Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[APKLAUSA] GreenSIDE.LT Karštas LAIKRAŠTIS.

Aomine_Daiki

  

20 balsai

  1. 1. Ar norite jog būtų rašomas GreenSIDE.LT Karštas LAIKRAŠTIS.

    • A) Taip aš noriu jog dar būtų rašomas GreenSIDE.LT karštas LAIKRAŠTIS.
    • B) Ne aš nenoriu jog dar būtų rašomas GreenSIDE.LT karštas LAIKRAŠTIS.

Rekomenduojamas pranešimas

[APKLAUSA] GreenSIDE.LT Karštas LAIKRAŠTIS.


 


Labas Vakaras GreenSIDE.LT projekto žaidėjai [-os] darau šę apaklausa del kelių priežačių jes išvardinsiu apačioje bet dabar noriu jūsų paklausti vieno dalyko ar jums patinka mūsų LAIKRAŠTIS ar nepatinka čia yra tik 2 varientai A) Patiko B) Nepatiko tiesiog noriu sužinoti ar apsimoka dėti savo darbą y laikraštį ir jį ilgitni dar ilgiau ir rašyt kuo daugiau gersnių naujienų ar tiesiog laikraščio redakcija ir pasilikti prie kokio nors kito darbo kurį susigalvosiu laikui einant dabar nepūtus burbulo prisipažysiu LAIKRAŠTĮ man padeda kurti draugas vardu Mantas ačiū jam jis padeda su rašybos klaidomis ir visa kita taigi einant prie reiklao apklausoje galit dalyvauti 


 


INFORMACIJA apie priežastis.


 


1. Apklausą darau jog sužinočiau iš kitų GreenSIDE.LT piliečių.


2. Apklausą darau jog būtų gerą matyti ar vertas šiam darbui ar ne.


3. Apklausą darau jog būtų daugiau skaitovų.


4. Apklausą darau jog sužinočiau jūsų nuomonę.


 


 


Apklausa bus atvira ir matys visi kas už ką blasuoja taip žinau rašau tragiškai bet laikraštyje nerašau taip todėl rašykit komentaruose savo nuomonę bet normalią susijusę tik su lairkaščiu ir y juos atsakysiu y kitus klausimus kur susiję su manim ar mano praeitimi neatsakau.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesamonė, tas tavo laikraštis, nieko naudingo nepasakai, kažkokias avarijas susigalvoji, kam *cenzūra* įdomu...

Laikraštis BETA stadijoje nuo pirmadienio jei turėsiu laiko darysiu apie visokius įvykius be avarijų dabar turi udaug idėjų šiam lairkaščiui ir manau jas įvygdysiu dabartiniame laikraštyje ir bandysiu jus nustebinti.

 

 

Žaidėjo pirmas pranešimas

Taigi viskas gali tilpti į vieną

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laikraštis yra dar nepasiruošęs tokiom permainom kokes aš bandysiu jame padaryti bandysiu talpinti didesnį tekstą unikalesnį bei gerą infoamcija taigi manau bandysite jūs viską pamatyti.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double Post)

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai iš tavęs gal ir išeitų kažkas, tačiau ne dabar. Visų pirmą stenkis nedaryti vaikiškų klaidų, o kai jas padarai, nesimazink savo idiotiškais sakiniais. Visų pirmą keisk save, tada gal kažkas ir išeis. Kaip supratai, ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš šį kartą sakysiu NE. Pati laikraščio idėja sudomino, bet skaitant tavo laikraštį ne itin įdomu, norisi perskaityti ir kokių nors šmaikščių frazių, ar pasijuokti iš kitų jų neįžeidžiant, tiesiog trūksta fantazijos. Bet manau gali pabandyti kurti toliau, tiesiog daryk tai laisviau, geras pavyzdys čia: http://greenside.lt/index.php?/topic/12477-rokas-is-illuminati-confirmed/ Šmaikštus, sudominantis ir prajuokinantis.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne tau kurti tokius dalykus, nori būti pastebėtas, įžymus, bet tavo pastangos lieka įvertintos 0, nes per daug lendi į akis, laikraštyje jokių sensacijų nebūna (kam tos avarijos? -_-), ir šeip laikraščio dizaineris iškrypėlis..

Manau apklausos rezultatai kuriuos rasi viršuje tave paprotins ;):)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"man padeda kurti draugas vardu Mantas ačiū jam jis padeda su rašybos klaidomis ir visa kita taigi einant prie reiklao apklausoje galit dalyvauti "

 

Tiek tu, tiek tavo draugas Mantas po dvoikę iš lt kalbos turit ir net nesimazinkit. :D

 

Prieš, nebekurk..  Tavo laikraščiuose įdomus dalykas buvo tik vienas.. Ai ne nebuvo..   

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo nuspresta laikraštį palikti bet jį ilgai korekuoti ir dėti dideles pastangas y jį su dizaineriu pakalbėsiu manau keisime laikraščio dizainą kuris susėtų su greenisde.lt serveriu arba forumu ir pradėsime ilgą kurimą laikraščio manau išvysite tai ko nebuvote išvydę.


 


Temą galite užrakinti


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.