Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[MAP] Narkotikų sandėlys.

Bruno_Damian

Rekomenduojamas pranešimas

Ten tas ratas prie durų ne vietoje, ir taip Mapp darbas nelabai toks, bet sėkmės ateityje ;)

Ateičiau pas tave į namus, tiksliau į kiema ir pamatyčiau daikta ne vietoje, tai sakyčiau, o džysis, kodėl jis čia? Jūs gal ne žmonės? Tai nėra realu.. :D Bet ačiū už nuomone.

 

 

Na asmeniškai man patinka gražiai žiūrisi 

šaunuolis

Ačiū. 

 

 

Wow man šitas mapp darbas tikrai patiko, įpač pasižiūrėjus į realistiškus nusiklastamų grupuočiu punktus, gera vieta, bei viskas gerai išdėstyta ! Sekmės toliau mappinant. 

Pirma karta iš taves normalus komentaras, wauu, ačiū Pofka :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na, darbas man toks nelabai, daug "Teksturu" reikėjo daryti sienas viena tekstura, o stogas kita, čia dabar išsikišimai tokia tekstura ten tokia. "kmb_bem", galėjai pakeisti į šlagbaumą, arba nors "suteksturinti" "kmb_bem". Apie vietą, tai visai gerai teigiama. Na kaip ir viskas gerai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tiesa pasakius mane šis darbas nenustebino.Gan mažai objektų ,nesakau ,kad jų turėtų būti prikišta tiek ,kad nieko aplinkui nesimatytų,bet bent jau pagražinimui reikėjo panaudoti elimentariausius gal net ir mažus objektus ar kažkokias tai barikadas kurių pagalba vykstant patikrinimui būtų sudarytos sąlygos apsiginti ne tik blogajai pusei ,bet ir teisėsaugai ,pats su mappinimu nelabai siejasiu ,tad pastabas reiškiu tik iš šalies..Tad daugiau nebetęsdamas ,noriu pagirti tave už pastangas ir palinkėti sėkmės tolimesniuose darbuose !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai geras darbelis. ;)

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Narkotikų sandelys ane ?
Tas ratas visiškai netiko prie durų , tai primena mechanikų garažą 
Gaila kad vidaus nėra , turėtų manau būt viskas aptverta tvora , vis gi nelegali veikla .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na mapp darbelis tikrai neblogas. Tik biški lievai atrodo tie medžiai, ta prasme taip skiriasi jie geriau kad butu vienodi. O šiaip šaunuolis, sekmės tobulėjant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus mapp darbas,mldc. :)

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.