Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Pasiūlymas serveriui] N-16 | Vestuvės / Lytiniai aktai

Aivaras_Minas

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Genijus_Minas


✔ Koks tai pasiūlymas: Apie vestuves, lytinius aktus.


✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1)Taigi, manau serveryje būna tokių žmonių kurie nori susiporuoti, na jei negali gyvenime, tai kodėl ne linksmesniam žaidimui Serveryje  :D , taigi idėja tame, kad reiktu sukurti  Bažnyčia, o tam, kad jį būtų naudinga, tarkime ten galime su GUI LENTELE UŽSIREZIRVUOTI VESTUVĖS KADA, nustatytas laikas būna, ir tarkime ,jog jos įvyktu reikėtų ten sumokėti už vestuves kokius 50k €, ir paskui kažkur , moteris ir vyras, turi užlipti abudu ant atskiru kažkur PICKUP'u ir jie oficialiai bus serveryje vyras ir žmona.


 


2)Taip pat įvesti komanda kuri leistu būčiuoti, tai būtų /buciuoti [Vardas_Pavardė] , o kitas žmogus turėtų sutikti pasibučiuoti, nes tada čia viens kitą pradės bučiuoti  :D


 


3)Toliau yra lytiniai aktai , turbūt įdomu čia visiems, ir visiems labai patiktu šitą idėja, pagal šitą video iš GTA žaidimo, galima būtų padaryti skriptą ar kažkas tokio, jog galima būtų tik interjere pas save namuose / bute mylėtis, parašius kažkokią komandą.


 


4)Toliau, negi tuo viskas ir pasibaigs, dėja NE, jog mylėtis patartina būtų parduotuvėje galima būtų nusipirkti prezervatyvų, jų nenusipirkus , lytinio akto metų įsiskverbtu nu žinot ;D ,ir tada būtų įdomiausią, na jokie ten kūdikiai negims, bet tesiog visą laiką bus bloga, moterei , taigi neturėjus prezervatyvo ir pasimylėjus, reikės darytis abortą, PAS MEDIKUS, kuris kainuotų nemaža suma pinigų apie 10.000 €


 


 


✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: " Būtu unikalu ir kieta


✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): KURIEMS NĖRA ,BENT 16 METŲ PATARTINA PASITARTI SU GYDYTOJU ARBA VAISTININKU PRIEŠ ŽIŪRINTI ŠITĄ VAIZDO KLIPA : 


 


 


Įdėjos autorius vodka


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesamoninga ideja, jausi orgazama ar kaip cia suprasti i tas animacijas ziuredamas?

O tu kaifa jauti kai važiuoji su krūta mašina pro mergas?(kalbu apie serveri) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, reiktų prisiminti, kad serverio žaidėjų amžiaus vidurkis yra 15 metų, todėl bent jau pagal mane tai priėjus tėvam prie kompiuterio pažiūrėt ką darai, o čia pasižiūri tu bobą dulkini, tikrai nieko gero nebūtų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man atrodo tau "majonezas" užspaudė smegenis,kokių vėju dar neprigalvosi? Tokiais pasiūlymais parodai,kad tau tik dabar teprasidėjo lytinis brendimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O ar tau pačiam yra 16 metų? Aš neesu toks, kad žiūrėčiau tokius video, tad aš UŽ VISAS PRIEŠ!

 

Taip man yra 16 metų 

Man atrodo tau "majonezas" užspaudė smegenis,kokių vėju dar neprigalvosi? Tokiais pasiūlymais parodai,kad tau tik dabar teprasidėjo lytinis brendimas.

 Paiūlymas galvotas ne mano o vodkos o man pasirodė uniklu tai ir pasiūliau 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kam to reikia? Gi nežaidžiam kokių simsų kur daugintis reikia, čia esmė yra pasišaudyt, pasigaudyt, kažką paveikt o ne vaikus gimdyt... PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu :DDDDDDDDDDD "KEIKSMAŽODIS" , apsiverkiau graudesnio žmogaus įdėjos nesu matęs. PRIEŠ , nesamonė, dabar čia gėjų santuoką įteisinom , o dabar "KEIKSMAŽODIS" sex? nu rmt , tai davai vietoj greenside pasivadinam blueside - we love all gays and lesbians

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už šią idėją: PRIEŠ. O klausimą "kodėl?", taip pat galiu argumentuoti. Paprasčiausiai į šią idėja reiktu įdėti daug pastangų bei darbo, tad tai tebūtų laiko gaišimas, kai tuo tarpu gali padaryti originalesnę/nuo pačio taško A iki paskutinio taško Z apgalvotą idėją. 
 

Redaguota Rokas_Bartkus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai tikrai ne, kodėl? todėl kad tai nereikalingą, ką tu čia žaidžia daug 13-15 tai ką tu vienas iš jų *cenzūra*ysi prieš gts sex scenas? nežinai kas per svetainės tam skirtos, čia iš gta nori padaryti sekso puslapy. PRIEŠ 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl komandos /buciuoti ir vestuvių aš nieko prieš, galbūt tai galima būtų padaryti dėl įvairumo, maybe unikalumo, nors dėl vestuvių vis dar abejoju. Bet kitos tavo idėjos tiesiog netinka/negalimos šiai žaidėjų visuomenei. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esminis dalykas yra tas, jog tavo taip norimo "lytinio akto" suprogramuoti nėra įmanoma. Nereikia vos tik šovus idėjai ją reikšt. Pirmą pagalvok, ar ji išvis turi kažkokią prasmę..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.