Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Antras C4D darbelis.

Deivis Stifleris

Rekomenduojamas pranešimas

Aš tau siūlyčiau kiekvieno savo darbelio čia nekelt. O jų padaryti normaliai ir sukurti gražia galerija su kiekvieno darbelio komentaru ;)

 

GFX nelabai nusimanau ,bet bent jau kiek kuriu video tai tamsiai mėlyna su tamsiai violetine labai sunku suderinti. Tau irgi čia nepavyko suderinti šių dviejų spalvų tad to žmogeliuko nereikėjo. Arba galėjai bent jau pašviesinti tekstą ir iki cyan spalvos ir uždėti žmogeliuką iš actekų gaujos. Kur su žydra atributika.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tau siūlyčiau kiekvieno savo darbelio čia nekelt. O jų padaryti normaliai ir sukurti gražia galerija su kiekvieno darbelio komentaru ;)

 

GFX nelabai nusimanau ,bet bent jau kiek kuriu video tai tamsiai mėlyna su tamsiai violetine labai sunku suderinti. Tau irgi čia nepavyko suderinti šių dviejų spalvų tad to žmogeliuko nereikėjo. Arba galėjai bent jau pašviesinti tekstą ir iki cyan spalvos ir uždėti žmogeliuką iš actekų gaujos. Kur su žydra atributika.

Jo, spalvu suderint tai nesigavo :D, reikes pabandyt spalvas pakeist ir kita zmogeliuka uždet :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manimų,per daug tu dalelių,ta prasme virš tavo texto,šeip dar nelabai patinka tokia svalna paprastute tokia,reikėtu geriau paeditinti,aišku aš nesu ten photoshoperis,tačiau kai mates geresnių tai man šis nelabai :/


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.