Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

#PrayForOil

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Man visai patiko šios dienos pradžia. Žinoma, buvo liūdna ir baugu skaityti futbolo naujienose apie tokius dalykus.. bet man patiko mano, ir dar poros žmonių priešiški pasisakymai, o dar labiau - sulauktas atsakas. Atsakas nebuvo švelnus.. Ne iš pomidorų prasileidau, o iš 'skaldos'. Savo visuomeniškumą demonstruojantys žmonės paleido į mus daug strėliu, kad "barbarai, nieko nebijot. cinikai. kaip drįstat palaikyti terorą. neužjausti nukentėjusių. jei būtų tai Lietuvoje - kaip reaguotum, ar nenorėtum, jog apie tai žinotų pasaulis...". Per visą dieną 'sugėręs' štai tokį galingą smūgį sugalvojau aprašyti tai, atsakyti klausimus tiems, kurie nesuprato mano ironijos. Nors nesitikiu, kad ir šį kartą supras, mat visvien, visi mato ką nori matyti. 

 

Taigi... Iš tiesų, labai gaila, ir labai užjaučiame visi tuos, kurie kenčia, žūsta pasaulyje niekuo dėti žmonės, tokie kaip aš ir Tu, vien dėl saujelės pasaulio politikų. Manau, kad projekto savininkai šauniai, greitai susisuko prisidėdami prie šio projekto. Viskas normaliai, ir čia aš esu žmogiškas, jūsų nuostabai.

 

Tačiau "tai kame ta tavo ironija, asile", paklausėte mintyse manes. Tai ir atsakysiu. Man liūdna šiandieną dėl to, kad visi ale 'meldžiasi', ar kitaip palaiko būtent tik penktadienio tryliktosios įvykius. O tai kur Jūsų maldos, gerbiami forumiečiai, buvo iki šiol.... Šiemet tai 79'tas teroristų išpuolis. Kiek iš Jūsų sąžiningai tai girdėjo, žinojo iki šiol? Kur buvo Jūsų maldos, dar visai šviežias faktas, kai teroristai susprogdino Rusų lėktuvą su 224 žmonėmis, tokiais pačiais civiliais kaip aš ir Tu. Kodėl profiliuose niekas nesidėjo Turkijos vėliavų ai buvo nužudyti 95 žmonės ir dar 245 sužeisti. Kur buvo #PrayForJemen kai buvo nužudyti 135 žmonės.... a? Tas Jūsų "palaikom kaip galim" - tebūnie gražus gestas, bet kokie argumentai skatina jumis rašyti tokius pranešimus kaip "nesuprantu tų kurie smerkia tokį palaikymą",nors niekur nėra parašyta, kad smerkiama, o ar kas žino, kad už Prancūzijos žmones liūdime vidumi ir be bandymais būti madingu?

"Kažkas pasakė", kad dabar reikia palaikyti Prancūziją, ir visi klauso, dabar Paryžius dėmesio centre. Kai tuo tarpu medijos vakar, užvakar, šiandien, rytoj uždirbo ir dar uždirbs milžiniškus pinigus, nes ši gerokai pasistengė, kad vartotojai stipriai įsitrauktų į kažkieno sugalvotus žaidimus #PrayForParis.

 

Tai, kas man atsakys į tai, normaliai, pagrįstai? Taip, gražu tai kad ir GreenSide prisideda prie akcijos, bet kodėl to nebuvo kai susprogdino rusų lėktuvą su civiliais? Ar tipo #PrayForRussia ant tiek pamoina, nes labai bloga kaimynė? Nes Putinas nepatinka, ale jis irgi ten kariauja ir prieš vienus, ir prieš kitus, todėl nepatinka rusijos žmonės, civiliai kaip aš ir Tu, ir jų kultūra, tradicijos vien dėl poros politikų...? Tipo "ai *cenzūra* tie ruskiai, jiems galima sprogt, negaila, pijokai gi, ne žmonės, prieš Lietuvą eina", ar ne taip sakot?...

 

Laik'ų nereikia, pataupykit limitą naujiems Gruzino video laikint, o komentuoja tegul tik tie, kurie gali kažką blatno atsakyti, o ne įsikalę propogandą vieną kartoja tą patį per būsenas, neskaitysiu, nepykit. #DarVienaGražiBangaPoGangnamStyle

Gerbiu kiekvieno pasirinkimą, tik kažkaip gaila, kad Jūs taip nemokat, nes medijose, matyt, taip neliepia.
#R.K.S.

