Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ethen'Rod/ Palomino Creek Basic School

Rekomenduojamas pranešimas

Labas vakaras.


Ne per seniausiai baigiau daryti naują darbą. Tokio tipo darbą dariau apie 2-3h, nesustodamas. Prieš pradedant man reikėjo ilgokai ieškoti vietos, kur galėčiau padaryti. Bet jau žinojau, kad darbas bus mokykla. Teksturas pats rinkausi. Galbūt pradėsiu daryti mokyklos interjerą.


http://imgur.com/a/5PUGr#cfuDMIn


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu tikrai atdrodo kaip mokykla. Galėjai padaryti Video,aprodyti iš visų pusiu. Gėlės viskas gražu .10/10

Dėkui, stengiausi, kad atrodytu kaip mokyklą, dėl video nedarau, nes nemokų nei "VFX", nei nemoku filmuot. Dar kart dėkui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbas vertas dėmesio.Šaunuolis,jog daliniesi MAPP darbeliais.

Galbūt ir vertas, dėkui, kam aš mapp'inčiau jeigu nesidalinčiau. Dar kart dėkui.

 

Mokyklą sumapinta puikiai patiko krepšinio aikštelė mldc taip ir toliau mapink ;)

Dėkui, na kiek kartų bandžiau daryti krepšinio aikštelė, tai šita man geriausiai gavosi, mapp'insiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

MAPP darbas matosi padarytas labai kruopščiai ir todėl gražiai atrodo. Galėtum pastatyti dar tvorą ir atrodytu dar geriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienas iš labiau pavykusių tavo darbu, šis patiko ir man. Jeigu dar atsižvelgtum į tai, ką rašiau, tada būtų dar geriau. Tos kmb_beam objekto linijos yra per storos, daug gražiau atrodytų suleista į žemę siena ir tekstūrinta baltai. Net nežvelgiant į tai darbas man patiko.

 

P.S Jokių tvorų čia nereikia, kaip kad kažkas minėjo komentaruose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

MAPP darbas matosi padarytas labai kruopščiai ir todėl gražiai atrodo. Galėtum pastatyti dar tvorą ir atrodytu dar geriau.

Stengiausi kuo kruopščiau, rezultatą matai. Dėkui, na pagal mane asmeniškai nederėtu tvora.

 

Labai grazus darbas,labiau tinka free.roomams,sunuolis sekmes toliau

Dėkui, nemanau, kad "FreeRooms" naudotu ši tokį darbą, kadangi nėra kur ji panaudoti. Čia labiau tiktu "Role-play", "GRP" projektams negu "FreeRooms". Dėkui dar kart.

 

Vienas iš labiau pavykusių tavo darbu, šis patiko ir man. Jeigu dar atsižvelgtum į tai, ką rašiau, tada būtų dar geriau. Tos kmb_beam objekto linijos yra per storos, daug gražiau atrodytų suleista į žemę siena ir tekstūrinta baltai. Net nežvelgiant į tai darbas man patiko.

 

P.S Jokių tvorų čia nereikia, kaip kad kažkas minėjo komentaruose.

Taip, kaip ir minėjau, kad "Teksturindamas" atsiminiau, kad tavęs nežavi kmb_Beam. Kitą darbas bus jau sienos suleistos į žemę.

 

Graži tikrai padaryta, bet aš labai abejoju ar koks nors serveris panaudotų tokį architektūros darbą :(

Dėkui, na aš ir nekišu per prievartą darbo. Galbūt ir rasčiau kitokių stiliaus serverių kurie imtu pavyzdžiui: "Role-play".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Gražus darbelis , man patiko , šaunuolis Ethenai

 

Dėkui.

 

darbas tikrai geras, graziai ziurysi, temos pavadinimas atrode kietas, todel priverte paziureti, ir nenuvyle :D

Gražiai, gražiai, ne kietas tiesiog ne lietuvišką užmečiau ir čia tiek ir kieta, šaunu, jog nenuvyliau.

 

Darbas tikrai gražus. Galėtų jį ir panaudoti

Dėkui, nenorėčiau čia naudoti to mapp'o serveryje, nes nėra galimybės, bet jeigu reikės savininkams duosiu, bet "Mafijos_Tevas" galėtu geresnį padaryt.

 

Gražus darbelis, viskas atlikta kruopščiai. Geriau galėjai daryti video ir viską aprodyti 9/10

Dėkui, taip dariau ko kruopščiai, va dalykas tas, kad nemoku video daryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na mappas tikrai labai gražus. Patiko, bet gal turi šita darbą be texture? Norėčiau pažiūrėt kaip atrodo be texture toks darbas.

Dėkui, turiu, bet dabar tikrai nenoriu jungti. Viskas darytą iš "Wall", tik ten kur mašinų aikštelę dėta 8441 objektas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

mapp gražus.

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:OO darbas tikrai vėrtas dėmesio , man patiko spaudžiu PATINKA :)P 

Dėkui, jeigu sakote, kad vertas tai tikrai vertas, kad nepaspaudei. 

 

Žiauuuriai gražuu ;o

Dėkui, kad tau patinka mano darbas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.