Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Apie Lemon_Madeit

Febq_Black

Rekomenduojamas pranešimas

Na sveiki, kaip ir senajame serverije kai pagaunu ADMIN kuris jau negražei padaro aš tai skelbiu viešai.


Ką jis man padare? Uždėjo free ban nors jis klastoją įrodimus arba filmuoją su brokuota programa.


Kodėl?



Vaizdo įraše matosi kad labai jau greit bėgu ar ne? Bet keistą kad ir mašiną labai greitai važiuoja :D Tai Aš nesuprantu, kodėl man dėjo ban.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=umqC6b_VH3Y


Štai ir kitas, nu aš nichuja nesuprantu kaip galėjo priimti jei čia yra kažkas panaudotą... Klastojimas, o gal tavo programa susipisus? OK dw. Sėkmės. Lauksiu tiesos.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šioje skiltyje niekas netikrins ar buvo teisybė tavo bane ar ne, tai aiškintis reik kitur( papeikimai, unbanai ir panašiai ).

 

Anyway kadangi mėgstu įterpt savo nuomonę - antrame video greit lakstai area 51( ar kaip ten ji vadinasi ), nors ten neveikia greitas bėgimas su sprint, tokiais atvėjais gali padėt tik sobeitas ar kitos superherojų programos, o pats video nėra pagreitintas, nes video medžiagoje matomas timestampas, kurio dėka matome laiką, kada yra gaunamos žinutės, tad pagreitinimo nėra( čia kalbu apie antrąjį video, apie pirmą nieko idomaus pasakyt negaliu ).

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.