Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Legend_Hugo

Justas_Dargis

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė :Justas_Dargis

  • Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo :Legend_Hugo

Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) :Jis man parašė sveikas ir apsimetė iš atrankos kad dirba DPD ir turi tokį ranga kad gali apklausinėti darbuotojus ir sako einam i teamspeak aš sutikau.Apklausęs manęs jis paklausė kiek turi pinigu pasakiau privarėm prie verslo ir sako davai paskolink 50k tiek jam betrūksta iki verslo.bet  aš juo jau buvau pasitikėjęs ir sakau bet tikrai gražinsi sako jo.daviau jam tuos eurus po to jis atsijunge po to paskui privarau prie to verslo matau kad jis net nepirko to verslo o įrodymu tai neturiu geru nes kalbėjom per teamspeak.Bet šiandien jam rašau gražink 50k ignorą meta ir viskas.Prašau padėkit.

http://imgur.com/a/Qma5x

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats, daviai pinigus nieko neprašiau, tik parodai kad daviai pinigus, o tie pinigai gali jau but išleisti. Įš irodymo nieko nepešt galima tokia čia ir priežiūra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats, daviai pinigus nieko neprašiau, tik parodai kad daviai pinigus, o tie pinigai gali jau but išleisti. Įš irodymo nieko nepešt galima tokia čia ir priežiūra

Gali čia nemeluoti pats sako duok ant verslo...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pats, daviai pinigus nieko neprašiau, tik parodai kad daviai pinigus, o tie pinigai gali jau but išleisti. Įš irodymo nieko nepešt galima tokia čia ir priežiūra

Gali čia nemeluoti pats sako duok ant verslo...

 

Parodyk nuotrauką, pinigu jau seniai nebėra :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.