Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5] Ideja Serveriui

Jerry_Brawn

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jerry_Brawn

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na manau daugelis zaideju nori pamatiti savo serverije kuriam zaidzia naujaji mesteli tai butu vt 5 miestelis "FC Kaimas" Daugeliuose servuose tj nera o musu serverije GreenSide tj butu na ir mano manimu padidetu serverio zaideju kiekis :)

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: bus atidaritas naujas mestelis ateis daugiau zaideju na ir zaidimas bus gan idomesnis nei kituose serveriuose ir ateitu dar daugiau zaideju ir i ta vt 5 miesteli galima butu ikelti dar nauju ivarisiu pastatu dar pora darbu kokiu nors nes pastebejau kad gan mazai darbu yra ikelta :)

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): ir i ta vt 5 miesteli galima butu ikelti dar nauju ivarisiu pastatu dar pora darbu kokiu nors nes pastebejau kad gan mazai darbu yra ideta i serveri
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na 5 miestelis jau yra įdėtas bet dar nebaigtas mano manimu turėtų buti taip kad ta 5 miestelį perkeltų į FC kaimelį nereiktų toli važiuot pvz iki savo namo suprantu galima per stotele atsiteleportint bet su mašina neina ir trumpiau reiktų vežt verslo pinigus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip pastebėjote, čia yra Red Country serveris, na Angel Pine kaimelis nėra Red Country, bet jis ir nėra dykumoje. Todėl mano manymu nereikia pradėti veiklos dykumos kaimeliuose, nes tai jau būtų vieno serverio kopijavimas. Geriau visų pirmą išnaudoti visus Red Country bei Flint Country kaimelius,gamyklas,užeigas ir panašiai.

Tai mano nuomonė išreikšta viršuje, ir ji būtų Prieš, nes kaip minėjau dar viskas neišnaudota!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nemanau jog reikia. Užtenka tų 4 miestelių.

Pries ar uz nesvarbu ne del taves rasau sia tema o del serverio ir cia ne tau rinktis o Pgr.Administracijai !!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.