Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Paulius_Slender

Neaktyvus

 • 89

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Labai gražus dizainas!

 2. Ooo mldc geri atnaujinimai dėl gaisrinknkų truputi nervindavo nes ligdavo lašelis bet ašunu kad po truputi bugus taisote!!
 3. Labai geri atnaujinimai! daug padaryta bet ir už tad gerai sėkmės toliau atnaujinimuose va čia tai daug ištaisė bugu bei kitu dalyku dadėjo bei pagerino ^^
 4. Nu neblogai viskas čia taip atrodo bet vistiek tas paveiksliukas visur dabar grudamas 1nas ikėle kiti išpaskos su kitokiu užrašu ._.
 5. vov freeposterems pritruko laisvės? Neee su 5 žodžiais dar geriau nors bereikšmių komentaru mažės o ne taip po 2žodžius ir fsio komentaras parašytas pvz Sveikas, sėkmės fsio ir baigta.. Gerai kad taip sukurė. !
 6. Na ten buvo kiek per diena min pražaidiai bet ne visą laiką aš sakau už šita idėja tikrai tiktu!
 7. Už! Būtu įdomu arba kur nors pvz eini prie medžio ir parašai /ziureti ir randi pvz koki 10rublių arba dar kažko nu rubliai mažiausiai verti tai ir būtu įdomu ^^ na o šjp nežinau kaip čia tą idėja galima dar pakoreguoti, bet tikrai įmanoma sakau UŽ!!
 8. Pagal mane kas crackinta žaidžia CS:GO tas nejaučia viso malonumo CS:GO, nes jame yra to iš ko galima pasipelnyti ir atsipirkti tiek € kiek išleidai ant wallet ir CS:GO žaidimo ^^
 9. Davai davai aš irgi ikelsiu savo AWP kill ir visų kitų kaip gražiai nukalu pažiūrėsim kaip aš gražiai kalu ;D Bet mldc kad moki su AWP šaudyti gal best gun tavo? (mano joa )
 10. Palaukiam to starto po starto galėsite žaisti kiek norėsite nors nebus tokių prievų kokių buvo pirmai..
 11. Aj šitą turiu moda su draugu ankščiau kitame serveryje su juo žaisdavom, bet kai nusivartelioji nelabai koks vaizdas kartais per tą moda man akis pradėdavo skaudėti, bet įdomu ypač su kokiu NRG-500 pralėkti per miestą įdomu o su mašina man tai nelabai.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_Slender 2. Nuo kada žaidžiate projekte ? [Metus ir mėnesį]: 2014-12-20
 13. Pasakysiu tiktai tą, kad laptopa turbinti neapsimoką, tu su juo nieko negalėsi normalaus pažaisti, nesvarbu ar tavo bus galingas pc bet tu daug ko negalėsi žaisti su normaliu FPS nes jie greitai kaista o kai ikaista buna blogai.. Nebent prisipirksi pilnatų aušintuvų, bei visokio kitokio brūdo, bet tau tai nepadės jeigu norėsi žaisti tuos jau rimtesnius žaidimus, geriau nusipirk stacionaru pc su tokiomis dalimis ir žėk tavo tasai stacionarus pc galės 2kartus daugiau išnešti negu tavo tasai laptopas.
 14. Taip, todėl čia yra tikrai rimtas dalykas dėl ko norite padaryti rr viskam, aš už serveris dar negyvuoja pora mėnesiu todėl galima laisvai tai daryti UŽ!
 15. Na man nei vienas ten gerai skamba bet šitas pagal mane yra geriausias kurį daviai pasiringti Hiroki_Madake (šeip kažką aš pagalvočiau kažką kito negu Madake gale..)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...