Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau jūsų pagalbos gerieji greenside žaidėjai!

Gordon_Specter

Rekomenduojamas pranešimas

Tai vat iškilo man tokia problema įsirašiau enb, nežinau ar blogai įsirašiau ar enb per daug apkrovė mano pc, bet pradėjo crashint, ištryniau viską, absoliučiai viską, documents failus, per visus kompiuterio failus ieškojau gta sa liekanų viską išnaikinau, persirašiau gta ir toliau crashina.

 

Kaip viskas dabar vykstas:

  • Įsijungiu SA:MP
  • Prisijungiu į betkurį serverį
  • Įsijungia SA:MP loading screen'as
  • Krauna iki kokių 80 % ir išcrashina

 

Ką daryti?

Už pagalbą galėsiu atsilyginti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu jeigu viską pravaliai,tai pabandyk dar kartą ištrinti gta ir rr pc daryk,per naujo įjunk ir turėtų veikti,būna tokių dalykų. Jeigu tai nutiko šiandien.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geriausias būdas daryk 'recovery' diską valyk laukan visus failus, žinoma prarasi viską jei neišsisaugosi į kita laikmeną t.y. flashiuką. Tik darant tai, ištrink viską iš disko C:/ ir D:/. O tada įsirašyk žaidimus kokius nori ir nebecrashins. Nes atstatysi visus parametrus, visą kompiuterį į gamyklinius nustatymus. Sėkmės, pasidarant. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau esu bandęs perašyk žaidimą į kitą hardą, tuo metu padėjo, dabar jau abudu išbandyti ir nebeveikia. Vis gta.set, taip toliau buvo ištrinti, sakau, viską esu pašalinęs kas buvo susiję su gta sa. O siunčiausi manau iš TPB ar dar kažkur jau senokai.

 

Niekas dar neišspręsta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau esu bandęs perašyk žaidimą į kitą hardą, tuo metu padėjo, dabar jau abudu išbandyti ir nebeveikia. Vis gta.set, taip toliau buvo ištrinti, sakau, viską esu pašalinęs kas buvo susiję su gta sa. O siunčiausi manau iš TPB ar dar kažkur jau senokai.

 

Niekas dar neišspręsta.

iš kur gta siunteis ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištrynk viską iš šiukšledežės kas susije su SAMP, sukurk naują folderį GTA, pabandyk gal kitokį atsisiųsk. Beje kaip ištryni GTA, ir nori įrašyt naują patarčiau pc rr padaryt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.