 

ribbon-black_68.png


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai kaip mano fraugas sake sake čia bus karas jei nato jau įvedė savo kariuomenę į nato tai tikrai bus karas ir daugelis šalių vėla palaikys Rusiją tai Europai nieko gero nenusiamto ir negalime būti ramūs kad ir Lietuvos neužklibins

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Po*ui visiems ant to NATO ir ant tų teroristų... Jeigu kažkam rūpėtų tie išpuoliai, tai jau būtų imtasi veiksmų, o ne postinamos nuotraukos Facebook'e su *cenzūra* Prancūzijos vėliava... Jums patiems būtų maloniau, kad už Jus bažnyčioje pasimelstų ir pastatytų žvakutę, ar kad Facebook'e kažkokia krūva nevykėlių tiesiog pasikeistų savo profilio foto su Prancūzijos vėliava? O tarkim jeigu ten žuvo koks Ispanas, tai koks jam iš to tolkas, kad jį ispanai Facebook'e pagerbs užsidėję Prancūzijos vėliava? Visa tai yra PIEVA, ir ji vistiek toliau tęsis visame pasaulyje... Aišku apmaudu, bet taip yra žmonės, susitaikykit!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Po*ui visiems ant to NATO ir ant tų teroristų... Jeigu kažkam rūpėtų tie išpuoliai, tai jau būtų imtasi veiksmų, o ne postinamos nuotraukos Facebook'e su *cenzūra* Prancūzijos vėliava... Jums patiems būtų maloniau, kad už Jus bažnyčioje pasimelstų ir pastatytų žvakutę, ar kad Facebook'e kažkokia krūva nevykėlių tiesiog pasikeistų savo profilio foto su Prancūzijos vėliava? O tarkim jeigu ten žuvo koks Ispanas, tai koks jam iš to tolkas, kad jį ispanai Facebook'e pagerbs užsidėję Prancūzijos vėliava? Visa tai yra PIEVA, ir ji vistiek toliau tęsis visame pasaulyje... Aišku apmaudu, bet taip yra žmonės, susitaikykit!

Užsidėti Prancūzijos vėliavą yra tolerancijos parodymas, ką tavo manymų dar gali padaryti feisbuko kūrėjai? Ir tu sakai jog visiems yra po*ui, tai tu b* nulipk nuo sampo ir pasižiūrėk žinias...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsidėti Prancūzijos vėliavą yra tolerancijos parodymas, ką tavo manymų dar gali padaryti feisbuko kūrėjai? Ir tu sakai jog visiems yra po*ui, tai tu b* nulipk nuo sampo ir pasižiūrėk žinias...

Žinok nulipu ir tikrai pasižiūriu. Pamatau tik panikuojančius *cenzūra*ius, kurie jau pasiklydę nevilty, nes suprato, jog NATO ir visiems kitiems b*biams toli gražu neįdomu kas iš tikrųjų vyksta. Jie mato tik grupeles teroristų, kurie žudo nekaltus žmones ir tai skaito atsitiktine nelaime... O kur sugriežtinta vidaus tvarka, pasienių patikra, galų gale policijos patrulių apsauga mieste? Tolerancija yra reiškiama realybėje, o ne socialiniuose tinkluose... Man asmeniškai labiau rūpėtų uždegta 1 žvakutė ir malda už mane, negu milijonas profilio nuotraukų Facebook'e su Prancūzijos vėliava.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kaip daug kas sakė, kuom jūs padedat užsidedami prancūzijos vėliava ar parašydamo ta b** "prayforparis"? tai darydami jūs tik kuriatės social trendą, kuris yra nulinės vertės, nei jūs turit giminių ten paryžiuje (nesakau, kad nevisi), nei jūs pilnai suprantat kas vyksta. kažkas pradėjo rašinėt, kažkas užsidėjo vėliavą, kodėl patiems neužsidėjus ane? nes atrodo jeigu neužsidėsit tai būsit lochai ane? patys nė kiek nemąstot, nes veikia bandos instinktas, nu ždž jei visi tai visi ane? suprantu, galbūt turėjot draugų tenais, galbūt giminių. iki db poc*** buvo tas paryžius, niekas nekėlė trendo, kaip toje redakcijoje irgi vykdė terorstinį išpuolį? o kiek dar teroristinių išpuolių vyksta neskelbiant lietuvių žiniasklaidai.

 

ždž man asmeniškai, tie, kurie nieko nesusiję ir nieko nesupranta, atrodo kaip debi***. tuos savo *cenzūra*us trendus kurkitės normalesnius, o nedarykit nesąmoniu iš nelaimės *cenzūra*. pnš buvo su tuo kibiru ( kur šaltas vanduo), *cenzūra* visi pradėjo daryt, o naudos 0, nors esmė buvo AUKOTI pinigus. nu ždž SVARBEUSE KAZKA DARITI ARBA SVARBEUSE DALIVAUTI, O NE LAIMETI ANE *cenzūra*? sori jei ką įžeidžiau, bet jau taip gavos.

