Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Master_Pice prašo paramos!

Master_Pice

Rekomenduojamas pranešimas

 

Parama serverio žaidėjams,
Kiekvienas serverio naujokas užpildęs žemiau pateiktą anketos šabloną gali gauti paramą, kurios pagalba galės lengviau įsilieti į žaidimą ir lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Jūsų pateikta informacija mums yra labai svarbi, nes tik jūsų pagalba mes galime tapti geresniu projektu ir pritraukti dar daugiau žmonių užsukti ir galbūt pasilikti mūsų „SA-MP“ serveryje. Anketos šabloną būtina užpildyti ir pateikti naujoje temoje.

Užpildžius žemiau pateiktą anketos šabloną naujokui suteikiama parama yra:
7 dienų nemokama „Premium“ 1 lygio žaidėjo narystė serveryje,
500 serverio patirties taškų (XP),
3500 pinigų serveryje (€).
 

Paramos prašymo taisyklės,
Būtina kurti naują temą "Parama" skiltyje, norint gauti paramą mūsų serverį.
Būtina aiškiai parašyti temos pavadinimą, pavyzdžiui: "Vardas_Pavarde prašo paramos".
Būtina atsakyti į visus anketos šablono klausimus.
Būtina parašyti tikslų savo Vardą_Pavardę mūsų serveryje (be lietuviškų raidžių).
Būtina aiškiai ir kuo išsamiau atsakyti į visus pateiktus mūsų klausimus.
Būtina laikytis bendrųjų forumo taisyklių.
Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų paramos anketas.
Draudžiama bandyti gauti paramą su kitu serverio vartotoju.
Draudžiama bandyti gauti paramą su savo vartotoju kelis kartus.
Draudžiama prašyti kad patikrintu paramos anketas greičiau. Blogiausiu atveju anketos bus patikrintos per 24 valandas.
 

Anketos šablonas,

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Master_Pice
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Nuo 2018 metų, bet tais metais labai neilgai te pražaidžiau, buvo labai didelė pertrauka.
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Jei metais tai gal 5-6 metus.
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Iš internetinės svetainės, kur galima rasti daugybę serverių.
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Jei gerai prisimenu ieškojau kažko geresnio kur butu galima linksmiau laiką praleisti ir šis variantas buvo kaip tik.
Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Taip skaičiau, nebuvo sunku viskas aiškiai parašyta.
Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Visuose darbuose be pakvietimų. Nežinau manau visur įdomu čia pagal žmogu kas jam patink, ūkininkuose teko dabar pradirbti ilgiausią laiką ir daugiausiai uždirbau čia. Nuobodu man niekur nebuvo tik ūkininkuose dabar geriau nes daug darbo veiklos.
Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne nebuvo sunku.
Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Kai kurias vietas labai greit isiminiau kaikurioms dar reikia panaudoti /gps tai dažnokai visai.
Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Yra buves toks variantas.
Ar pakanka serveryje vietų, kur galite išsinuomoti dviratį? Ir ar sunku buvo jį rasti?: Pakanka, ir tikrai nesunku tik aš jais nelabai ir naudojuosi.
Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Taip naudoju, ir taip visi labai aktyviai atrašo ir suteikta pagalba man padėjo.
Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Teko, taip visi labai aktyviai ir greitai atsako į iškvietimus.
Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Dar su nieko nesusidūriau kas galėtu būt ne aišku.
Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Nežinau, manau viskas ir taip labai gerai priklauso nuo žmogaus kaip dažnai jis žaidžia žaidimus ir pan. bet manau, jog aš tik pasiūlau gal ir nėra būtina. bet manau reikėtu truputėli praplėsti serveri prijungti gal dar keleta kaimeliu ar pan. truputi praplėst idėt naujas veiklas. na nežinau mano nuomone man tikrai būtu smagu pažiūrėti kaip butu atnaujinamas serveris ir padidintas. atsirastu manau daugiau veiklos ir būtu smagiau daugiau vietos. 

 

Anketą būtina nusikopijuoti, užpildyti ir pateikti šiame forume sukuriant naują temą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.