Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Dėl Ananasu_Fabrikas serverio paskyros.

Ananasu_Fabrikas

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Ananasu_Fabrikas ?

  • Kokios pagalbos jums reikia : Būtų puiku susigrąžinti tai ką turėjau prieš palikdamas serverį, suprasti ir atleisti už klaidas ,kurias padariau prieš išeidamas.

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Problema prasideda tame ,kad aš turėdamas ~300 xp pasirodo dirbau ir mechaniku ir gaisrininku. Tai nelogiška ir prieštarauja visoms sistemoms. Neturiu pakankamai patirties ,kad galėčiau dirbti šiuose darbuose. (Viskas parodyta fotografijose) Be to aš buvau mechanikų pavaduotojas ir šio darbo patirties turėjau nemažai, nes kiek pamenu turint paskutinį rangą darbo patirtis kilo greičiau. Be to turėjau nemažai pinigų, tiksliai kiek nepamenu ,bet jų turėjo užtekti man sugrįžus į serverį atsistoti ant kojų. Dabar teturiu ~6k€. Truputį nesąžininga ką ? Be to tikrai apgailestauju dėl savo poelgių, man tikrai gėda ir aš gailiuosi ,kad taip elgiausi, neprašysiu atgailos ar išrišimo, tačiau suprasti mane būtų tikrai išmintingas žingsnis iš administracijos pusės. Neprašau pašalinti tų įspėjimų forume ,tačiau bent jau nuo gėdos stulpo mane nukabinkit. Viso šito pasakoje norėčiau atgauti bent pusė xp (~15000) ir dalį sąžiningai uždirbtų pinigų mechanikų firmoje. O tokių dalykų kaip mašinos ar butai neprašysiu. Tiesiog supraskit ,jog sunku įsivažiuoti nuo nulio kai buvai taip aukštai. Žinau ,kad aš tikriausiai toks ne vienas, bet jeigu padėsite man, po to dar kokiam nuskriaustam dėl tokios pačios priežasties, gal serveris taps gražesne vieta kitų serverių žaidėjams.

Medžiaga: http://imgur.com/a/9tTh8

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonėms paprastai taip niekas nedingsta, yra keletas variantų dėl ko nebeturi pinigų, patirties.

 

1.Buvo pardavinėjamas vartotojas už tikrus pinigus.

2.Buvo stipriai nusižengta.

3.Buvo išnaudojamos serverio klaidos savo labui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonėms paprastai taip niekas nedingsta, yra keletas variantų dėl ko nebeturi pinigų, patirties.

 

1.Buvo pardavinėjamas vartotojas už tikrus pinigus.

2.Buvo stipriai nusižengta.

3.Buvo išnaudojamos serverio klaidos savo labui.

Ir tai viskas ką gali savininkas pasakyti ? Niekas mano vartotojo nepardavinėjo, jei neišbuvimas tam tikrą laiką mechanikų pavaduotoju stiprus nusižengimas tada pretenzijų neturiu. O serverių klaidų niekada nebuvo kiek žaidžiau. Jokio atsakingumo - Jūs pats net nežinote kaip viskas dingo iš mano vartotojo ir verčiate kaltę man. Tai ne bet kas kitas kaip serverio sistemos klaida, arba mano vartotojas buvau "nulaužtas" ,o tai jau jūsų problemos sakyčiau. Faktus dėl ko taip nutiko nepakankamai informatyvus atsakymas.

 

 

Nereikia krist žemai, nereiks per naujo važiuot ;)

Nagi nagi nagi, užsiregistravai po pusės metų ,kai aš išėjau ir drįsti mane mokyti gyvenimo ? Tavo vietoj patylėčiau ,jei nežinočiau visų detalių. Laisvas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.