Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

2015/09/20 - Apklausa "Kitokie Pasikalbėjimai"

Aomine_Daiki

"Kitokie Pasikalbėjimai" ką norite išvysti mūsų pokalbyje.  

20 balsai

  1. 1. "Kitokie Pasikalbėjimai" ką norite išvysti mūsų pokalbyje.

    • A) Edgaras_Mix
    • B) Black_Weed

Rekomenduojamas pranešimas

Labas Vakaras darau apklausą kurioje RUNKSIS 2 GreenSIDE.LT piliečiai apklausa bus vieša nes rinksime "Kitokie Pasikalbėjimai" dalyvį kuris kalbės su manimi bei galėsite jam uždavinėti savo klausimus jie bus pasakyti ir jis turės atsakyti taigi APKLAUSA yra ribota viskas bus parašyta apačioje tad gero jums likusio vakaro ir gero krepšinio


 


Jei negaila paspauskite PATINKA ant šios temos 


 


 


Tikėkimės Lietuvos krepšininkai laimės ir mums parveš AUSKĄ.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man įdomu, kodėl tu parinkai tokius kandidatus? Aš prieš juos nieko blogo neturiu, bet tiesiog, galėjai paimti kažką, kas yra turėjęs pareigų serveryje, pasižymėjęs, ilgiau žaidžia, ir galėtų papasakoti daugiau. Su šiais žmonėmis manau kai kuriems gali būti tiesiog neįdomu. Galėjai iš vis padaryti temą, kad siūlytų į komentarus žmones, ir tada 3 populiariausius į apklausą įdėt. O taip tai balsuoju už Edgarą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dabartiniai kandidatai pasirinkti dėl mano kelių priežaščių kiti kandidatai bus renkami taip kaip tu pasakiai nes tą esu numatęs o dabar pailsim ir balsuojame o kitakandidatūra pasirodys Trečedienį arba Penktadienį tad Gero jums likusio vakaro ir tikėkimės jog Lietuva laimės AUKSĄ.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kandidatų Vardas_Pavardė yra teisingi prašome mūsų negazdinti o jei radote klaidą prašome pranešti su įrodymais Gero jums likusio laiko 


 


O dabar laikom kūmščius jog Lietuvos krepšininkai parveštų mums AUKSĄ


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk, tačiau nemanau kad tau reikėtų daryti tokius pasikalbėjimus. Ką tu gali gero paklausti ar padaryti, jei esi naujokas? žaidi vos savaitę ar porą, ir tikrai neesi tas kuris būtų aktyvus tiek TS tiek žaidime. Kad ir kaip ten bebūtų, Edgarai, laikyk kardaną! :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Osen tikrai esu naujokas ir tikrai nenoriu tau meluoti jog esu tas asmuo kuris bando kašką daryti žinok tą jog naujokai irgi kašką daro ir moka ir tikrai nenuleidžia rankų tad jeigu taip smerksi taip ir bus bet jei palaikysi manau bus viskas normaliai ir sklandžiai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kandidatų Vardas_Pavardė yra teisingi prašome mūsų negazdinti o jei radote klaidą prašome pranešti su įrodymais Gero jums likusio laiko 

 

O dabar laikom kūmščius jog Lietuvos krepšininkai parveštų mums AUKSĄ

 

Klaidos : "Negazdinti" ; sakinio gale turi būti taškas ; Gero jums likusio laiko - čia tipo mums *cenzūra*? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Uzmeciau balsa ant Edgaro, bet speju pasnekovas bus kietesnis negu vedejas, anyway gl :D

Gali būt su juo kalbėsiu ryt apie 14:50 nežinau gerai susitarsim su juo turiu biškį pokalbį padaryti tad nežinau aš lnksmų plaučių bet ne per daug xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Klaidos : "Negazdinti" ; sakinio gale turi būti taškas ; Gero jums likusio laiko - čia tipo mums *cenzūra*? :D

 

Osenai nepyk bet nebūk toks daunas nerašinėk jei kašką pamatei rašyk y PM

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kandidatų Vardas_Pavardė yra teisingi prašome mūsų negazdinti o jei radote klaidą prašome pranešti su įrodymais Gero jums likusio laiko 

 

O dabar laikom kūmščius jog Lietuvos krepšininkai parveštų mums AUKSĄ

 

oj oj oj buvo vards edagaras o paskui pataiso ir sako kad negazdinti, nors nemeluotum..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi galiu tvirtai sakyti jog y Kitokius Pasikalbėjimus ateis Edgaras_Mix jis surinko 14 BALSŲ gali dėkoti savo draugams kurie jį palaiko o Black_Weed palinkėti visuperiopos sėkėms bandant kitą kartą Edgarai su tavim susisieksiu asminine žinute sėkmės tau ruoškis.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aomine_Daiki. NEDARYK GEDOS MANO NICKUI IR TRINK ACCOUNTA. NEPAMOINA SU NU*cenzūra*INTU NICKU LOSTI? trink sakau nesidaryk gedos vaikas jibat. *cenzūra* nu*cenzūra*ina nicka, parasa ir dar geda daro man

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.