Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kevin_Ots Prašo Paramos

Kevin_Ots

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas,

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kevin_Ots
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2021-03-12
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Nuo 2013 pradėjau daug projektelių praėjas buvau ir pauzes an samp padares bet vistiek patinka man jis nor kiti stumia kad g game
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Kažkada kaip reklama matiau per facebook
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Žaisdavau kitam serveryje bet ten žaidėjų lyg ir daug bet daug pasikėlusių yra dėl to nepatinka o kada pas jus užsiregistravau pažaidžiau tai viena kita buvau sutikes tai normalesni jau
Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Taip skaičiau kaip ir viskas aišku.
Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Teko dirbti picerininku tai patiko dėl gaminimo picų ir kt. Sakyčiau pelningas jei laiko turi. O taip tai ukininkas dabar esu vienas iš labiausiai patinka. Toliau sieksiu kitų karjerų. 
Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Visai įdomiai aš iki jos keliavau. Išsikviečiau taksi, paprašiau kad pavešt iki teisių laikymo. tada išsikviečiau dar paprašiau kad pavešt iki autosalono nusipirkau mašina ir kažkaip pats be gps susiradau važinejau per miestelius ir parduotuvėles, pamaniau kad bus įdomiau pačiam susirasti reikiamos parduotuvės.
Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Panaudoju tik kur tikrai nežinau kad kur yra ta vieta o taip bandau vis įsiminti vietas, parduotuves kad nereiktų /gps bet pradžioje sunku kaip naujokui bet su laiku įsiminsiu. 
Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne nebuvau ir manau kad taip nebus kol pats neužsirausiu.
Ar pakanka serveryje vietų, kur galite išsinuomoti dviratį? Ir ar sunku buvo jį rasti?: Neteko dar nuomuotis kažka
Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Buvau naudojes tai gan greitai atsakė ir pagelbėjo
Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Teko naudotis taksi paslaugomis greit reguoja
Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Taip išskaičiau viska ir suprantama informacija.
Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Dar kaip nesu čia apšilęs kojų negaliu nieko pasiūlyti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.