Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Random Enjoyable Edyt

KKirigaya

Rekomenduojamas pranešimas

Buvo paskirta šiokia tokia užduotis, kad padaryčiau kažką tokio.


Daug nepasakosiu. Vienu žodžiu, biški miegodamas dariau, nes pirmadienis, ir nelabai išsimiegojau, jeigu yra klaidų, tai jų galit, net neaprašyt komentaruose, pats žinau ir matau, kad normaliai jų yra, anyways,


VIDEO ESMĖS NĖRA, KURTA TIK IŠ NOBUODUMO, Suprasti gi nesunku?


ENJOY n' WATCH IN HD.


https://www.youtube.com/watch?v=yrUhH3LxtvM&feature=youtu.be


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Maniau apie fūristus padarysi mini klipą iki 1 minutės trukmės. Kažkaip nenustebinai su šiuo, noriu, jog kažkuo būtum unikalesnis, pranašesnis už kitus. Manęs kol kas nesudomino, bent kažką su savo snow mode galėjai padaryt, vis gi žiema prasidėjo, paderint su greenside, ar bent jau fūristais, kad įgautų klipas šiokią tokią prasmę. 4/10

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Maniau apie fūristus padarysi mini klipą iki 1 minutės trukmės. Kažkaip nenustebinai su šiuo, noriu, jog kažkuo būtum unikalesnis, pranašesnis už kitus. Manęs kol kas nesudomino, bent kažką su savo snow mode galėjai padaryt, vis gi žiema prasidėjo, paderint su greenside, ar bent jau fūristais, kad įgautų klipas šiokią tokią prasmę. 4/10

Meh, neturėjau jokių įdėju, padariau kažką su muzika ir tiek, dariau ne Greenside.lt serveryje, nebuvo, kas pravažiuotu su ta fūra, taip ir anaip.

Niekuom iš kitų nebandau išsiskirti, galbūt pranašesnis, o galbūt ir ne, visi lygūs. Negalėjau tiesiog apdėliot fūras kiekviename apskraidymę.

Paprašei padaryti pagal save, taip ir padariau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesupratau kas per video, iš tikro paveiksliukų aprodymas visų trijų miestų. Išvis, nepasakysi ko gero kaip kuria Gruzinas_Sampo video savus daug įdomiau žiūrėti. O čia tai.. Žodžiu verdiktas toks: 1/10

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesupratau kas per video, iš tikro paveiksliukų aprodymas visų trijų miestų. Išvis, nepasakysi ko gero kaip kuria Gruzinas_Sampo video savus daug įdomiau žiūrėti. O čia tai.. Žodžiu verdiktas toks: 1/10

Cituoju: Vienu žodžiu, biški miegodamas dariau, nes pirmadienis, ir nelabai išsimiegojau, jeigu yra klaidų, tai jų galit, net neaprašyt komentaruose, pats žinau ir matau, kad normaliai jų yra.

Dar pridursiu, kad man kaip kiti kuria visiškai neįdomu, ir tuo paskymu: "Gruzinas_Sampo video savus daug įdomiau žiūrėti.", man visiškai nieko nereiškia :)

+ Pavadinime, net parašyta: "RANDOM" ENJOYABLE EDIT, tiesiog nekenčiu tokių žmonių kaip tu, kūrie patys nieko neturi sukūrę, ir diktuoja, kad kažkas kitas už tave gali geriau padaryt. Na ir kas? Nepatinka, aplamai nekomentuok, pažiūrėk ir išeik.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Video tikrai neblogas, tačiau man iškilo viena bėda. Iš ankščiau aš šitos dainos ieškojau ir buvau radęs, o dabar pamiršau. Gal gali pavadinimą numest?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Atsiprašau ponas , bet visiškai nesupratau video esmės.

 

Kam jums reikalinga "VIDEO ESMĖ", vapšie tos esmės čia nėra, kūriau paprastą video iš nobuodumo, kokią supystą ESMĘ jūs norit pamatyt? Patinka, nepatinka, video kurtas tik dėl NOBUODUMO, ar taip sunku suprast?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.