Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Andrey_Volkov

Narys

 • 6

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andrey_Volkov Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018.06.21 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 6 metus, su pertraukom. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Jau anksčiau žaidžiau čia su kita paskyra, kuri buvo užblokuota per mano pačio padarytą klaidą. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Jau po ilgos pertraukos grįžtu į sampą, nesinori ten žaist, tad ateinu čia Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, nebuvo sunku, tik su gps vietom kartais susipainiot galima Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Nedirbau dar nei viename. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Tik parašius /gps, iškart nurodė vietą Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kolkas - taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne dar. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Dar neteko pasiimti nuomojamos mašinos, kadangi visos buvo paimtos, kai užsiregistravau ir praėjau apmokymus, tad teko nuomotis dviratį. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojau, bei padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nenaudojau dar Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas lyg ir aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Įdėti daugiau nuomojamų mašinų, arba padaryti tokią sistemą, kaip ir su dviračiais, kad priėjus prie nuomos punkto galėtum pasiimti ne tik dviratį, o ir mašiną, nes dažnai mašinų jų vietose nebūna
 2. Anketa: Jūsų V'P [žaidime]: Dare_Devil Kokio darbo norite [parašo/avataro/bannerio] Avataro Darbo dydis: Įprastas. Darbo pavizdys: Darbo stockas: Tekstas/Sub tekstas: Maiden Mussolini Ar darbą siūsti į PM ar įkelti čia: Į AŽ. Komentaras:
 3. Anketa: Jūsų V'P [žaidime]: Dare_Devil Kokio darbo norite [parašo/avataro/bannerio] Parašo. Darbo dydis: 530x150 Darbo pavizdys: Darbo stockas: Tekstas/Sub tekstas: Per vidurį "Forever Nusikalstamas" po juo Maiden_Mussolini Ar darbą siūsti į PM ar įkelti čia: Į AŽ. Komentaras:
 4. DARBO TIPAS?[AVATARAS/PARAŠAS/KT.]: Parašas. DARBO DYDIS?[150X150/450X150]: 530x150 JŪSŲ NORIMAS [sUB TEKSTAS]: Nusikalstamas Forever DARBO PAVYZDYS [NEBŪTINA]: JŪSŲ NORIMAS [TEKSTAS:] Maiden_Mussolini PAVEIKSLĖLIS IŠ KURIO BUS DAROMAS DARBAS [bŪTINA]: NUOTRAUKA KIEK TURITE PINIGU SERVERIJE [bŪTINA]:
 5. Šaunus atnaujinimas. Kartais tikrai praverčia
 6. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Dare_Devil Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo šiandien. (04.20.2016) Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Apie 2 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Žaisdavau Edgos projekte, bet kiek matau, visi eina čia, tai sugalvojau ir aš ateiti. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes nusibodo kiti projektai, norisi unikalumo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, įvygdžiau, sunku nebuvo Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Neteko dar. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, ji iškarto po komandos /gps buvo pažymėta žemėlapyje Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakanka, rasti nesunku ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nenaudojau Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne, neteko Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aišku viskas​ Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas čia gerai, keisti nieko nereikia

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...