Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Filmai online nemokamai

Aladin_Madafaka

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, forumiečiai, kiek pagalvojęs nusprendžiau sukurti filmų svetainę, kurioje bus galima žiūrėti filmus nemokamai. Svetainė yra kurta mokymosi tikslais, kadangi pirmą kartą rimtai užsiemiau su DLE(data life engine) varikliuku. Puslapis kurtas ne tam, kad būtų pasipelnyta, o kaip ir ankščiau minėjau mokymosis tikslais, plius dar vienas dalykėlis :D Pateikti kuo didesnį filmų pasirinkimą, nors šiuo metu labai dideliu filmų pasirinkumu negalim pasigirti(šiuo metu filmų turime 160, bet filmai kiekvieną dieną aktyviai yra talpinami, vien tik dėl jūsų). Svetainės pliusas yra tame, kad puslapyje nėra nereikalingų reklamų(įšokančių ar dar kokių nors), kurios gadina pasimėgaujima filmu arba tiesiog neduoda jums ramybės, tad galiu drąsiai teikti, kad tinklapyje nerasite kokios nors reklamos, kuri gadintu jūsų žiūrimo filmo kokybę ar nervintu jus. Gal kitiems kils klausimas, o kam kuriai filmų tinklapį, jei ir jų taip daug, atsakymas, labai paprastas, kadangi ne visi filmų tinklapiai moką pateikti filmą, t.y. prideda klaidingos informacijos apie patį filmą, tad galima susidaryti klaidingas nuomonės ir panašiai, prideda įvairiausių reklamų į tinklapį (įšokančių ir visokių kitokių, kad pasipelnytu), kurios nervina manau ne viena lankytoja, o pas mus šito nėra :)

Gal kils dar vienas klausimėlis kam nors, kodėl neturi domeno, nes subdomenas atrodo, labai apgailėtinai ar dar kažkas panašaus, tiesiog puslapis buvo sukurtas mokymosi tikslais, tad jei puslapio susidomėjimas padidėtu, bus nupirktas ir domenas, kad būtų dar lengviau pasiekti mūsų puslapį. Na manau šiam kartui užteks tų litanijų rašymo.

Svetainė www.ziurek.us.lt

Jei radot kokią klaidą ar dar kažką, būkit geri ir praneškit administracijai, bus atsilyginta :)

P.S. Iškart pranešu, kad nelaukių jokių kvailų komentarų :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apžiūrėjau tinklapį na neblogas gal bet juk pelno jokio neatneš, o žmonės vistiek žiūrės per filmai in. Pvz aš nusiperku 60 taškų ir man užtenka pusmečiui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apžiūrėjau tinklapį na neblogas gal bet juk pelno jokio neatneš, o žmonės vistiek žiūrės per filmai in. Pvz aš nusiperku 60 taškų ir man užtenka pusmečiui.

Nusiperku VIP 40d. uz 4eurus ir nereikia sukt galvos del kokybes ir visi nauji filmai/serijalai ten :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.