Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[J'Juske] Autobusu Stotis

Jason_Lois

Rekomenduojamas pranešimas

ANKETA NORINT PATEIKTI SAVO MAPP DARBĄ :

 

 Jūsų Vardas_Pavardė : John_Juske


 Jūsų kontaktiniai duomenys : 


 Kiek laiko buvo skirta šiam darbui : 3 H


 Jūsų komentaras : Sveikučiai, po ilgos pertraukos sumapinau autobusu stoti ! Manau savo idėjas gerai įgyvendinau !


 Vaizdinė medžiaga (Būtina) :



 


B3LZ3wr.jpg


 


*cenzūra* ne su tuo acc :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunus darbas , matau tikrai turi mappinimo skonį , nes viskas padaryta tikroviškai kaip ir realiame gyvenime. Taipogi matosi jog turi nemažai patirties šioje srityje tai sėkmės ir toliau tobulėjant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu durnas ar kaip ? Man gal prisijungti prie savo kito acc ir pažiūrėsim ar aš melagis.... *cenzūra* koks atsilupės....

Ej ej seniuk, ramink nervus. Nereikia jau taip čia išsireikšti. Prisijunk. Ir nerodyk nervų.

 

 

 

Išties man tirkai patiko GreenSIDE.LT projketui tavęs reikėtų manau kaip mapperio tik pakalbėk su Roku arba Aivaru manau priims tave.

 

Tik ne jam, kaip iškart rodo nervus. Keikia žaidėjus, o savininkams Rokui su Aivaru tokie 'prijomai' nepatinka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išties man tirkai patiko GreenSIDE.LT projketui tavęs reikėtų manau kaip mapperio tik pakalbėk su Roku arba Aivaru manau priims tave.

Išties jis geras mapperis ,bet kiek girdėjau jau ne vieną kartą yra apgavęs žmogu , užsisako paslaugą pinigus gauną ir dingsta jis :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.