Jump to content

Сristiano_Capelli

Narys

 • 616

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Сristiano_Capelli paskutinį kartą laimėjo Sausis 19

Сristiano_Capelli turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Cristiano Capelli Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Gon Santos Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus. Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Mano ip pasikeitė ir visada turėjau galimybę žaisti su kitais vartotojais, sąmoningai to nedariau. Kadangi neturėjau intencijos kenkti serveriui susikūrus naujas paskyras, pabandžiau prisijungti į serverį su senu vartotoju Martin King, kuris buvo žinomas dabartinei administracijai, ir pamačiau, kad nesu užblokuotas. Po tiek laiko sugrįžęs į serverį nejaučiau jokios nuoskaudos dėl atimto vartotojo, nes supratau savo padarytą klaidą. Vienas iš administratorių mane užblokavo, sužinojęs apie seną vartotoją. Nedvejodamas nusipirkau unbaną, tačiau vartotojas jau buvo atimtas, tad pradėjau žaisti su nauja paskyra – Gon Santos su kuria vykdžiau Kalėdų eventą su savo ištikimiausiais draugais Pofka Srd ir Edvis Šrekas. Praėjus 3 metams supratau, jog padaryta klaida neatsveria emocijų, kurios buvo sukeltos žaidžiant šiame serveryje. Praėjus tiek laiko aš tikrai supratau šią klaidą ir tai nėra tas atvejis kai žmogus po 1 mėnesio išsipirkdamas iš NGS rašo, jog yra pasikeitęs, subrendęs ir jo požiūris į gyvenimą kardinaliai pasikeitė. Aš grįždamas į serverį neketinu būti aktyviausiu žaidėju, siekti pareigų, o tiesiog norėdamas praleisti laisvalaikį kartu su savo draugais Pofka ir Edviu, uždėsiu keletą tune dėžių, nusipirksiu sultaną ir galbūt sudalyvausiu gaujų veiksme. Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Kadangi turėjau 400m2 verslą, pinigai kaupėsi gana greitai, o jų serveryje man nereikėjo, tad gana ilgą laiką juos keičiau į csgo skinus, už kuriuos vėliau nusipirkau pubg. Prieš baną ir vartotojo konfiskavimą, turto nepardavinėjau gal keletą mėnesių, bet „greenside nelegalų“ grupėje buvo paskelbtas didelis turto išpardavinėjimas, dėl kurio ir manau gavau baną, nors ten nebuvo nė cento mano turto. Pripažįstu, jog prieš tai pardavinėjau daug turto. Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes šis serveris nėra „pay to win“. Pardavinėjamos paslaugos nesuteikia didelio pranašumo prieš kitus, tad pardavinėjant turtą, žaidėjai praranda didelę dalį žaidimo bandant užsidirbti darbuose, „flipinant“ mašinas, nekilnojamą turtą. Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Žinoma. Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Į šį klausimą kaip ir atsakiau ketvirtame klausime, tad nemanau, jog verta kartotis, norint beprasmiškai praplėsti anketą.
 2. Matau nesupratai šio teksto esmės. Šrekas neprašo manęs išimti iš ngs. Jis nori tau atverti akis, kad pagaliau reikia pakeisti užsistovėjusias Mariaus sistemas, nes jos galbūt yra per daug griežtos tam tikrais atvejais (pavyzdžiai pateikti). O papeikimą galėjau parašyti, tiesiog nenorėjau gaišti laiko tiek rašydamas, tiek bandydamas šifruoti tavo atsakymą. Prisimink, kad ngs yra pati griežčiausia bausmė gaujiniams, tad prieš rašydamas į jį, nepatingėk pats tų prisijungimų patikrinti, nes tai parodo tavo neprofesionalumą, kurį labai dažnai pamini atliekant savo pareigas. Pirmą kartą patekau į ngs, nes buvau lyderių sąraše ir buvai neperskaitęs eilutės, ko jie negali daryti, tad sumanei man neleisti būti gaujose. Na, o antrą kartą, tu net nesi įsitikinęs ar ištikrųjų dariau tai tyčia. peace.
 3. Prašant pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cristiano Capelli 2. Kokios pagalbos jums reikia: - 3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: http://www.part.lt/perziura/50434291ae665a9be3d017bb3daaa42e49.png Problema yra tokia, kad turiu vieną monitorių, o nuotraukoje matote yra 2 ekranai (2ekrano nematau ir kartais programos įsijungia 2-ame ekrane). Norėčiau, kad padėtume pasidaryti vieną ekraną, kas padės, atsidėkosiu. Ačiū iš anksto.
 4. https://pazintys.draugas.lt/srautas.cfm?paieska=metanas+geros+ir+blogos+savybes autorius: cristiano capelli
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Cristiano_Capelli • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : nuotraukos iš mano perspektyvos nuotraukos iš kezos perspektyvos. Serverio klaidą jis išnaudojo šitaip: patikrino mane ir iškarto pasiūlė baudą, tad tikriausiai man neišmetė baudos GUI lango, o antrą kartą baudos nebesiūlė ir vežė į jailą. Visad maniau, kad Egidijus bandė man pakenkti, bet nemaniau, kad bandys naudoti serverio klaidas savo naudai.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Cristiano_Capelli • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Mark_Diesel • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Turbūt sobeitą, nes nickai matosi iš labai toli, bet čia ne nametagas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://prntscr.com/fvybrx 0:29
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Cristiano Capelli • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : marco escobar • Už ką buvote užblokuotas ?: Manau už tai, kad palaužiau (event trukdymas) • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/a/VUSzo • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/VUSzo

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.