Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Deividas_Fastas

Danielius_Daims

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa (privaloma) :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Danielius_Daims
  • Kokios pagalbos jums reikia : Verslo susigražinimas.
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Senas pažįstamas Deividas_Fastas paprašė versla paskolinti ant pasiekimo. Nu maniau senas pažįstamas neapgaus. Bet dėja. Susitarėm, kad iki 20:00 šios dienos (2015.11.29) jis man gražins versla. Truputėli pavelavau parašiau jam 21:30 ir jis man sakė, kad palaukčiau nors aš negaliu laukt. Vėliau jis nuejo afk. TeamSpeak ignoras ir galiausiai verslo nesusigražinau. Norėčiau, kad žmogus sugražintu mano turta. Taip tai mano klaida, kad pasitikėjau, bet turiu įrodymus kai jis sutiko su nuostotom. Paskutinė nuotrauka parodo, kad verslas ne mano o jo o laikas jau 22:05. Žaidėjo nėra.

a86f392e0c75d35d0c6c53806f5a59b9504.jpg61b74013e8388ccd70a64585cd440d92771.jpg0a8727a64ebc853a86fdffc8f38fb968564.jpgad841b3ed0aa9829e47b3262c9f9c44b876.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aik aik a rimtai? A tau gaila versla dovanot vargšui gi

 

ŽAidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis'Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Seniuk. Gi nesutariam kuria diena 22h ;/ Aš tau jį gražinsiu tik nesakiau kuria dieną 22h o tu sutikai :)

Jeigu data nenurodoma tai reiškia iki arčiausio nustatyo laiko. Jei butu dabar 23:00 ir pasakyčiau iki 22:00 tai reikštu kitos dienos 22:00. Nebandyk atsimazinti. Ir geriau gražink.

 

Aik aik a rimtai? A tau gaila versla dovanot vargšui gi

Susilaikom nuo beprasmiško komentaro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu data nenurodoma tai reiškia iki arčiausio nustatyo laiko. Jei butu dabar 23:00 ir pasakyčiau iki 22:00 tai reikštu kitos dienos 22:00. Nebandyk atsimazinti. Ir geriau gražink.

 

Susilaikom nuo beprasmiško komentaro.

Nu čia kaip kam su ta data. Jeigu darai normalu sanderi tai ir sąlygas iškelk kokiu tu nori.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu čia kaip kam su ta data. Jeigu darai normalu sanderi tai ir sąlygas iškelk kokiu tu nori.

Visiems aišku ir suprantama yra. Tik tu čia išskyrtinis bandai gelbėti savo *cenzūra*na. 3 kartus paklausiau gražinsi. Pratylėjai (afk rėžimai išjunginėjai) Daviau bana. Kada jau serverio valdžia priims turėsi gražinti. Negražinsi tai dar viena rcon gausi. Tau tai įprasta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip suprantu, žaidėjas verslą grąžins. Deividas_Fast privalo įkelti įrodymus į šią temą, kai verslas bus grąžintas. 

Labai teisingai mane supratote :) Tikrai verslas bus grąžintas, kai grąžinsiu ikelsiu nuotrauką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.