 

(jeigu nesupratot ka norėjau pasakyt sori (vakar šeštadienis bv))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc čia su jumis ginčytis nėra prasmės, akivaizdus dėmesio trūkumas, norit išsiskirit iš kitų kritikuodami tuo kuie nors kažką padaro, tie kas čia kritikuoja tas vėliavas fb ir avatarvus formue, atvirai parašykit kas pasimelde ar uždege žvakutę...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc čia su jumis ginčytis nėra prasmės, akivaizdus dėmesio trūkumas, norit išsiskirit iš kitų kritikuodami tuo kuie nors kažką padaro, tie kas čia kritikuoja tas vėliavas fb ir avatarvus formue, atvirai parašykit kas pasimelde ar uždege žvakutę...

Atsiprašau, kad reiškiuosi aš Marko tavo temoj taip labai, bet jau ką padarysi rebel life. 

 

Jau, kad *cenzūra* užsidėjai avatarą padėjai prancūzam? Jų gal gimines iš mirusių prikėliai? Nusi*cenzūra* jiem ant to tavo avataro. Jeigu tu jauti, kad užsidėti facebooke avatara su jū vėliava lygus pasimeldimui ar žvakutės uždegimui, tai seni, tai sėkmės tau gyvenime.

 

Noriu išsiskirt iš kitų? Ar tiesiog nebijau išreikšt savo nuomonės, žinodamas, kad ji nesutaps su kitų?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pamenu prieš du metus sapnavau, kad juodaodžiai sukils prieš baltaodžius. Tas sapnas buvo žiauriai tikroviškas, viskas vyko mano gyvename mieste ir aš pamenu, kad turėjome kraustytis iš namų, kad mūsų nenužudytų. Ha, po dviejų metų panašūs dalykai klostosi. Kaip vienas mokslininkas buvo pasakęs, mes įsileisim blogį kuris ateis kūdikio veidu, o galiausiai mus pražudys (žodis į žodį nepamenu, bet mintis tokia buvo). O dėl visos šitos paramos prancūzams tai galiu pasakyt tik vieną :

 

 

11204487_1935936809965847_48561152434560

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pamenu prieš du metus sapnavau, kad juodaodžiai sukils prieš baltaodžius. Tas sapnas buvo žiauriai tikroviškas, viskas vyko mano gyvename mieste ir aš pamenu, kad turėjome kraustytis iš namų, kad mūsų nenužudytų. Ha, po dviejų metų panašūs dalykai klostosi. Kaip vienas mokslininkas buvo pasakęs, mes įsileisim blogį kuris ateis kūdikio veidu, o galiausiai mus pražudys (žodis į žodį nepamenu, bet mintis tokia buvo). O dėl visos šitos paramos prancūzams tai galiu pasakyt tik vieną :

 

 

11204487_1935936809965847_48561152434560

Prie ko cia tie juodaodziai?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištikrųjų tas feisbukas ir tos vėliavos yra perdėtas dalykas, žinoma, tačiau kita vertus tai vienas iš būdų parodyti Prancuzams, jog mes palaikome būtent juos. Perskaičius visų žmonių nuomones, galima spręsti, kad daugelis linkęs lįsti į tą vidinę politika, kuri nebus ir nebuvo švari. Kaip yra ištikrųjų, ir kaip mums sako manau yra 2 skirtingi dalykai (kalbu apie amerikiečius afganistane ir t.t.), bet kita vertus pagalvokime, jei tų amerikiečių ten nebūtų? Galbūt visur būtų taika, o galbūt visu vyktų masinės žudynės ir kitą. Šia tema galime diskutuoti ilgai, kadangi tai neišsiamamas nuomonių, informacijos šaltinis. Kad ir kaip ten bebūtų - visos kitos katastrofos kurios nutinka tarkime Rusijoje, nublanksta prieš kitas šalis. Gerai kažkas sakė, kodėl niekas nesidėjo Rusijos vėliavos, kuomet buvo susprogdintas lėktuvas su 200+ keleivių? Thanks for reading


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau, kad reiškiuosi aš Marko tavo temoj taip labai, bet jau ką padarysi rebel life. 

 

Jau, kad *cenzūra* užsidėjai avatarą padėjai prancūzam? Jų gal gimines iš mirusių prikėliai? Nusi*cenzūra* jiem ant to tavo avataro. Jeigu tu jauti, kad užsidėti facebooke avatara su jū vėliava lygus pasimeldimui ar žvakutės uždegimui, tai seni, tai sėkmės tau gyvenime.

 

Noriu išsiskirt iš kitų? Ar tiesiog nebijau išreikšt savo nuomonės, žinodamas, kad ji nesutaps su kitų?

Tas vėliavos užsidėjimas - tolerancijos parodymas, vėliava neatstos maldos, bet gal kaikurie ir pasimeldžia, ir žvakutę uždega, ur vėliavą užsideda... Be to prancūzai ne iš akmens amžiau, joe irgi turi feisbuko paskyras ir mato jog juos palaiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.