Jump to content

Safari_Mesh

Narys

 • 615

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 8

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Safari_Mesh paskutinį kartą laimėjo Sausis 8 2022

Safari_Mesh turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Safari_Mesh

 • Rank
  ♠vienaragis♠
 • Gimtadienis 2000.12.24

Paskutiniai profilio lankytojai

3.287 profilio peržiūros
 1. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Cikrai taip Paaukotų pinigų įrodymai:
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „Green Hall Police Station“ Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 45 dienos. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Ką be darytume tiek aš tiek mano pavaduotojas visalaik netinka taip pat bandai įnešti kažka naujo į pačia firmą, bet niekas to nevertina ar net nebando pabandyti pasinaudoti sistemomis ir tas labiausiai atima motyvacija kažka daryti, kad pagerinti policijos darbą. Būnant direktoriumi ir Tedžiui pavaduotoju pasitarus, ir sudėjus visus pliusus, ir minusus supratome, kad kai
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh Jūsų atstovaujama firma: Policijos departamentas Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Teddy_Wiliams Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šituo asmeniu pasitikiu ir taip pat man jis padėjo, kai turėjau pasiimti neaktyvumą, bei žinau, kad su juo problemų man nekils. Taip pat šiuo metu firmoje nėra tokio žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti, bei žinočiau, kad susitvarkys su pareigomis. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
 4. iki
 5. Naujovė serveryje! Nuo šiol galite rašyti anoniminius pareiškimus! Šia sistema bus siekiama nusikaltimų įrodymus surinkti kuo greičiau bei efektyviau, juos tolygiau paskirstyti firmos darbuotojams. Daugiau informacijos galite rasti forumo temoje:

  bei šioje NUORODOJE

 6. iki
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Safari_Mesh Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: Policininko skrybelė 1
 8. DALYVAVIMO ŠABLONAS, Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Safari_Mesh Koks jūsų pasirinktas laimingasis skaičius?: 13 Ką žadate veikti su šiuo automobiliu? Nežinau, gal pametysiu /tdeze.
 9. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Safari_Mesh 2. „Premium“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje: Edva_Gtx 3. Už ką yra peikiamas šis „Premium“ žaidėjas ?: Premium komandų naudojimas mirus, begant nuo policijos. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://streamable.com/zf6d0x
 10. Narkomano skulkapas (Epinis) 250k Ginklas 2 (Retas) 100k
 11. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Relog 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 12. ŠABLONAS: 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Relog 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 13. ŠABLONAS: 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Relog 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2023 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.