NUO 13:00 iki 22:00] Jūsų Vardas_Pavardė - Atstovaujama firma - Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) savaitės pradžioje - Darbuotojų sąrašas ( kurie dalyvaus užduotyje ) - [ŠABLONAS PATEIKIAMAS ŠEŠTADIENIAIS IKI 00:00] Jūsų Vardas_Pavardė - Atstovaujama firma - Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) savaitės pabaigoje - Kaip sekėsi susidoroti su skirta užduotimi? - Darbuotojų sąrašas ( kurie dalyvavo užduotyje ) -