Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Miestai yra visi.Labai gražūs.

Nicky_Romeo

Rekomenduojamas pranešimas

Iš tiesų jie mano buvo daug kur ykelta paplatinta kaip sakyti ir dabar atverčia vel man aceit jie nemano,o kad aš juos daręs taj visai nesvarbu.Ačiū iš Alytaus busi pats?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip kažkas sukėle mano darbus taj ahujienas pasidariai? dėja toks nebusi.*cenzūra* vpš

 

 

Vierchas nusileidžiam ok? pažiūrėk į datą sukurimo, o tada sakyk, kad tavo darbus sukėlė. Gana čia visiems p*st protą, kad darbai tavo.

http://imgur.com/a/Rjlrp Prieš 9 mėnesius sukurtas albumas. Tad atsigauk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu kale *cenzūra* sururyta.Mano sukurta durnele tu kada norėjau tada ikėliau atsidarė projektas imečiau vėl.Žlugus esi tad geriau nekomentuok..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu kale *cenzūra* sururyta.Mano sukurta durnele tu kada norėjau tada ikėliau atsidarė projektas imečiau vėl.Žlugus esi tad geriau nekomentuok..

Valdyk bazarą truputį, nes kentėsi tu čia.  Ok išsiaiškinam. Gal gali nors vieno darbo .psd įmesti ?     

 

Beja, gal dažniau Lietuvių kalbos pamokas palankyk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matau laido riterė esi kad per ekraną žmones su*cenzūra*ini.Ir kas tau iš to kad is imesiu?:D Gyvenimas pasikeis tavo? Papukai dygt pradės?:DDDD

Ko čia keiti temą? šnervė *cenzūra*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matau laido riterė esi kad per ekraną žmones su*cenzūra*ini.Ir kas tau iš to kad is imesiu? :D Gyvenimas pasikeis tavo? Papukai dygt pradės?:DDDD

Ko čia keiti temą? šnervė *cenzūra*

Tu rimtai toks daužtas? Kas pasikeis kai tu įmesi? pasikeis tas, kad gal tada patikėsim ar čia tavo darbai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas tu do vienas *cenzūra* negaliu pasidalint savo darbais vpš neidomus esi kaili mink neatsisukęs.

Savo darbais ? - galiu į pm numest linką, kuriame yra šios nuotraukos ir tik nepradėk mazintis jog kituose projektuose skelbiai irgi. Mano draugelis, sukėlė ir kažkaip toki patys, beto čia šūdai ne darbai [ Tekstas angillos, rėmeliai ]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Savo darbais ? - galiu į pm numest linką, kuriame yra šios nuotraukos ir tik nepradėk mazintis jog kituose projektuose skelbiai irgi. Mano draugelis, sukėlė ir kažkaip toki patys, beto čia šūdai ne darbai [ Tekstas angillos, rėmeliai ]

Nepatinka nežiurėk.Numesk pažėsim tą linką.Jai tu rimtai toks durnas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ŽMONĖS, NEPOSTINKIT JŪS ČIA DOUBLE- POSTAIS... Nicky, nusimato 9 įspėjimai. [ Forumo narių užgauliojimas, Double-Post, keiksmažodžaii ]

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ŽMONĖS, NEPOSTINKIT JŪS ČIA DOUBLE- POSTAIS... Nicky, nusimato 9 įspėjimai. [ Forumo narių užgauliojimas, Double-Post, keiksmažodžaii ]

Jam gi jau banas bus, šitiek nesamonių pridarė. Ir dar forumo narių neapykantą užsitraukė ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O bahūras .psd failus turi? Patarčiau apsiraminti ir užbaigt tą savo "bahūrišką stūmimą" ir bandymą čia kažką primesti ir įkelti .psd failus, jei jie tikrai yra Tavo. Per visus projektus šiti ėjo, tai dar vienas įrodymas, kad ne Tavo.

Kaimus tu čia sukėlęs, kur Marijampolė, Kaunas, Wilno?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O bahūras .psd failus turi? Patarčiau apsiraminti ir užbaigt tą savo "bahūrišką stūmimą" ir bandymą čia kažką primesti ir įkelti .psd failus, jei jie tikrai yra Tavo. Per visus projektus šiti ėjo, tai dar vienas įrodymas, kad ne Tavo.

Kaimus tu čia sukėlęs, kur Marijampolė, Kaunas, Wilno?

 

O bahūras .psd failus turi? Patarčiau apsiraminti ir užbaigt tą savo "bahūrišką stūmimą" ir bandymą čia kažką primesti ir įkelti .psd failus, jei jie tikrai yra Tavo. Per visus projektus šiti ėjo, tai dar vienas įrodymas, kad ne Tavo.

Kaimus tu čia sukėlęs, kur Marijampolė, Kaunas, Wilno?

ok numesk man kur per visus projektus sitie ejo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norėjau paklaust kiek tau sumoka už tuos darbus?Nes matau gerai išmanai savoo dabą dirbt tu ten tuo šlavėju jai jau taip nori ir gauk 2eurus ant vyno.GRAUDUS ESI

Prie ko čia dabar aš dirbu šituos darbus? :D Aš tau pasakiau, kas nusimato tavo ateityje - darant tai.

 

Dėkui atlieka.Sudėjau ką esu padares o iš karto užsipuola*cenzūra*ai

Jei tu būtum padaręs, būtų kitą kalba.

 

Kaip kažkas sukėle mano darbus taj ahujienas pasidariai? dėja toks nebusi.*cenzūra* vpš

Aha tavo darbus tikrai sukėlė kažkas. Pateik bent kokių įrodymų, kad darbai „tavo“ ;D.

 

Tu kale *cenzūra* sururyta.Mano sukurta durnele tu kada norėjau tada ikėliau atsidarė projektas imečiau vėl.Žlugus esi tad geriau nekomentuok..

Jo, jo, jo. Tavo sukurta :)

 

Patalpinčiau nuorodas kur esu patalpinęs darbus iškarto po sukūrimo, bet gaila, tai gali būti traktuojama kaip reklamą. :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prie ko čia dabar aš dirbu šituos darbus? :D Aš tau pasakiau, kas nusimato tavo ateityje - darant tai.

 

Jei tu būtum padaręs, būtų kitą kalba.

 

Aha tavo darbus tikrai sukėlė kažkas. Pateik bent kokių įrodymų, kad darbai „tavo“ ;D.

 

Jo, jo, jo. Tavo sukurta :)

 

Patalpinčiau nuorodas kur esu patalpinęs darbus iškarto po sukūrimo, bet gaila, tai gali būti traktuojama kaip reklamą. :))

Reiškias neturi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.