Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Minimum 5 žodžiai ?

Tuci.

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų pildymo anketa forumui. 

✔ Aprašykite savo pasiūlymą:  

Siūlau panaikinti taisyklę, jog rašant žinutę forume, reikia parašyti minimum 5 ( penkis ) žodžius. Man, asmeniškai, tai yra visiška nesąmonė. Kai kuriems užtenka keturių žodžių pasakyti tai, ką jie norėjo pasakyti, ir to paskutinio penkto žodžio jiems visiškai nereikia. Ir ką ? Dabar gauni įspėjimą, kad nedarašei vieno žodžio.. Nepykit, bet juokas ima. 

 

Jeigu panaikinti šią taisyklę taip nesinori ir ji Jums tokia brangi, tai bent jau pakeiskite ją į šią taisyklę, kad žmonės nefreeppost'intu:

 

  • Draudžiama rašyti forumo žinutes, kurios susideda vien tik iš emocijų ( smailų )​​

Ir prie to pačio dar pridursiu, kad temų kurimo šablonai yra nekokie. Štai, pavyzdžiui, kad ir šis, pasiūlymo forumui šablonas:

Pasiūlymų pildymo anketa forumui. 
✔ Jūsų Vardas_Pavardė forume:
✔ Koks tai pasiūlymas:
✔ Aprašykite savo pasiūlymą:
✔ Kuom šis pasiūlymas būtų naudingas forumui:

Kam reikalingas pirmas, antras, ir ketvirtas punktai ? Vardą_Pavardę rašyti yra visiškai nereikšminga, kai gali pasižiūrėti į temos autorių ir pamatysi jo vardą_pavardę. Na nebent jo forumo slapyvardis neatitinka žaidimo slapyvardžio. Antras punktas irgi nereikalingas, taipogi ir ketvirtas. Užtenka vieno punkto, ir tame viename punkte gali viską išsakyti. Nereikia išsiplėsti su tais punktais. Užtenka aprašyti savo pasiūlymą ir tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl tu penkių žodžių... nežinau. Tai nėra blogai, bet nėra ir gerai. Jei pašalintume šią taisyklę, atsirastų ir jau yra daug freeposterių kurie tiesiog rašytų "Ačiū" ar kažkas tokio. Bet šiaip aš už tai kad panaikinti šią taisyklę, nes man asmeniškai ji trukdo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pilnai dėl to pritariu, kadangi gavau įspėjimą už 4 žodžius, nors nebebuvo ką daugiau parašyti. Ar nuo šiol kiekvienam poste kuris susideda iš kokių 4 žodžių, prirašyti gal dar kokį žodį „Labas“, ar ant galo kokį žodį „ate“?

 

509ab2ef377dc70b99ba22758b35cea2447.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Cituoju Roko žodžius Mūsų forumas dėl tokių statistų yra apkraunamas, todėl tenka taikyti 5 žodžių taisyklę visiems. Ta statistiko , tai kai žaidėjai rašo į visas temas kur pasitaiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prasidėda vėl :D, aš tai nesuprantu jūsų jei neturit ką pasakyti ir nežinot apie ką diskutuoti tai kam jus išvis rašote. Dabar į temą, aš esu prieš. Tegul būna ta taisyklė. Kaip jus taip sugebat aš neisivaizduoju proto nėra vpš :D

Dėl tu formu viskas irgi yra gerai... mano manymu taip padaryta, kad forumas būtų tvarkingas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pasiūlysiu jums visiems rašyti dideliais pilnai sakiniais, kai laikysit egzaminus mokykloj jum tai labai pravers jei mokėsit iš nieko, parašyt daug. Aš esu labai UŽ šią taisyklę ir neįsivaizduoju forumo be jos. O jei neturit temoje ką pakomentuot neparašant 5 žodžių tai geriau išvis nekomentuokit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

vov freeposterems pritruko laisvės? Neee su 5 žodžiais dar geriau nors bereikšmių komentaru mažės o ne taip po 2žodžius ir fsio komentaras parašytas pvz Sveikas, sėkmės fsio ir baigta.. Gerai kad taip sukurė. !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, taisykle gera ir tegu lieka, tik reiktu, kad moderatoriai nebaustu tu asmenų kurie neparašė 5 žodžių iki tos taisykles pradžios visus kitus bausti...

Su anketa esu UŽ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su taisyklės nepašalinimu, tikrai to nereikia, nereikia freepostinti ir viskas, aš dar neturiu nė vieno įspėjimo, o jau beveik 400 pranešimų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonės, išmokit reikšti savo nuomonę pilnais argumentuotais sakiniais. Jei to nesugebat, tai nerašykit iš viso. Tie postai nesudarys geresnio įvaizdžio apie jus, patikėkit. Net ir su ta taisykle aš matau pilna nereikšmingų postų po 5-6 žodžius, tai jeigu jums taip sunku susivaldyti, bent jau išmokit parašyt tuo skurdžius 5 žodžius.

 

Dėl anketos, aš asmeniškai problemos neturiu. Galbūt to 1-ojo punkto nereikia, bet ar sunku parašyti savo in game nick'ą? Visų kitų punktų pagalba, patikėk, žymiai lengviau suprasti kai kurių rašomus pasiūlymus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tų penkių žodžių limitas pranešime yra visiškai supratingai ir apgalvotai padarytas dėl pačio forumo atkrovimo ir bereikalingų pranešimų rašymo.
Tiesiog rėžkit savo nuomonę pilnais sakiniais su visomis argumentacijomis, ir jokių forumo įspėjimų negausit.

Redaguota Rokas_Bartkus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesutinku su šiuo pasiūlymu (pirmuoju), kadangi dabar viskas yra kaip tik labai gerai, ir tikrai nereikią nieko keisti. Kas norės - tas sugebės parašyti ir daugiau žodžių ir jų nereikės net skaičiuoti, o kam rūpi tik beprasmiai sakiniai kurie susideda iš kelių žodžių tai tie kankinasi ir plėšo maikes dėl to.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.