Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Ramas_Kilogramas

Ramas_Kilogramas

Rekomenduojamas pranešimas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo Šiandien


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​5metus


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Pasake draugelis mano.


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Nes čia labai idomios sistemos, aš dar ir tai nespėjau visas apžiurėt. Adminai tokie pasižymėja aktyvumu ir greita pagalba.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip įvykdžiau, nebuvo sunku tiesiog reikia gerai isiskaityt užduotį ir įvykdysi.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Medkirčiu, Picerijoi,GreenSide gamykloj.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai, nes parode adminas.


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Labai dažnai, darbo metu ipač.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Dar ne.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Man pakanka dar nebuvau pritrukes, o rasti irgi nera sunku.


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Taip naudoju, ir visada man suteikią pagalbą.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Teko, kviečiausi taxi iškart suregavo.


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Viskas yra labai aiškiai išdestita, pokolkas nusiskundimų neturiu.


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Man viskas patinka. šeip su laiku pamatysiu gal, ir koki pasiulimą jūms duosiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.