Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Blogas {Boykaa}

Kaimo_Tėvas

Rekomenduojamas pranešimas

Pamatęs kad dauguma čia kas kuria vadinamus „Blogus“ aš irgi sumaniau sukurt, bei papasakot ką prisimenu ir kaip viskas prasidėjo.


~ SA:MP Pradžia ~
Viskas prasidėjo 2011 metais, rugsėjo mėnesį, kaip visi grįžo po atostogų į kankinę(Mokyklą) Dar kaip dabar pamenu iki to laiko žaisdavau GTA arba Vice City, žudydavau ten mėntus, už savo hodą kovodavau ir panašiai, ir žaisdavom su kitais kiemo draugais, kol mokykloje neišgirdau iš savo draugų apie SA:MP, sedėdavom ant suoliuko, ir girdėdavau kaip du klasiokai ten kalbėdavos apie SA:MP serverį, įvyko atnaujinimas, nauji mapp darbai, patekau į darbus ir pan, visko po trūputi sužinojau, antrą dieną vėl tas pats ir atėjo laikas man paklaust kas tai, jie pasakė kaip ir ką ten atsisiųst, kur įsirašyt ir pan.Atėjąs į vieną projektą San Fierro mieste, žaisdavo iki 100žmonių, buvo 4 savininkai, ir atėjau į mechanikų darbą, pradirbau ten 2 mėnesius ir tai buvo mano rimčiausias pasiekimos, pražaidžiau išviso ten 1 metus, teko ir šilto ir šalto.


~ Pirmas Direktorius(1h) ~
Kaip minėjęs pirmame skyriuje, pradirbau mechanikuos 2 mėnesius, ir atėjo laikas pavaduotojui, bet, vietų nebuvo laisvų į postą, ir išėjau į PD, dar pamenu buvo direktorius Harold_Novic, viską mokėjąs, gerai su visais sutardavęs, dirbau ten, ir užsitarnavau Pavaduotoją, bet nedavė kažkodėl DP.Dirbęs dar toliau pas ji, atėjo jam laikas pasitraukt iš posto, ir norėjąs man perleist, bet aišku vėl neleido DP.Todėl darė atranką forume.O dar pamenu buvo griežtos taisyklės, kad Direktorius tik nuo 15 metų, o aišku aš melavau, nors buvo 13.Ir dar kaip dabar pamenu, kad važinėdavau po miestą, ir kas kelintą praeivį sutikdamas, prašidavau like ant anketos, :D , ir sakydavau jei pateksiu priimsiu, aišku vaikystė durnystė... nors ir dabar nekažka.Tai va, atėjo laikas analizėj, ir vis dėl to išrinko mane, apsidžiaugau belekaip, jau norėjau skirti klasioką, pavaduotojų, bet per klaidą, surengęs atranką žaidime, atėjo vienas *cenzūra*, ir sako pakalbėk čiūvas, aš ten pakalbėjau, o tas nuėjo pas DP paožint, kad toks vaikiškas balsas, ir aišku prabuvęs tik 1 valandą Drk, mane nušalino, tai ka, leavinau.


~ Leavinimai/Kelionės per kitus projektus ~
2011 metų pabaigoje, kaip nušalino nuo PD direktoriaus, aišku leavinau kitur, ir tie projektai keitėsė kaip kojinės.. pabūdavau ten savaitę išeidavau į kitą.. ir taip kol sutikau Ryžiko servą, tai buvo 2013 metų pabaigoje, lapkričio mėnesį bet prieš tai nelošęs 5mėn sampo, o suradęs žaidimą „Lol`as“ apie tai paskui.Bet iki to laiko, apvaikščiojau vos ko nevisus projektus, ten aišku kažką bandžiau pasiekt, bet nieko nesigavo.Bandžiau pildyt ten į šūdservius, kokį modą pasiekt, ir aišku kažkur juo tapau bet nepamenu.Sutikęs ryžo serverį, ten ir pasilikau, ir žaidžiau iki tol, kol sutikau GreenSide.


~ League of Legends ~
Taigi, kol buvau sutikęs ryžo serverį, iki tol lošiau Lolą, apie 5 mėn, ir iki dabar kartais pagrajinų.Atsibodus, draugams SA:MP, netoliese gyvenęs geras draugas, pasakė tokį žaidime kaip Lol, aišku atrodė neįdomus, kol nepažaidei, ir iki dabar taip visiem atrodo.Taigi, atsibodus sampui, kažkaip užkalbiavo lol`as, pamenu kaip šiandien, kad laukiau gal 2-3 valandas, kol ten viską update padarys, ir pagaliau atsirado „Launch“ , ir tada pasiūlė draugas pažaist, aišku išpradžių atrodė pieva, bet nebeatrodė taip po keliu dienu, ir pirmas mano match buvo su „Shaco“ ir aišku prieš botus, ir jūs nepatikėsit koks rezultatas buvo, kažkur 0/~30/~5, aišku vis kažkaip norėdavau paiimt tą botą, bet vis nesisekdavo ir mirdavau, pirkdavau viską kas pasitaikidavo, ir belekokius įtemus, tiek AD/AP/Attack speed ir pan.Bet po 3-4 dienu ,paiimiau 1 botą, ir aišku buvau apsidžiaugęs.Ir iki sutikimo kaimelių projekto grajinau Lolą, pasiekiau pagaliau 30 levelį galvojau oho... ir sužinojau kad nuo 30lvl vyksta rankedai, galvoju kas ten per š... ir aišku atrodė kad ten irgi lengva, bet nichuja taip nebuvo.Pamenu kad lošiau su Darius prieš Gareną, ir spėkit, pasikroviau nuo jo gal 0/7, bet po mažu susipirkau runas, daugiau geresnių champų, ir pasikėliau Silver 1 ir tai krito, vėl padidėjo elo ir t.t
Eune: vainuse 30lvl Euw: V Boykens 24lvl


