Denzel`Wasington

Narys

Denzel`Wasington

Narys
 • ID

  4353
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

308 profilio peržiūros
 1. Denzel`Wasington

  Ieskau Modifikaciju

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Denzel_Wasingon Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): viso modinto gta Komentaras ko būtent ieškote: viso modinto gta Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 2. Denzel`Wasington

  Prisistatau Orange_Nike

  sveikas sėkmės serveryje ,gyvenime , sporte
 3. Denzel`Wasington

  Jamaica_Ulas

  Sveikas
 4. Denzel`Wasington

  Pristatau Eliga_Boxer

  Sveikas ,sėkmės
 5. Denzel`Wasington

  Prisistatau Jack_Mini

  Sveikas, sėkmės žaidime
 6. Denzel`Wasington

  [Manuelio pirmas rimtas darbas]

  neblogai. Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 7. Denzel`Wasington

  Melyni nitro ginklai.

  gražūs :3
 8. Denzel`Wasington

  Emigruoju Denzel_Wasington

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ nuo 2015/11/19 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ mazdaug 3metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ is Tom_Wilson . ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : na man jis pasirode ydomus , labiau isiskiria nuo kitu serveriu Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : ivygdziau ,sekesi gan lengvai Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ dar jokiu netoko dirbt. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ dar kartais tenka pasinaudoti ,bet sengiuosi naudotis kuo maziau. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : pakanka ,nesunku. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : naudojausi /padmins pagalba padejo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ uztenka viskas aisku Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :manau kad nieko ir dabar viskas labai gerai.
 9. Denzel`Wasington

  Pristatau Simas_Drag

  sveikas sėkmės žaidime
 10. Denzel`Wasington

  Padėkit Surasti Modifikacija

  jeigu nepatinka sakyk pajieskosiu kito geresnio
 11. Denzel`Wasington

  Pristatau Denzen_Wasington (Tony`Bet)

  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Denzel_Wasington *Jūsų Vardas realybėje : Ignas *Jūsų amžius : 15 *Miestas iš kurio esate : Kaunas *Jūsų kontaktiniai duomenys : Butina?? jei butina numesiu. *Jūsų charakterio bruožai : draugiskas *Jūsų pomėgiai : megsta buti su draugais , nemazai laiko praleidziu sporto saleje. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : rankinis , boksas *Ar turite merginą/vaikiną? : turiu. *Ar turite brolių arba seserų? : neturiu. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : turiu suni ;d *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : pasake vienas pazistamas. *Ko siekiate realiame pasaulyje? : gero gyvenimo ,kad nk netruktu. *Ko siekiate mūsų serveryje? : na noreciau buti daugiau negu paprastas zaidejas noreciau tapti kokiu direktorium ar administratorium *Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : dar nieko nenutiko nes tik katik pradejau lost. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : imesiu poto .