Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Jamaica_Ulas

Jamaica_Ulas

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Jamaica_Ulas

*Jūsų Vardas realybėje : Eltonas

*Jūsų amžius :  17

*Miestas iš kurio esate : Vilnius

*Jūsų kontaktiniai duomenys : eltonas.kuftin skype

*Jūsų charakterio bruožai : Saves negaliu vertinti su laiku Jus ivertinsite

*Jūsų pomėgiai : Mhm turiu dau pomegiu, bet nemanau, kad svarbu juos akcentuoti net man nesunku: 

1 Turiu masyna (Jau isilaikes teoryja) 

2 Kacelka 

3 TINGIU RASYTI :)

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Fule, Kasiukas, Box, Fitnesas.

*Ar turite merginą/vaikiną? : Bebejo

*Ar turite brolių arba seserų?  : Bebejo

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juoas] : Taip (nafik Jums mano suns name :D?)

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Pats radau

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Svajone apkeliauti visa pasaly senatveje.

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Aukstumu

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Nezinau dar.

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] (Si klausima keiciu ) Ka esate pasiekes samp zaidime? :

 

Taigi savo karjera pradejau viename is populeriausiu serveryje (nereklamuosiu jo pavadinimo) Ten iskarto nieko nepasiekiau, nes buvau per jaunas. Po vieneriu metu jau pradejau rasyti anketas i Direktoriu kede, bet vis budavo tie patys komentarai (nepatyres, malalietka, nesusitvarkytu....) tad man teko kazka daryti kitaip... Taigi isidarbinau Furistu darbe ir  gavau  Veiklos Pryziuretoja. Po 1 savaites uz grea aktyvuma bei nuostabu darba gavau Pavadotoja. Tik gaves pavaduotoja atsitatidino Mechaniku direktorius. Man liepe Furistu dirkas uzpildyti nu ir as uzpildziau ir gavau. Taciau nezinojau ka daryti su tais mechanikais :). Bet po 2 savaiciu perinkau visa komanda ir  pradejau normalu darba su darbuotojais. Direktroriu prabuvau 2 men. Bet po mechaniko Direktoriaus posto pasitraukimo manes niekas neatsimine... Tad teko toliau dirbti. Perejau i Policija ir ten siekiau kazko. Nu ir po 2 men gavau Pavaduotoja, bet Direktorius pasitrauke ir likau ant ledo... Ir tuo metu kazkaip buvo renkamas Direktoriu pryziuretjoas, bet as nelaimejau ir uzemiau 2 vieta. Nuo tada mane zmones atpazindavo ir gaudavau ivairius postus.

 

 

Nesianiai pasiekti postai: 

 

Zaidziau vlrg (Jis zlugo todel servo name rasau) Ten taip pogi spejau pabuvoti Direktroiumi ir Administracijoje. Ten gavau visokios patirties 

 

(Jei nebutu penktadienis parasiciau daugiau apie save ; bus dar tu dienu :))

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, pagarba kad sportuoji! Sekmės tiek gyvenime, tiek sporte, tiek žaidime :)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.