~ Pavaduotojas pirmas(Rimtas) Ir prieš tai buvę prižiurėtojai ~
Viskas prasidėjo 2014 metų sausio pradžią, kaip atėjau į firmą(Mechanikus) pas Vytas_Weittis stengiausi iškart kažką tai pasiekti, aišku ten ne pavaduotoją.. nes patirties neturėjau daug, tai dirbau pas ji ilgai, kol atsirado proga į darbo Prižiurėtoją, pradirbęs pas ji ten 1 savaitę, aktyviai pildęs taškų sistemą, vis dėl to gavau tvarkos prižiurėtoją, buvau tikrai apsidžiaugęs, bet neilgai, nes draugai pasiūlė eit į kitą darbą ir pan, teko išeit, bet parašiau kad neaktyus būsiu... durnai padariau bet tiek jau to.Po kelių mėnesių, atėjo Lukas_Keršna, į taxi Direktorius, tai aišku ėjau pas jį į firmą, patiko jo vadovavimas,atmosfera darbo visi buvo draugiški, ir kaip toks Vokietukas(Dwayne_Fellon) su juo varžėmės dėl prižiurėtojaus posto, bet per mažai stengiausi ir jis gavo tą prižiurėtoją.. kas dien vis daugiau praleidom laiką su Vokietuku, ten lakstėm po servą, šaudėm, šnekėjomės, ir atėjo laikas į Pavaduotojus, kagi. neturėjau šansų kaip pasižymėti firmoje, tai tapo jisai, o man perleido Prižiurėtoją, o ką, aš buvau laimingas, vis labiau rodžiau iniciatyvą į firmą, ir po savaitės gal, pasirodė atranka forume, į pavaduotojus, nedvejodamas užpildžiau aišku į jį, stengiaus viską parašyti kuo išsamiau, bet kaip buvo lemta, mano jaudulys buvo per didelis... kaip atėjo laikas apklausai, nes buvo pateke 6 kandidatai, ir iš jų buvo atrenkama 3 į pavaduotojus, pamenu kad tapo Gruzinas,Hanas,Karolis_Basket pavaduotojais, bet aš nenusiyliau... kadangi, turėjau įveikt pirmą jauduly, ir tada bandyti per naują.Kagi vis dirbau taxi, ir laukiau antros progos, ir ji atėjo, bet kaip tyčia pamiršau po keliu dienu kaip užpildžiau į pavaduotoją(again) pamiršau žaidėjo slaptažodį, parašiau tada susigražinimo anketą, ir laukiau gal net visas savaitę kol gražino acc, ir kaip jau buvo paskelbta STOP, tą dieną gražino, pamenu ji pokinau,pokinau kol pamačiau analize ir netapau dėl neaktyvumo ar kažką panašaus.Tai va... po kiek laiko Keršna perėjo į Baikerius kartu su Vokietukų, kelias dalis apie tai iškirpsiu vistiek nieko gero ten nenuveikiau, tik gavau prižiurėtoją.Tai va, po ilgo laiko tarpo, neseniai čia, gruodžio mėnesį, 14 dieną jei neklystų, atėjau pas Styvas_Nesakomas į taxi, dar pamenu buvo Hot_Anonymous pavaduotojas ir Martynas_Deejay vyr.priž(Visi 3 bff) Stengiausi toje firmoje, rodžiau iniciatyvą, dirbau aktyviai ir pan, kol atsistatidino veiklos prižiurėtojas, ir atėjo laiaks mane paskirti mane naujuojų prižiurėtojumi, stengiausi dėl firmos ir pan, bet tą pačią dieną, dar galvojau ką aš ten vesiu, kokias dar veiklas, jei dar nesu vedęs nei vienos... bet pravedęs ten trumpą kelionę, įsidrasinau, ir taip kas dien, ir po kiek laiko, Martynas_Deejay išėjo į pavaduotojus, o Vyr.Priž atiteko man, po savaitės, dviejų, parodžiau ką sugebų, kaip tvarkausi ir pan.Styvas mane norėjo paiimti į Pavaduotojus, bet kaip buvo lemtą jis atsistatidino prieš mano apklausą...(Liūdžiu).Bet nenusiminiau, ir iki šiol gerai sutariam, ir aš galvojęs ką daryti, sugalvojau neišeit, ir pasilikt Taxi, buvo daug užpildžiusių į Drk, ir galvojau kad paiimtu Martynas, duotu pavą.. nu ką.. taip neatsitiko o paiime Ever_Never, irgi geras čiūvakas, dar nuo Keršnos, baikerių laikų, gan gerai sutarėm, ir paiimė į Vyr.Prižiurėtoją, parodžiau tapatį ką sugebu kaip ir pas Styvą, aktyviai sedėdavau TS, turėjau taškų sistemą ir aišku tuo džiaugiaus, nes kažką tai turėtų reikšti.Po neilgo laiko, paiimė Bartas_Baltasis į pavaduotojus, kuris išvis nebuvo aktyvus... nemačiau jo rengiamos veiklos.. o tik žaidime darančią atranką, ir tai.. Bet, aišku net nesitikėjąs, po savaitės gal, sakė kad ims sekantį pavaduotoją, ir vis galvojau kas jis, pasakė ten porą užuomenų, ir spėliojom, taip priėjom prie Deivis_Deividukas varianto, jis sako taip, tik niekam nesakyk... nu okey nesakiau, bet kitą dieną pasirodo, kad nori mane paiimt į pavaduotojus o ne jį, ir aišku laukdamas vakaro, atėjau į ts, everis, sako ateik į kanalą pw: asd, atėjau, sako: Dabar pasakysiu tau moralą, kažkas tokio, tai sakau tūrbut dėl to ir to.. ten paaiškinau, na bet jis sakė, kad nori mane paimt į pavus(Laimingas belekaip), sako tuoj parašysiu fantai, ir pasakė ta ir ta, nesakysu ką jis sakė.Ir aišku jau po kelių minučių tapau Taxi Pavaduotojas, belenkaip sedėjau laimingas su pavu, atsakingai dirbau savo darbą, ir po 5-6 dienu, jis atsistatidino(Gruzas)
Nu bet ką padarysi, ką norėjau pasiekiau, išmėginau, ar verta toliau sekti pavaduotojaus, ir aišku taip.Bet atsirado proga, kad negauti B-List ir ateit į GreenSide, su kita chebrą.

