Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Collins Nusikalstoma Įstorija

Ryan_Collins

Rekomenduojamas pranešimas

Gražu.

Turiu klausimą.

Kaip nicku's pašalinai kad nesimatytu?

per serverio nustatymus.

 

 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu vo,tikrai kad geriausias buvai. Respectas tau,kad laikiai kardaną sekmės toliau. Spaudžiu dešinę kad iš rižyno pabėgai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nū yo, pražiūrėjau video kai kur net pats buvau, bet nesakysiu nik :o Jo baikeriai buvo pas tave stiprus, bet pripažink jog mes tave laužėm su Svolačiais ir Fūristais :P (na bet ir mes buvom biški slopinami :D

Norėčiau tave čia matyti tarp nusikaltelių !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nū yo, pražiūrėjau video kai kur net pats buvau, bet nesakysiu nik :o Jo baikeriai buvo pas tave stiprus, bet pripažink jog mes tave laužėm su Svolačiais ir Fūristais :P (na bet ir mes buvom biški slopinami :D

Norėčiau tave čia matyti tarp nusikaltelių !

Kovojom, bet kas isliko paskutiniai? Baikeriai - Svolaciai uzsidare, tada furistai neatlaike spaudimo tad direktorius paliko posta, tai manau kas išlieka tas ir yra laimėtojas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu sv sv , čia loši ? kursi gauja?

Pokolkas su gauju gyvenimu nenoriu dar pradet, pažaist pažaisiu, bet neskirsiu tiek daug laiko, nes turiu daug veiklos realybei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, pamenu is tu laiku tave esu beveik visuose video, tikrai linksma budavo pazaist, sekmes tau sitame projekte ir linkiu kad ir cia pasiektum to ko pasiekei ir kituose servuose. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, pamenu is tu laiku tave esu beveik visuose video, tikrai linksma budavo pazaist, sekmes tau sitame projekte ir linkiu kad ir cia pasiektum to ko pasiekei ir kituose servuose. ;)

Tai gal pasakysi koks nick tavo? :D įdomu sužinot.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano akimis Ryan_Collins labiausiai patirties tarp gaujų turintis žaidėjas iš visų žinomų retų gaujinių. Gal jo gaujos nebuvo tokios labai žymios (nors tiesą pasakius Russian Mafia gerai žinoma), bet bent nebuvo kodais apsiginklavusios kaip, kad kitos, o pirštais rodytis nereikia kadangi suprantama apie ką kalba eina. Seba, nesi tas žmogus, kuris grąsinimais mėtytis turėtų, geriau pabūk tylus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai nu ninada žmogau, "KEIKSMAŽODIS" tuos "KEIKSMAŽODIS" čia dabar kiši? pats pas juos sedėjai kol nesusipjovėm. O dėl mūsų užsidarymo taip, nes man tuoj 20metų, Lukui 18, Dedulei 18 ir kitiem panašiai. Nebe tie laikai kad sedėt ir plakt samp'ą, gal suprasi.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai nu ninada žmogau, "KEIKSMAŽODIS" tuos "KEIKSMAŽODIS" čia dabar kiši? pats pas juos sedėjai kol nesusipjovėm. O dėl mūsų užsidarymo taip, nes man tuoj 20metų, Lukui 18, Dedulei 18 ir kitiem panašiai. Nebe tie laikai kad sedėt ir plakt samp'ą, gal suprasi.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Suprantu, bet tada kam kurt vėl tos svolačius jeigu pora savaičių pabusit, nebebus laiko, atsibos ir vėl užgesit, ir sakysit jog jau per daug metų, laiko neturim ir t.t.

 

 

o tu belekaip kietas esi, man atrodo as tave per telika maciau.. 

 

Jo, jo, tas pats, čia kai pirma savo albuma buvau išleidas, tai ant bapkiu gerai paėjo, tada naujų pušku užsivedžiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagu Ryanai, kad parodei ką gali nusikalstamoje veikloje. Iš tavo puses daug padaryt, gal ateitį dar kažkuo pasižymėsi ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Tony_Express  Daniel_Howell  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.