Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pradžia GreenSide'e

Osen_Mario

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi nusprendžiau parašyti savo žaidimo pradžią būtent šiame serveryje. Manau bus įdomiau, nei praeitame bloge.


 


MANO PRADŽIA


-----------------------


Taigi kaip jau daugelis žinote, atėjau žaisti su keliais sampo draugais (Paška, Renka, Ignu) ir bendravau būtent su jais. Pradėjęs žaisti stengiausi įsilieti į žaidimą, nieko neįžeidinėjau, buvau ramus kaip ir pridera naujam veidui. Tačiau jau po poros dienų sužinoję kas aš toks, sulaukiau eilinių stūmimų. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų juos ignoravau, arba tiesiog atsišaudavau. Kokia likimo ironija, kad pagrindinis stumikas - mano pavaduotojas. :D Capeli capeli... ech.. koks nedraugiškas buvai :/. Juokauju :D. Ištikrųjų tai buvo tų stūmimų, bet ne perdaugiausiai ir tai nebuvo tas faktorius, dėl ko turėčiau leavinti ar kažkas panašaus. Po kurio laiko, po savaitės ar kelių, mes su vos ne visais mario nuėjome į PD. Tuometinis direktorius jūškė mus pažinojo, jo pavaduotojas buvo swedas, kurio nežinojome ir teko susipažinti. Darbas tikrai buvo geras, buvo linksma, faina. Tačiau po kelių savaičių swedas paliko pavaduotoją ir visi mario išėjo iš PD. Likau tik aš. Nežinojau kas nutiko, paklausiau - paaiškėjo, kad juškė ims į pavaduotojus keza ir todėl visi išėjo. Aš nepasidaviau kitiems ir likau dirbti PD. Tačiau po kurio laiko, kalbėdamas su savo giminėmis (Mario) buvau išmestas iš darbo būtent dėl to, kad kalbėjau su jais. Supykau. Tikrai supykau ir teko susipažinti su kita žaidėjų puse. Buvau ramus, tuomet buvo lyg 310 kažkokia ten gauja, buvau priimtas ir viskas buvo labai keista. Kodėl? Ogi todėl, kad mes nuo pat pradžių pykomės, o dabar sėdim vienam kanale ir kapojam mentus. Tačiau po kurio laiko mes kaip ir pradėjome sueiti. Bendravom, šaudėmės ir kitą. Viskas tapo normalu, susipažinau su Vainium, Nico, Mantu, Capeliu, Tedžiu ir daugeliu kitų. Tikrai faina su jais pabazarint ir dabar, bet nenukrypstant nuo temos noriu pasakyti, kad norėjos kažko daugiau. Pradėjau siekti direktoriaus posto. Pamatęs atranka į DPD direktoriaus postą, iškart nusprendžiau pildyti. Anketa buvo tikrai rašyta iš širdies. Pildžiau taip, kaip galėjau. Norėjau perkteikti viską ką žinau, ką moku. Tačiau nepavyko. Direktoriumi buvo išrinktas Vainius, na o aš tiesiog nusiminiau. Maniau, kad nebepildysiu ir buvau įsižeidęs dėl to, kad jis netgi ten nepildė. Tačiau dabar tai kelia juoką. Ai, aš niekam nepasakojau kaip perskaičiau analizę. :D tai va, žodžiu buvo sekmadienis lyg rupgjūčio 23 diena man atrodo, buvo vilniuj maratonas. Dalyvavau su šeima atvaręs iš Kauno, myniau kak nada, na o numynęs nuėjau į forumą ir žiūriu opa - analizė. Pradėjau skaityti ir *cenzūra* išsikrovė telefas. *cenzūra*er kaip nervas paiimė, paprašiau tėčio kad duotų telefą, paskaičiau analizę ir tikrai buvo gaila. Ką gi, po kurio laiko atsisakė NIco direktoriaus posto, nusprendžiau pabandyti. Ką gi, paėjo. Pildė nemažai čiūvelių, lyg 6 ar kiek, buvo faina skaityti gerus žodžius, ir tas galas, kuomet parašoma jog tapau direktoriumi... aww.... tai kažkas tokio, kai pajunti, kad tavo pastangos ne per niek ir tikrai jas įvertino. Ačiū Mariui už šansą ir dabar, už blogus ir gerus žodžius, pastabas ir pagyrimus ir apskritai už viską, kad leižia tobulėti. Taigi, apibendrinus chebrikę - Iš gilaus šulinio į 3 aukštą.  Taip galėčiau įvardinti savo pradžią.


 


Ačiū, kad skaitėte. Nemoku rašyti tokių blogų, ką moku tą parašiau. :D Peace.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.