Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Tadas Bass new Signature ( reikia patarimu )

Tadas_Bass

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi , taigi štai mano antras signature, tada buvau durnas jog kėliau kažką tokio ko dar nemokėjau , dabar kažkiek prisiminęs viską kaip reikia daryti keliu savo antrąjį darbą todėl vertinkite,


 


Iš ties labiausiai reikėtų man jog kažkas iš tų žmonių kurie tikrai jau gerai moka su ps dirbti nuomonių ko trūkstą ką keisti ir t.t


 


RENDER


 


896b2cf96e2313368a9af4dfc6a6670e241.png


 


DARBAS


79fb1b3df4d1a40c78176b1f9c4be0da267.jpg


RENDER


c8beb487f7348645f89e62861c548970343.png


signature


ec47a71a4959288167ffd28a90427496846.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai gražus darbelis, matosi įdėta darbo . Čia tekstūros tokios gražios ?

Čia visko daug :D šiaip nežinau po kiek laiko pradėsiu pamokas kurti naujokams, nes pats dar esu naujokas ties čia, video su įgarsinimu jog žaidėjams būtų lengviau išmokti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus darbas, tik aš pastebiu visados kad ir tie kurie gerai gfx'ina jog deda texturas ir nemato kad jo užeina netgi ant pačio renderio, kaip yra ir ant šio :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus darbas, tik aš pastebiu visados kad ir tie kurie gerai gfx'ina jog deda texturas ir nemato kad jo užeina netgi ant pačio renderio, kaip yra ir ant šio :)

ten c4d dėjau jas ant renderio. jog atrodytų geriau ir nesimatytų visas render

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sugadinai focalą. Tekstą labiau priderink ir arčiau pridėk prie rendeiro, kadangi tekstas atkreipia visą dėmesį ir taip sigas praranda gan nemaža verte. Lightningas yra gerai ir aišku persistengei su sharpu, perdaug jo. Kontrasto irgi šiektiek perdaug, bet labai akies nerežia todėl galima manau ir taip palikti, bet sharpą tikrai reikia sutvarkyti. Visa ktia renderio pritaikymas, c4d ir efektų priderinimas yra gan geras. Sekmės ateities darbuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sugadinai focalą. Tekstą labiau priderink ir arčiau pridėk prie rendeiro, kadangi tekstas atkreipia visą dėmesį ir taip sigas praranda gan nemaža verte. Lightningas yra gerai ir aišku persistengei su sharpu, perdaug jo. Kontrasto irgi šiektiek perdaug, bet labai akies nerežia todėl galima manau ir taip palikti, bet sharpą tikrai reikia sutvarkyti. Visa ktia renderio pritaikymas, c4d ir efektų priderinimas yra gan geras. Sekmės ateities darbuose.

Va tavo nuomonės labiausiai ir laukiau :D

Iš ties labai gerai jog esi toks žmogus kuris tikrai gerai nusimano apie šiuos darbus, labai dėkui už nuomonę, atkreipsiu kitą kartą į tavo pastabas dėkui :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va tavo nuomonės labiausiai ir laukiau :D

Iš ties labai gerai jog esi toks žmogus kuris tikrai gerai nusimano apie šiuos darbus, labai dėkui už nuomonę, atkreipsiu kitą kartą į tavo pastabas dėkui :)

 

Visados kreipkis jei turi klausimų apie tagus arba sigus. Pats prieš mėnesį pradėjau naujai mokintis juos todėl jau šiektiek išmanau, bet viliuosi išmokti ant tiek kaip mano "sensėjus" :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.