Ben'Ocetter

Narys

Ben'Ocetter

Narys
 • ID

  3505
 • Turinio skaičius

  178
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.085 profilio peržiūros
 1. Ben'Ocetter

  LQ VEHICLE PACK by Ocetter

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Benas_Ocetter 2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Packas 3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Pačio surinkta, bet modai rasti internete 4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: Apačioje 6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: Apačioje Sveiki visi, pristatau jums savo surinktą LQ Cars modpacką. Atsisiuntimo nuoroda čia: AtsisiųstiNuotraukos čia: PeržiūrėtiĮ packą neįeina jokie kiti modai, tik transportas.
 2. Ben'Ocetter

  Nico Moretti

  Gavau nds neuž tavo ft, o už tas, kur įkėlė Ronce, ten nebuvo nieko nepagarbaus ar įžeidžiančio iš mano pusės, tavo nuotraukose taip, yra, nes užknisot, prisikabinėjat, provokuojat.
 3. Ben'Ocetter

  Nico Moretti

  1. Galvojau atmesi, nes pažiūrėjau ir mačiau 0 įžeidimų, ten labiau matosi kaip mane įžeidinėja, o ne aš kažką. 2. "kas buvo, tą ir pažiūrėjau" - atidžiau kitą kartą, ačiū. 3. Kur yra ne pagarba? Kad ant manęs "stumia", provokuoja "tlys ketuli", "neberukyk pigios žolės/nes matos kas išpuvę", tai čia aš nepagarbiai, ar jie? Buvo keletas kartu, kai pats Ronce rašo "ką jūs lavonai", "ką jūs du*ai" ir panašiai, nekreipdavau dėmesio, nu gal juokauja žmogus, bet nepuldavau kelt skundų.. p.s. dėl papeikimo tai tik dabar pamačiau, kad tokia skiltis yra ir šiaip, jeigu reikia, tai perkelkit šitą temą ten.
 4. Ben'Ocetter

  Nico Moretti

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Benas Ocetter • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Nico Moretti • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Taigi, situacija yra tokia, dirbau medikuose, atėjo Jovanis, mes su juo esam susipykę, dėl adminų skundų ir panašiai, jis su draugu pradėjo mane įžeidinėti, pradėjo provokuoti, kad pradėčiau aš ant jų stumti, bet aš nepradėjau, todėl jie pradėjo mane patį dar labiau įžeidinėt, gavę mano fb, pradėjo juoktis iš nuotraukos, nes esu užsidėjęs vaikystės nuotrauką, pradėjo rašyti, kad dantys išpuvę ir panašiai, nors man tada buvo 6 metai, aš tikrai įsižeidžiau, bet nieko nesakiau, ginčijausi net ne su Jovani, o su Domantu, Jovani visada būdavo kaip advokatas, lysdavo ir specialiai provokuodavo, kadangi darbas buvo man nesvarbus, nes viską buvau atidirbęs, planavau jį palikti, bet nė vieno, nė kito neįžeidęs parašiau "Man poxui tas tavo isp. vistiek pats išeisiu", po šių žodžių, mane išmetė. Dabar jūs man parodykit čia nuotraukose, kur aš kažką įžeidžiau: Tai va, skundas būtų toks, kad visiškai nežiūrėjęs Nico, mane įrašė į NDS, o Jovanis su Domantu dar vis iki dabar dirba medikuose, jūs man pasakykit, kur čia teisybė. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 5. Ben'Ocetter

  Bausti atsijungusius ./pasiulymas

  Protas tu tai negaliu Puse lietuvos serverių tai turi, peeding banus, gi nicką tai žino kai pareklamavo, gi matė, tai paimi ir banini, viskas. Tą baną leistų dėt tik pagal nicką, neitų dėt pagal id, fsio.
 6. Ben'Ocetter

  [SERVERIS] Kaip laimėti kreditų loteriją.

  Am.. čia ne sekmė. 3 kart iš eilės laimėt loteriją? ir dedant tik 3 kart? įsižiūrėk video - suprasi prikolą.
 7. Kam siųsti gside30, jeigu gali laimėti kreditų nemokamai? Perki bilietą > Laimi kreditus. Kas nesupratot, va video.
 8. Tai tu vapše džiaukis, kad tau yra "/sekti" ir tau parodo kur jis yra, yra tokių serverių, kur tu turi "skillų" turėt ir mokėti naudotis /sekti komanda. Čia išvis jums per gerai, Violetiniai nickai, /sekti komandos. Kam tada išvis įdėta tas /mapp > Išjungti koord. rodymą? Krč, padirbai pd, pamatei, kad tau per sunku ir siūlai, kad nieko daryt nereiktų ir tik pinigus gautum.
 9. Ben'Ocetter

  cMartinez mapping // BB ginklinė

  Tikėkimes čia juokauji su tuo: krč, simpsonai kažkokie čia tavo tam mapp darbe.
 10. Ben'Ocetter

  Išmeta juoda ekrana

 11. Ben'Ocetter

  Konkursas iš GTA 5

  11
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Benas Ocetter • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Jovani Santorini • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: 1. Chytinimas 2. Free kick • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Benas Ocetter • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tornado_Karolis • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: 1. Free kick 2. Įžeidinėja mane 2.1 Mane užmutino, kad jį įžeidžiau 3. Atėmė ginklus, nes nušoviau • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 14. Ben'Ocetter

  Peikiu Vincas_Zzz

  Sėkmės donatinant ant antro admino.