Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Naujoji GSPD komanda.Ginti Saugoti Padeti? Ne negirdejau :)

And_Miami

Rekomenduojamas pranešimas

Tai Vainius kaip buvo DPD direktoriu mažai prižiurėjo savo firma tik su gaujom visada dare dm ir t.t,Marko leido priimti į darba be atrankos pora žmoniu tai jis pakviete savo draugus iš gaujos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesupyk, bet kam kuri tokias temas ? Tu rašyk darbuotojų papeikimus, jeigu jau tau taip ašaros akyse kaupiasi.

Pasikeisk avatara, nes matau rusiskai nemoki skaityt ;D

Kalbant apie video, tj kvepia popcornais is mano virtuves, nes tuoj bus dramos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Miami prašau tavęs apsiramink jau ir taip turi BEST reputacija serveryje.... negana aš per tavo bukumą gavau ispejimą pavaduotojo, bet jau Vainiaus ir Tedžio neleisiu smeižti, nes tikrai už keža man rodos bus geresni GSPD vadovai ir tu nesimazink čia nes bjauru žiūrėti tavo tokias nesąmonės.

1. Kaip matau yra video gaudomų žaidėjų

2. Nuo kada draudžiama PD darbuotojams būti šalia gaujinių, jei jie neturi gaudomo lygio ir nedaro paeidimų?

3. Prašau išnyk iš čia, nes ant tiek tavo VERKIMO stadija atsibodus, aišku vėl rizikuoju savo pavaduotojo orumu, bet jau geriau išsaugoti 2 žmonės ir pasiaukoti pačiam negu žiūrėti, kaip pirma diena jau teršia šių žmonių reputacija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man jau tas žodis kad dirba žaidėjai kurie dar šiandien buvo nortenos bendrai jau nepatinka. 1. Vos isėdus į automobili privažiuoja surakina ir deda bauda už be diržo(Nors tu vos įsėdai į ji) 2. Daug pasipiktinimu jau tik per šiandien. 3. Man vis dar neduoda ramybės žodis "Numinuotas" ką jis reiškia bei ar toks yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Miami prašau tavęs apsiramink jau ir taip turi BEST reputacija serveryje.... negana aš per tavo bukumą gavau ispejimą pavaduotojo, bet jau Vainiaus ir Tedžio neleisiu smeižti, nes tikrai už keža man rodos bus geresni GSPD vadovai ir tu nesimazink čia nes bjauru žiūrėti tavo tokias nesąmonės.

1. Kaip matau yra video gaudomų žaidėjų

2. Nuo kada draudžiama PD darbuotojams būti šalia gaujinių, jei jie neturi gaudomo lygio ir nedaro paeidimų?

3. Prašau išnyk iš čia, nes ant tiek tavo VERKIMO stadija atsibodus, aišku vėl rizikuoju savo pavaduotojo orumu, bet jau geriau išsaugoti 2 žmonės ir pasiaukoti pačiam negu žiūrėti, kaip pirma diena jau teršia šių žmonių reputacija.

1.Man dzin nuomon4 zmoniu kurie man nerupi ir kuriu as nepazystu tad sakyk kad nori man giliai ... :)

2.Ispejimai gavai pats per savo bukuma.

3.PD darbas yra valyti gaudomus o ne su jeis vazinetis kai jie dar ir gaujiniai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Man dzin nuomon4 zmoniu kurie man nerupi ir kuriu as nepazystu tad sakyk kad nori man giliai ... :)

2.Ispejimai gavai pats per savo bukuma.

3.PD darbas yra valyti gaudomus o ne su jeis vazinetis kai jie dar ir gaujiniai.

Žmogau visą laiką buvau su jais 0 gaujinių mačiau, nes Tadas_Chill kiek žinau fūristas. Sėkmės heiteri...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei kažkas nepatinka, eini ir rašai papeikimą. Leido priimti, tai ir ima žmones, kuriais pasitiki, kad nepridarytų nesąmonių.

Tai Vainius kaip buvo DPD direktoriu mažai prižiurėjo savo firma tik su gaujom visada dare dm ir t.t,Marko leido priimti į darba pora žmoniu tai jis pakviete savo draugus iš gaujos

Lol. Visų pirma jei Vainius ir neprižiūrėjo firmos, tam buvau aš, ir DM mes tikrai nedarėme. Bėje tave patį išmečiau už gaujos veiklą darbo metu, su darbo skin'u, todėl čia išsilieji. Kas liečia draugų priimimą, o ką tu būtum priėmęs? Žmones, kuriais nepasitiki ir jie tau tikriausiai tik kenks?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai Vainius kaip buvo DPD direktoriu mažai prižiurėjo savo firma tik su gaujom visada dare dm ir t.t,Marko leido priimti į darba be atrankos pora žmoniu tai jis pakviete savo draugus iš gaujos

Serveryje as dariau dm su gaujiniais? Tu gal atsipeikek zmogau, taip nebuvo ir nebus. Jei moki smeizti, tai pateik irodymus. Kad ir kaip nenoriu pyktis, bet teks, tai patarimas tau, geriau sedek savoj vietoj kur iki siolai buvai.

Beje apie video, Lauriz yra tarp mano akiracio rato, jis man padare keleta darbeliu todel suteikiau jam pora niuancu. O apie Aurima tai nieko blogo nepadare. Cheers.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištikrujų nelabai suprantu problemos , direktorius išrinktas tik šiandieną iškarto jau nusiskundimai. Duokit žmogui įsivažiuoti kiek nors į postą su laiku susitvarkys viskas. Čia kiek skaičiau nusiskundimai dėl free-star dėjimo ir panašiai , tai ko jus rašote būtent į šią temą ir skundžiates darbuotojais jog nusižengia , rašykit papeikimus su įrodymais kaip sudėjo jums free-star ir bus darbuotojas nubaustas jeigu nepateiks įrodymų , o jeigu įteiks pasirodo suklydot ir vis delto pažeidimas buvo padarytas. Vainius negali prižiūrėti kiekvieno darbuotojo ir matyti ką jis daro visą laiką , tam yra papeikimai ir rašykit. O jeigu čia praradot darbą , pasikeitė direktorius tai ne pasaulio pabaiga , bus tų darbų bei pasiekimų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man jau tas žodis kad dirba žaidėjai kurie dar šiandien buvo nortenos bendrai jau nepatinka. 1. Vos isėdus į automobili privažiuoja surakina ir deda bauda už be diržo(Nors tu vos įsėdai į ji) 2. Daug pasipiktinimu jau tik per šiandien. 3. Man vis dar neduoda ramybės žodis "Numinuotas" ką jis reiškia bei ar toks yra.

1. Jei netingi rasyt tokiu litaniju, tai nepatingek ir papeikimo parasyt.

2. Jei tiek daug pasipiktinimu, tai kodel iki siolai as ju negirdejau.

3. Ru gal i lietuviu pamokas nueik, ar pasidomek pacia kalba.. nes matau prastokai sekas.

4. Kad ir ka bedarytum viskas blogai. Tai davai jei tu toks gudrus, paiimk pd drk ir vadovauk..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Menian_Fierro sakai dzin kad praradom darba? Pasakyk taip tiems kurie kazko sieke siame darbe,stenges,dirbo,visada vale gaudomus,vazinejo i atgrobimus,kelesi rangus,ir jau visai nedaug truko iki auksciauso rango ir gal net kazka butu pasiekia sioje firmoje,bet lengva ranka ismete aktyviausius darbuotojus net nesuteikia net mazycio sanso toliau dirbti sioje firmoje

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  And_Miami 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.