Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

GTA SA: Gangland ep.1

Deivis Stifleris

Rekomenduojamas pranešimas

Hah, prajuokinai tu mane, galvoji nesuprasiu jog čia ne tavo? :D kai pats žaidžiu rp tai patikėk manes neatgausi, galiu dar ir orginala surast tau ir įrodyt kaip tu kopijuoji.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražios modifikacijos man labai video tavo :D O ir šiaip kai anglų suprantu tai geras filmukas :D Ir iš kur įgarsinimas? :D

Įrašas buvo iš gangsterių gyvenimo, kaip šneka apie savo turfus. - peace ne tavo vid ;]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Debilai? sako ne mano :D dawaj suraskit ''orginala''.

 

Garso irašas tai jo iš dokumencijos ištrauktas, bet visa kita pats filmavau ir montavau. Net pagal modus iškitu mano video matosi kad mano. daunai :D

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na darbas tikrai šaunus. Gaila, kad tu jį kopijuoji, o ne pats bandai kažka kurti. 

ktu *cenzūra* :D ka aš kopijavau ?:dd

 

 

žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hah, prajuokinai tu mane, galvoji nesuprasiu jog čia ne tavo? :D kai pats žaidžiu rp tai patikėk manes neatgausi, galiu dar ir orginala surast tau ir įrodyt kaip tu kopijuoji.

Tu pats juokini kurdamas savo 'Gaujos istoriją' pas tave patį yra video paiimti iš Blake'Jeferson nesakau, kad visi bet mačiau vieną ar tai du.. Antrą norėčiau pamatyt kaip tu žaidi RP serveryje kimarindamas GRP forume, ir be abėjo originalą kurį tu ale tai rast žadi.. Mldc Stiflaaa kaip visada gražu ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gangland.

Ganglando, tai ganglando iš kurio bloods, crips or somthin' ir duok grynai tuos pavyždžius įrašu kur kalba ant tų sec.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ka tu čia nusišneki vafli?

ką *cenzūra*, nusišneku kad tu *cenzūra* atvičiaju ne tavo ;] tu išvardink apie ką čia šneka ir bus kalba, ir vapše tada kaip padarei kaip ten šunis puola viens ant kito? ;]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ką *cenzūra*, nusišneku kad tu *cenzūra* atvičiaju ne tavo ;] tu išvardink apie ką čia šneka ir bus kalba, ir vapše tada kaip padarei kaip ten šunis puola viens ant kito? ;]

Jei pats nemoki tai nereiškia kad aš nemoku ir kad nupisau video, *cenzūra* tipo neturiu ka veikt ir vogt kitu video ir idėt i savo kanala... Youtube iškart pagautu ir ištrintu ta video ir man suspendą duotu. Ir tikrai dabar nežadu klausytis 10 kartu kad tau išverst apie ka kalba. Ir pasigoogling šuniu moda ir rasi.

 

va tas orginalas ganglandas iškur ištraukiau iraša ir pagal ka dariau.

pasakiau kaip video vadinasi tai pats negalejai susirast ar nemoki youtube naudotis ?

https://www.youtube.com/watch?v=yLsZIzfFeEE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.