Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo su Glendale tdeze

Josh_Weed

Rekomenduojamas pranešimas

------------------------------------------------------------------------


Apgavystės atveju naudoti šią anketą :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Josh_Weed
  • Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo :  Ethan_Taylor
  • Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : mane apgavo su tdeze labai prasau padekit atlyginkit žala http://imgur.com/a/bBTyD

*Žaidėjai, kurie užsiiminės aferomis (apgavystes ir kt.), neteks savo žaidimo vartotojo. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras, mielas zaidejau jusu zodziai :)

d50c09b296ae784f43a6e15ae502c64f799.png

pirmas dalykas as sakiau kad uz lieva tune moku 10k labai atsiprasau bet tikrai taip sakiau tik ft neturiu o antras dalykas as nesakiau kad uz 21000eur. nupirksiu kaip tu siuliai as turejau omeny maziau o kai tu pasiuliai kosmine kaina ir kai as atsisakiau tu dar pasakiai kad man pamirst ta masina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pirmas dalykas as sakiau kad uz lieva tune moku 10k labai atsiprasau bet tikrai taip sakiau tik ft neturiu o antras dalykas as nesakiau kad uz 21000eur. nupirksiu kaip tu siuliai as turejau omeny maziau o kai tu pasiuliai kosmine kaina ir kai as atsisakiau tu dar pasakiai kad man pamirst ta masina.

Kaip man užpiso tokie vaikai kaip tu tu nėt nejauti....

Prašo /Tdezes moka 20k padarai

Tune pasiulai nuprikti masina uz ta kaina neperka tai jus apsispreskit !

Arba grazinkit man 250krd arba jis duoda man 20k

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip man užpiso tokie vaikai kaip tu tu nėt nejauti....

Prašo /Tdezes moka 20k padarai

Tune pasiulai nuprikti masina uz ta kaina neperka tai jus apsispreskit !

Arba grazinkit man 250krd arba jis duoda man 20k

sjp. nesikeik nes pats kaltas kad padariai bloga tunedeze nieks taves neverte as klausiau visu kas parduoda tdeze as neieskojau tokiu kaip tu apgaviku kurie atims is manes glendale masina ir iki siol as toi masinoj glendale buvau nupirkes gal kokes 3tunedezes is kitu zaideju ir nieko neapgavau o tu matai jau kitoks ir tau reike daugiau moket + dar tas tune yra ziauriai lievas... as galiu ft numest kaip is kitu pirkau tdezes ir nebuvo jokiu rupesciu o jai netikesi mano ft galesi ju paciu pasiklaust..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sjp. nesikeik nes pats kaltas kad padariai bloga tunedeze nieks taves neverte as klausiau visu kas parduoda tdeze as neieskojau tokiu kaip tu apgaviku kurie atims is manes glendale masina ir iki siol as toi masinoj glendale buvau nupirkes gal kokes 3tunedezes is kitu zaideju ir nieko neapgavau o tu matai jau kitoks ir tau reike daugiau moket + dar tas tune yra ziauriai lievas... as galiu ft numest kaip is kitu pirkau tdezes ir nebuvo jokiu rupesciu o jai netikesi mano ft galesi ju paciu pasiklaust..

 

Čiuvakas biški nušineki... Tune darosi random ne aš ja darau kaina ne kosmine o tokia kokia parasete ntr 21k.

Pasiuliau nepirkot, paskui pradejo rasyt kad kita tune padaryti padaryciau bet jeigu gausiu 21k

Ačiū už suprantiguma viso gero lauksiu serve iki 01:30 pinigu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čiuvakas biški nušineki... Tune darosi random ne aš ja darau kaina ne kosmine o tokia kokia parasete ntr 21k.

Pasiuliau nepirkot, paskui pradejo rasyt kad kita tune padaryti padaryciau bet jeigu gausiu 21k

Ačiū už suprantiguma viso gero lauksiu serve iki 01:30 pinigu

 nusisneku?? tune pagal mane yra atsiprasant su***as....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesumokėjai tokios sumos, kurios prašė tune dėžės savininkas, todėl jis turi teisę tau neatiduoti transporto kol jam nesumokėsi. Koks tune atsiranda ant mašinis - niekas nežino, todėl panaudota dėžė turi turėti pastovią kainą, kuri nekistų blogo arba gero tune atveju.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.