Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[ Futbolas . ] Geriausią futbolo komanda

eБондас

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki , aš esu eBond . [ Bondas ] 

 

Taigi man pasidare labai įdomu kokia gi jūsų mėgstamiausią komanda 

 

Rašyk į komentarus , ir mes kartu nuspresim žaidėju komanda .

 

Stadionas / Šalis-Miestas    / Treneris / Komanda 

 

Ispanijos '' La Liga '' - TOP 3 star_blue.png

 

[ `` Santiago  Bernabeu `` ]  Ispanija - 60.png , Carlo Ancelotti  , Real Madrid - 10194.gif  ( 17 balsai(-ų)

 

 

[ `` Camp Nou  `` ]  Ispanija - 60.png , Luis Enrique  , Barcelona  - 334.gif ( 6 balsai(-ų)

 

 
[ `` Vicente Calderon  `` ]  Ispanija - 60.png , Diego Semeone  , Atletico Madrid   - 14851.gif  ( 0 balsai(-ų)
 
 
 
Anglijos '' Priemer Lyga   '' - TOP 4  star_blue.png
 
 

[ `` Stamford Bridge `` ]  Londonas - 70.png , Jose Mourinho  , Chelsea - 153.gif  ( 3 balsai(-ų)

 

 

[ `` Etihad  `` ]  Londonas - 70.png , Manuel Pellegrini  ,Manchester City  - 10191.gif  ( 1 balsai(-ų)

 

 
[ `` Emirates   `` ]  Londonas - 70.png , Arsene Wenger   , Arsenal   - 147.gif  ( 2 balsai(-ų)
 
[ `` Old traford  `` ]  Londonas - 70.png , Vangalas  , Manchester United  - 153.gif  ( 5 balsai(-ų)
 
 
 
Germanijos  '' Bundes Liga   '' - TOP 3  star_blue.png
 
 

[ `` Allianz Arena `` ]  Munchen- 50.png , Pep Guardiola  , Bayern Munchen - 35.gif  ( 1 balsai(-ų)

 

 

[ `` Signal iduna Park `` ]  Dortmund - 50.png , Jurgen Klopp  ,Dortmund Borussia   - 12940.gif  ( 2 balsai(-ų)

 

 
[ `` Veltins arena   `` ] Germanija - 50.png , Roberto Di Mateo   , Shalke   - 37.gif  ( 0 balsai(-ų)
 
 
 
 
Italijos   '' A Liga   '' - TOP 3  star_blue.png
 
 

[ `` Juventus `` ]  Turinas - 99.png  , Masimilliano Allegri  , Juventus  - 238.gif  ( 5 balsai(-ų)

 

 

[ `` Stadion Olimpic `` ]  Rimas - 99.png , Rudi Garcia  , Roma   - 17198.gif  ( 0 balsai(-ų)

 

 
[ `` San Paulo  `` ]  Napolis  - 99.png ,  Rafale Benites    , Napoli  - 17206.gif  ( 0 balsai(-ų)

 

 

 
 
 
 
Su pagarba eBond 
+ PATINKA :P
 
Redaguota eБондас

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kur balsuoti, kad nesi padaręs apklausos. PS - aš pvž už MACHESTER UNITED - bet jos čia nėra, nors jis geriausia komanda, tai kaip suprast? :)

Gerai,  Galėjau aš įdet ir 100komandu bet  Paveiksleliu talpa neleistu man , rašiau ant greičio ir pamiršau parašyt TOP 3 užimančios  komandos savo lygoj nors ten ir taip aišku kad domesi futbolu supras , Jeigu tau bus lengviau reaguosiu ir parašysiu tau lengviau ir man problemu nebus POSTERI tu  ( 0 balsai(-ų) taip tinka :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Okola futbola !  153.gif Chelsea !
 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

 

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėju Balsai sėkmingas įrašyti :) 

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arsenal'as :>

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Barsa

 

Gauni vieną įspėjimą už nusižengimą :

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.