Redaguota Vainius_Boykaa

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

visai įdomų,man patiko tavo blogas,bet manau tau mažiau reikėtu nesamoniu sakyti kaip dabar posto komentare paminėjai mane jog mažais skaitau,esu perskaitęs tiek,kad nesisivaizduoji.
Perskaites pamačiau jog labai daug palieki projektus :/,davai tik šitą nepalyk.. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visai įdomu pasiskaitinėti ką čia prirašęs, gal ir neblogai, laukiam tęsinio (palėk į ts kada ;):D )

Nu, kad neblogai irgi gerai, stengsiuos, dar esu sugalvojęs porą skyrių, kaip čytinimas, modai ir pan :D aš esu gs ts, ateik :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

visai įdomų,man patiko tavo blogas,bet manau tau mažiau reikėtu nesamoniu sakyti kaip dabar posto komentare paminėjai mane jog mažais skaitau,esu perskaitęs tiek,kad nesisivaizduoji.

Perskaites pamačiau jog labai daug palieki projektus :/,davai tik šitą nepalyk.. :)

Ačiū už nuomone, nu sorriuka už šitą, bet visko gali būti kaip sakoma argi ne taip.Nu apie projektus, tai iki galo paskaityk, kad šūdserviai, atsidaro po savaitės užsidaro... pats manau supranti.O rimtus projektus buvau palikęs tik du, tai LM* IR TG*.O daugiau ten tai tik savaitės projektas, kurie atsidaro užsidaro. P.S Nepaliksiu, nebent paliks toks kaip pas Keša.. atnaujinimai kas 3mėn, bugu dachuja...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu patyko skaityti :)

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomiai tu čia visai rašai :) Kai dar tave pažįstu tai įdomu buvo paskaitynėt kaip lipai savo karjieros laiptais :) Nesustok kurti, nes tikrai įdomu skaityt. Eisim kokį kartą ir mes sulošt loliuką ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zdrv Vainiau,pažistami esam,idomiai čia prirašei. Pasvalietis esi MLDC

Nu zdrw pacany :D jei nemaišau tai gal jau žinau tave, gal galėtum į a.ž numest kas toks.Na stegniuos įdomiai kažką parašyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia dauguma tuos blogus kuria, gal ir man pradėt?

 

14 dieną jei neklystų, atėjau pas Styvas_Nesakomas į taxi, dar pamenu buvo Hot_Anonymous pavaduotojas ir Martynas_Deejay vyr.priž(Visi 3 bff)

Atsimenu viską, net nustebau tave pamatęs atrankoj, pagalvojau lops būsi, pasirodo geras vaikis esi :))

Jei rimtai, visko neperskaičiau, tik CTLR + F Deejay ir viskas, savo dalį perskaičiau. Čj įdomiai gavosi tas žaidimas tavo :)

 

buvo daug užpildžiusių į Drk, ir galvojau kad paiimtu Martynas, duotu pavą.. nu ką..

Dėl šito man gėda :(

 

Martynas_Deejay - Idėja kopijuota nuo Apsauginių serverio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.