Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Karolis_Croz[Steewart_Wisbey] užblokavo - Gabija_Waldorff

Karolis_Croz

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Karolis_Croz


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Gabija_Waldorff


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:čytinimas.Matosi kaip per tvorele pervažiuoja nematomai.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas , kadangi esu šito video kaip ir pagrindinė veikėja , todėl pasakau ,kad , tai yra lag'as , mane visada mėtydavo už ping'ą prašydavau ,kad adminai manę padarytų /kill , todėl man nekrovė objektų , o pas tavę vaizdo įrašę  nėra nufilmuotas mano pingas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas , kadangi esu šito video kaip ir pagrindinė veikėja , todėl pasakau ,kad , tai yra lag'as , mane visada mėtydavo už ping'ą prašydavau ,kad adminai manę padarytų /kill , todėl man nekrovė objektų , o pas tavę vaizdo įrašę  nėra nufilmuotas mano pingas. 

Turėjai turėti irodymus,kad tikrai tau pradingę buvo objektai.

Tai galėjai padaryti video visu pirma,ir pasilikti kaip ateičiai kad žinotu ta diena,jaigu blokuotu galėtum savo video pateikti.

Galėjai pranešti administracijai jog tau nerodo objektu,ir suteiktu tau /kill komanda,ar kitokia pagalba.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne kartą taip buvo padarytą - nekartą prašiau , visada padėdavo , iki tol kol laikiausi teises ir išmetė iš servo už pingą , tada išvis nerodydavo nei mašinų nei ko , iš kur man reikėjo žinot ,kad gali už , tai banint ,kad man yra ping'as? Nufilmuotą nėra , o kodėl man reikėtų daryti visokias nuotraukas ar vaizdo įrašus? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne kartą taip buvo padarytą - nekartą prašiau , visada padėdavo , iki tol kol laikiausi teises ir išmetė iš servo už pingą , tada išvis nerodydavo nei mašinų nei ko , iš kur man reikėjo žinot ,kad gali už , tai banint ,kad man yra ping'as? Nufilmuotą nėra , o kodėl man reikėtų daryti visokias nuotraukas ar vaizdo įrašus? 

Jaigu tau nerodo objektu reikia atsijungti ir vėl prisijungti.Jaigu gali per /padmins paprašyk kad nukilintu tave nes pasibuginai.Tai visada tau padės,bet tokiu nesulaukiam.O galbūt kiti nori tiesiog pasipelnyti,nenori atitekti policijai i rankas.

Video/nuotraukas turėt turėtum iškur man žinot,ar tu čia tiesa rašai kad dingę objektai buvo?

Aš nufilmavau video kur matosi,kad tu kiaurai važinėji,tai yra čheatinimas ir užblokavo tave.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nufilmavai , kad "čytinau" , pričiom man daryt nuotraukas ? Tu mane užblokavai ir dar man daryt nuotraukas ? Aš normaliai žaidžiu serveryje , tu vpš manę daužai su gaisrinės mašina , dėl to ir pradėjo labiau lagint , nepagalvojai ? Nepagalvojai , nes pingo ir nenufilmavai . Ačiū už supratimą.  Reikėjo bent akį užmest , pats būtum supratęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.